Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2016 o 16:21, maniekk napisał:

Ej, no nie bądźcie tacy :D też bym chciał pobanować i mieć podpis pod swoim postem :D
I tak nikogo tu nie ma, możemy zrobić mod-only forum :D


To ja tez bym poprosił. Bedziemy sie wszyscy nawzajem banowac i odbanowywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2016 o 16:53, TigerXP napisał:

To ja tez bym poprosił. Bedziemy sie wszyscy nawzajem banowac i odbanowywac :)

Jak wszyscy dostaną moda, to chyba nikt nie będzie mógł banować. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2016 o 14:24, maniekk napisał:

A w związku z tym, że praktycznie nic tutaj się nie dzieje, aż nawet Muradin nie pisze...


Ano nie pisze, bo tak naprawdę ma także inne obowiązki. Dlatego też w tym momencie ograniczyłem urzędowanie na forum tylko do tematów związanych ze zmianami na Forum.

Mógłbym powiedzieć, że poniekąd związane jest to także z ruchem na Forum, ale nie do końca to tak wygląda. W małej ilości tematów się faktycznie udzielałem, jeśli już to komentowałem newsy i było mnie pełno. Ale prawda jest taka, że w tematach przeze mnie podpiętych mało kto już pisze cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2016 o 00:29, Alexei_Kaumanavardze napisał:

To ja ten... zdrowych radosnych i mogę chyba złożyć te życzenia, od wszystkich modów:)


To ja w imieniu użytkowników tego forum (a co mi tam...) bardzo dziękuję i również życzę Moderatorom i ekipie gram.pl zdrowych, wesołych i radosnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 o 20:34, Outlander-pro napisał:

A któryś z nas (nie ja) je zamyka, bez dodania standardowego "linki podane, zamykam"
:P

To chyba ja. :D Już po którymś razie pisania tego samego mi się nudzi i liczę na logiczne myślenie użytkowników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016 o 18:47, Muradin_07 napisał:

Mógłbym powiedzieć, że poniekąd związane jest to także z ruchem na Forum, ale nie do
końca to tak wygląda. W małej ilości tematów się faktycznie udzielałem, jeśli już to
komentowałem newsy i było mnie pełno. Ale prawda jest taka, że w tematach przeze mnie
podpiętych mało kto już pisze cokolwiek


Czyli poniekąd można by powiedzieć, że ruch tutaj jest tak mały, że nie opłaca się tutaj wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2016 o 18:58, maniekk napisał:

Panowie, zróbcie Mikiego moderatorem. Chłopak się marnuje jako zwykły user :) Takiego
czasu reakcji nie ma chyba nikt :D



Przyznaj, że na forum jest mały ruch więc kolejny Moderator jest nam niepotrzebny. Poza tym Miki został już upomniany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2016 o 18:58, maniekk napisał:

Panowie, zróbcie Mikiego moderatorem. Chłopak się marnuje jako zwykły user :) Takiego
czasu reakcji nie ma chyba nikt :D

Takie odsyłanie użytkowników jest pomocne, nawet bardzo, ale nie przy takim ruchu forum. Na forum wchodzi coraz więcej nowych (albo przynajmniej są oni mocno widoczni, bo mało się tu dzieje) i takie działanie niestety powoduje, że nowi użytkownicy mogą nie za bardzo zdawać sobie sprawy kto jest kim. Poprosiłem więc Mikiego o nie wychodzenie przed szereg, ruch jest mały, więc zdublowany temat nam nie zginie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2016 o 19:39, Isildur napisał:

Przyznaj, że na forum jest mały ruch więc kolejny Moderator jest nam niepotrzebny. Poza
tym Miki został już upomniany :P


Przyznaję, jest mało. Dlatego cały czas proponuję, żeby każdy z nas został modem :D

@Rick

Dnia 23.04.2016 o 19:39, Isildur napisał:

Na forum wchodzi coraz więcej nowych (albo przynajmniej są oni mocno widoczni, bo mało się tu dzieje).


Raczej obstawiałbym jednopostowców i reklamy, patrząc na główną i ilość kłódek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to zacietrzewione, przyznam. Upominanie Mikiego za przykładną postawę (niezależnie od ruchu) jest upominane? Kompletnie postradaliście już chyba zmysł interakcji z niedobitkami, którzy z nadzieją wchodzą tu jeśli nie codziennie, to kilka razy w tygodniu.

Brak wzmożonego ruchu nie zwalnia Was z trzymania porządku. Ostatnio rzadziej niż rzadko tu wpadam, przez co strasznie ubolewam. Mimo braku częstych wizyt, da się wychwycić u Was "luźną gumę" lub olewactwo. Jeśli temat jest w złym dziale lub zwyczajnie kwalifikuje się do najczystszej definicji SPAMu i wisi kilka lub kilkanaście godzin bez interwencji, a jedynym responsem jest post Mikiego, w którym kieruje do właściwych topiców, za co jest upominamy (vide wypowiedź Isildura), to jest z tym forum naprawdę źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie było upomnienie. Ani ostrzeżenie. Ot, zwykła prośba. I tak, jest luźniej. Już nie pamiętam kiedy dałem bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2016 o 21:48, Rick napisał:

To nie było upomnienie. Ani ostrzeżenie. Ot, zwykła prośba. I tak, jest luźniej. Już
nie pamiętam kiedy dałem bana...


Bo nie ma komu juz banów dawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2016 o 21:50, TigerXP napisał:

Bo nie ma komu juz banów dawac :D


Jeden ban może zmniejszyć frekwencję na forum o np 10%, więc trzeba uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2016 o 22:48, pawbuk napisał:

Jeden ban może zmniejszyć frekwencję na forum o np 10%, więc trzeba uważać :D

Żarty żartami, ale tak jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2016 o 18:24, Tuchaczevsky napisał:

Trochę to zacietrzewione, przyznam. Upominanie Mikiego za przykładną postawę (niezależnie
od ruchu) jest upominane? Kompletnie postradaliście już chyba zmysł interakcji z niedobitkami,
którzy z nadzieją wchodzą tu jeśli nie codziennie, to kilka razy w tygodniu.

Brak wzmożonego ruchu nie zwalnia Was z trzymania porządku. Ostatnio rzadziej niż rzadko
tu wpadam, przez co strasznie ubolewam. Mimo braku częstych wizyt, da się wychwycić u
Was "luźną gumę" lub olewactwo. Jeśli temat jest w złym dziale lub zwyczajnie kwalifikuje
się do najczystszej definicji SPAMu i wisi kilka lub kilkanaście godzin bez interwencji,
a jedynym responsem jest post Mikiego, w którym kieruje do właściwych topiców, za co
jest upominamy (vide wypowiedź Isildura), to jest z tym forum naprawdę źle...


Upomnienie nie jest równe ostrzeżeniu - Upomnieniem można nazwać prośbę i taka została tutaj zastosowana. To, że podchodzimy luźniej do Moderowania nie oznacza, że zwykli użytkownicy bez statusu Moderatora mogą nas zastępować. Poza tym nie interweniujemy gdyż wiadomo jaka jest sytuacja na forum. Nikt niczego nie olewa, po prostu na forum mało się dzieje, więc nie ma potrzeby interweniować. Chcecie możemy sprzątać, ale gwarantuję, że 90% nowych tematów zostanie zakłódkowana a to zrazi nowych użytkowników. Interweniujemy jedynie gdy naprawdę zachodzi taka potrzeba (np. bezczelna reklama czy posty związane z piractwem czy łamaniem prawa), reszty nie ruszamy.
Jak forum wróci do normalności i tych postów będzie dziennie przykładowo 100 i więcej wtedy można interweniować, ale teraz nie ma to większego sensu. A Miki został jedynie poproszony o to b y wysyłał nam zgłoszenia na maila, wtedy my zdecydujemy czy interwencja jest potrzebna czy kierujemy do innego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, jest jakis plan co by zwiekszyc popularnosc forum? Nie jest to zlosliwe pytanie, naprawde jestem ciekaw, jakby nie patrzyl kilka lat juz tutaj siedze i troche szkoda patrzec na to co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się