Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2015 o 21:03, Gumisiek2 napisał:

;(


Widocznie jesteś tak mało aktywny lub tak mało udzielasz się w Moderatorski "wewnętrznych sprawach", że nikt o tobie nie pamięta. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2015 o 22:11, Kakarotto napisał:

Znaczy, że też śpisz 6h?



Zawsze to 2h do przodu xD
Tak się jakoś przestawiłem, jeszcze jak trenowałem Kempo i musiałem wstawać o 4tej, żeby się wyrobić na autobus do klubu.
Chociaż nie tak do końca po 6 godzin non stop, co drugi tydzień w dwa wolne dni weekendowe robię sobie taki "cheat-sleep" i kimam po 8 :)
Takim trybem spania wyleczyłem się totalnie z - bezsenności, "zmęczonego przebudzenia"| [moment jak budzisz się w fazie non-rem i czujesz na starcie zmęczenie, niewyspanie, ból głowy], koszmarów sennych i syndromu "niespokojnego snu" [uczucie spadania, uczucie potknięcia się o coś i upadku etc]
Polecam wszystkim co maja problem ze spaniem. 12 dni po 6, 2 dni po 8, tak się wstrzelić, żeby dwa dni po 8 wypadały w co drugim tygodniu na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości Moderatorów na pewno nie spodobało się "forum 3.0". Czy w ramach protestu lub choćby próby przymuszenia władz do jak najszybszej naprawy tej tragedii, nie mogli by Moderatorzy zrezygnować ze swoich funkcji? Albo przynajmniej zawiesić swojej działalności? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 16:53, Kakarotto napisał:

Większości Moderatorów na pewno nie spodobało się "forum 3.0". Czy w ramach protestu
lub choćby próby przymuszenia władz do jak najszybszej naprawy tej tragedii, nie mogli
by Moderatorzy zrezygnować ze swoich funkcji? Albo przynajmniej zawiesić swojej działalności?
;D

O działalności zawieszonej prawisz Ty ? ;>

Hmmmm Graffisa to już "w akcji", przyjemności ujrzeć nie miałem . A nasz The Prime Mod czyli Isildur syn Elendila ;-)
Najwidoczniej, na wszechświat nowy się wpienił. Między sferami buja się on. O egzystencji swej tutaj. myśli on wciąż.

:# :# :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 16:53, Kakarotto napisał:

Albo przynajmniej zawiesić swojej działalności?
;D

Po co? I tak na forum nic się nie dzieje. ;P

A tak na poważnie, to próbkę tego jak wyglądałoby forum bez moderatorów masz obecnie w komentarzach. Chcemy, żeby to forum przynajmniej w treści jeszcze jakoś wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 17:14, Rick napisał:

Po co? I tak na forum nic się nie dzieje. ;P


Właśnie dlatego nic się nie dzieje. Protest byłby w tym przypadku racjonalny. ;)

Dnia 06.11.2015 o 17:14, Rick napisał:

A tak na poważnie, to próbkę tego jak wyglądałoby forum bez moderatorów masz obecnie
w komentarzach. Chcemy, żeby to forum przynajmniej w treści jeszcze jakoś wyglądało.


"You never asked for this". ;)

Na Moderatorów poszliście bez wiedzy o tym, co się niedawno stało (nowe forum), więc macie prawo do roszczeń.
Walczcie o swoje i przy okazji o nasze, tj. załatanie tego tonącego okręt.

Myśmy są mali, szarzy forumowicze. Nas nikt nie słucha, wyście Moderatory, półbogowie mogą więcej w walce z bogami niż zwykli śmiertelnicy, czyli my. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 17:14, Rick napisał:

A tak na poważnie, to próbkę tego jak wyglądałoby forum bez moderatorów masz obecnie w komentarzach.

No tak. Komentarze bronią się same... :) Ostatecznie po 8 próbach, z 4 różnych przeglądarek, na 2 stacjach i 1 telefonie udało mi się dodać komentarz. Pozostałe z automatu oznaczały się jako spam i nawet nie wyświetlały.

20151106173005484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 17:27, Kakarotto napisał:

Myśmy są mali, szarzy forumowicze. Nas nikt nie słucha, wyście Moderatory, półbogowie
mogą więcej w walce z bogami niż zwykli śmiertelnicy, czyli my. :D

Muradin Bytem większym jest niż Niebiescy a za wiele też nie może [chyba... eeee raczej] :P

Dziwi to, że mimo iż komentarze się jako tako pojawiają, to wciąż [u mnie, nie wiem jak u Was] wyświetla, że jest ich całe zero. =)

2015110617365278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[Muradin[/b Bytem większym jest niż Niebiescy a za wiele też nie może [chyba... eeee

Dnia 06.11.2015 o 17:37, Braveheart napisał:

raczej] :P


Niech też zaprotestuje, na czele Moderatorskiego protestu niech stanie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 17:43, Kakarotto napisał:

Niech też zaprotestuje, na czele Moderatorskiego protestu niech stanie. ;D

Jeśli przewiniesz kilka stron wstecz to może dokopiesz się do miejsca w którym to "prawiłem" o totalnym Chaosie i buncie / proteście o którym wspominasz... Buncie wszetecznym :D... Niech moderacja da status 0 i ogłosi "wolność dla nudystów"

Niech każdy prawi o piractwie, podaje linki referencyjne do różnych stron. Zakłada duble jak się patrzy oraz podaje strony torrentowe czy inne warezowe skąd można pobrać to i owo :3.... Zburzmy ustalony porządek i wprowadźmy coś spontanicznego by wszystko stało się jednym chaosem. Pokarzmy górze do czego zdolni są gramowicze gdy naprawdę się wpienią.

Zróbmy z tego miejsca coś w postaci bezlitosnego łajna. Spam niech się szerzy po kres ziemi wody i powietrza. Gdzie nawet najmniejszy forumowy troll będzie miał problem ze znalezieniem miejsca na trolling. W newsach niech pojawiają się posty o treści: "skjdfhskjdfhskjdfhskdfjhskdfjhskdfjhskdfjhskdfjhskdfjhskdfjhsdkfjhsdkfjhskdfjhskdjhs kdf" <--- mające of kors po 100k znaków. albo ciągi liczb i znaków: 6546546546546546546546546546*&%^%*(&(*%*&^546432196879*46549/79654*9/*/6543654987654 itp itd.

Rzucajmy mięsem na lewo i prawo. Obnażmy wszystko!! :X
Może wtedy ktoś się tam na górze ocknie na zasadzie "Chłopaki.... z forum chyba jest coś nie tak. Patrzcie na to" ;-)

]:->

[Matko znów mnie chyba poniosło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Welp... Jedyne co mogę powiedzieć to tak - zróbcie tu anarchię to ja podejrzewam jaki będzie kolejny ruch ekipy w sprawie forum. I nie, raczej nie będzie to ruch w naszą stronę. Piszę naszą, bo mógłbym powiedzieć "Waszą", ale też jestem częścią tej społeczności i się z nią identyfikuję. Problem jest taki, że no jakby nie patrzeć ja tutaj pracuję, mam inny status i kiedyś pisałem na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 21:33, Muradin_07 napisał:

Welp... Jedyne co mogę powiedzieć to tak - zróbcie tu anarchię to ja podejrzewam jaki
będzie kolejny ruch ekipy w sprawie forum. I nie, raczej nie będzie to ruch w naszą stronę.
Piszę naszą, bo mógłbym powiedzieć "Waszą", ale też jestem częścią tej społeczności i
się z nią identyfikuję. Problem jest taki, że no jakby nie patrzeć ja tutaj pracuję,
mam inny status i kiedyś pisałem na zielono.


Forum i tak jest praktycznie martwe - obawiam się, że jeden moderator w tej chwili przypada na trzech aktywnych użytkowników ;D
Tak naprawdę zabiło je odłączenie komentarzy pod newsami od samego forum - w tej chwili ja praktycznie w ogóle nie wchodzą w jakiekolwiek newsy, bo do głównej nie jestem przyzwyczajony.
Nie wiem czy jest coś, co jeszcze mogłoby forum uratować - to raczej faza agonalna, aż w końcu ktoś nie postanowi go całkowicie wyłączyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem nie raz - raczej nikt nie miał takiego zamiaru, aby faktycznie poprzez nową wersję forum zabić forum i je skasować. To z samego poziomu myślenia jest no... głupie. Po co przecież robić cokolwiek, przeznaczać na to środki jak można to od razu skasować bez żadnego wytłumaczenia.

Ale ja nie o tym - statystyk nie prowadzę, komentarze jakoś się powoli przecierają. Tak jak wspomniałem w innym temacie - być może wszystko to nie było wprowadzone w stylu takim, w jakim ja i wiele osób to sobie wyobrażało. Wiele rzeczy nadal nie wygląda tak, jak na projektach, które pojawiały się przez te miesiące. Słabo wygląda także to, że jako jedyny (no znajdzie się może jeszcze jedna osoba z ekipy, która wpada tutaj co jakiś czas i w DOKu odpowiada na pytania) tutaj się udzielam. No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dokładnie taki poziom swobody masz w komentarzach pod newsami. tam nie ma moderacji, są tam wszyscy odbanowani [bo są na nowo-utworzonych kontach discus, czyli teoretycznie jest tam cała "śmietanka" trolli], tylko nikt jak widać nie chce takiej dziecinady uprawiać.
Ergo twoje teorie legły w gruzach jak teoria Jokera w The Dark Knight z dwoma łodziami i zapalnikiem.

Pozamiatane =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 22:14, Zekzt napisał:

Ale dokładnie taki poziom swobody masz w komentarzach pod newsami. tam nie ma moderacji,
są tam wszyscy odbanowani [bo są na nowo-utworzonych kontach discus, czyli teoretycznie
jest tam cała "śmietanka" trolli],

:O Serio ?? czy sam chcesz mnie przytrollować ?. [Od wprowadzenia nowego forum nie skomentowałem ani jednego newsa. To nie wiem co się tam wyprawia. Zlałem na to komisyjnie] Ale...... Oezu aż mnie korci, wręcz świerzbi tak mocno że zaraz się podrapię. Zrobić tam nowe konto i jako tako zalać to wszystko spamem wszetecznym przy którym Biblijny Potop to malutki kapuśniaczek :#. Taki tyci tyci...

Dnia 06.11.2015 o 22:14, Zekzt napisał:

tylko nikt jak widać nie chce takiej dziecinady uprawiać.

Nudziarze ;-) Wielcy dorośli.... Nie mów że jakbyś miał czas to sam byś się troszeczkę nie rozerwał. W każdym z nas czai się troll :3.
Zaakceptowali fajny plus [jak my wszyscy] w tym przypadku jeden wielki plus: Forum wciąż istnieje. Co za tym idzie, dalej mogę jako tako się wypowiadać, komentować newsy [nie ważne z jakiego poziomu] a przede wszystkim "spotykać z ludźmi" o ciekawych poglądach w ulubionych tematach... A tak nie jest :> [Choć kondycja forum na poziomie złamanej nogi u konia, to wciąż istnieje / "żyje"] Każda hiena i swój kawałek padliny zagarnie.

Dnia 06.11.2015 o 22:14, Zekzt napisał:

Ergo twoje teorie legły w gruzach jak teoria Jokera w The Dark Knight z dwoma łodziami
i zapalnikiem.

Chciałbyś przegapić takie "fajerwerki" ?
Tak wiem. Mówisz jako Batman : "Co chciałeś udowodnić? Że w głębi duszy każdy jest tak paskudny jak ty? Jesteś sam."
A co powiedział Joker: "Na nikim teraz nie można polegać" i chcąc nie chcąc sam by wszystko wysadził, ale doskonale wiemy jak to się dalej potoczyło. A ciekawe jakby się to potoczyło gdyby nie było Gacka =P

Dnia 06.11.2015 o 22:14, Zekzt napisał:

Pozamiatane =)

Ja dalej kurzyć chcę ;-)

"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach"

@Muradin
Ja wiem, że taka anarchia to ciężkie i radykalne posunięcie. A rewolucja = pewnego rodzaju koszta.
Ale gdyby rzeczywiście takie zdarzenie [event] miał miejsce to całkiem ciekawie by to wyglądało. Ja bym patrzył z umiłowaniem. Jako taki spokój, który panował tu od lat a na straży stoją Sędziowie niczym Sędzia Dreed. <- Moderatorzy. Były akcje większe mniejsze, były afery – większe mniejsze, ale wszystko to się jakoś uspokajało. A tu nagle bang!, totalny Chaos niczym strajki solidarnościowe. Każdy płacze, narzeka i IMO tylko na tym się skończy a góra doskonale o tym wie. Tu się nie zmieni nic, drogi Muradinie. Ja już osobiście w to nie wierzę! [Więcej zmian wprowadził i wprowadzi Zip aniżeli dział IT. [A on jest jeden]

Nie wiem jak inni bo nie przemawiam w ich imieniu. To trochę tak jak z tą naszą ukochaną polityką i naszymi politykami. Ogólnie to spora większość ich nienawidzi i najchętniej by ich spaliła na stosie ale jak idą wybory to gnają do urn w jakiejś ułudnej nadziei, że ktoś jednak może coś zmieni, i w tym kraju się polepszy ;-)
Przeca Rysiek Rynkowski już o tym dawno temu śpiewał:

"Wypijmy za błędy na górze. Tam nie zmienia się nic mimo lat..."

Więc wypijmy za błędy na górze... naszej górze ;-)

Widocznie nikt nie chce pobrudzić sobie choć odrobinę rączek… ze strachu ? wstyd ? Bo tak nie można ?, Bo tak nie uchodzi?, zachowuj się jak dorosły?, ile ty masz lat ? Sam już nie wiem =)

Ale serio [bez ściemy] jakby taki nazwijmy to przewrót miał miejsce to najadłbym się do syta aż bym ruszyć się z miejsca nie mógł i zacząłbym trollować i spamić na potęgę ]:-> Wpadłbym w niczym jakiś amok i stał się nie tyle co muzykiem spamu a jego dyrygentem. A każdy spamerski post byłby niczym skalp, bo stałbym się Komanczem ;-) Koniec o spamie.

Pisałeś wcześniej w innym wątku, że nie siedzisz na miejscu Laid_Backa [musiałem to najwidoczniej przeoczyć jak pisałeś o tym w innych tematach] To po jego odejściu kto przejął dosłownie jego stanowisko?. Lucas ? eeee nieee, Nie sądzę. Zrobili Ciebie specjalnie nowym zielonym z nową funkcją [specjalną?] Nadając Ci ją ? A tak przy okazji. Mówisz o pisaniu na zielono jakby to była jakaś większa przeszłość. Ja wiem, że teraz brak zielonej [dla ekipy] i niebieskiej [dla moderatorów] czcionki ale czyżbyś znów dostał jako taki awans i stał o jeden szczebelek wyżej w dniu wprowadzenia forum 3.0 albo jeszcze podczas jego prac ? ;> Czy dalej pełnisz tą samą funkcję co w dniu kiedy zrobiono Cię zielonym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pospamujesz w komentarzach a na forum dostaniesz bana - nie ma nic za darmo xD
To, że na discusie nie działa wszystko od wejścia tego systemu - to chyba każdy widział po 2-3 dniach od wprowadzenia zmian. Raczej tu wielkiej niewiadomej nie odkryłem.
Z resztą Rick mnie nawet uprzedził z tą drobną uwagą, ze wasze upragnione "no moderator land" macie w komentach [tylko pytanie na jak długo, a system discus ma przyjemny panel moderatora pozwalający wywalić jednym guzikiem aktywność danego usera z 30 dni, więc jak to wszystko zacznie działać to ja sobie bardzo chętnie posprzątam bałagan z komentarzy =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 23:21, Zekzt napisał:

Pospamujesz w komentarzach a na forum dostaniesz bana

I tak zabija się marzenia. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 23:21, Zekzt napisał:

Pospamujesz w komentarzach a na forum dostaniesz bana - nie ma nic za darmo xD

W takie szachy to ja grać zamiaru nie mam xD
Al zrobiłbym to z premedytacją gdyby tylko był ogłoszony wcześniej wspomniany status : "Wolność dla nudystów"
a tak to tylko marzenia za które jeszcze nie krają :P

Dnia 06.11.2015 o 23:21, Zekzt napisał:

Z resztą Rick mnie nawet uprzedził z tą drobną uwagą, ze wasze upragnione "no moderator
land" macie w komentach [tylko pytanie na jak długo, a system discus ma przyjemny panel
moderatora pozwalający wywalić jednym guzikiem aktywność danego usera z 30 dni, więc
jak to wszystko zacznie działać to ja sobie bardzo chętnie posprzątam bałagan z komentarzy
=)]

Czekasz aż się zrobi totalna "speluna" ? Nie lepiej na bieżąco sprzątać?. Czy to tylko taka zagrywka z waszej strony. Postawa pasywna ???... a może Gambit wytrawnego gracza hmmm ? ;>

"Kontrolowana samowolka, do czasu" Coś w podobie grania w monopol hę. Wykupiłeś wszystko, każde miasto. Nawet mnie a ja na koniec Ci mówię. "Dobra wygrałeś. A teraz to wszystko wraca do pudełka" ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 01:21, Braveheart napisał:

Czekasz aż się zrobi totalna "speluna" ? Nie lepiej na bieżąco sprzątać?. Czy to tylko
taka zagrywka z waszej strony. Postawa pasywna ???... a może Gambit wytrawnego gracza
hmmm ? ;>


Gdybym mógł na bieżąco to bym czyścił na bieżąco =P
My się na discusa nie obraziliśmy tylko on na nas [i nasze uprawnienia tam nie chcą działać]

Ale byłem lekko zdziwiony - bydła tam nie ma, było w sumie kilka drobnych incydentów z chamówą i jeden z jakimś debilem który rzucał nawet groźby karalne, ale to jakiś wyjątek, ot przywiało jakiegoś zbłąkanego onetowego oszołoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się