Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

A czasami nie czujecie sie zmęczeni ciągłym upominaniem lub karaniem użytkowników?
Bo prawdę mówiąc to chyba męczące zajęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 03:01, Wojman napisał:

Rozumiem, ze pytnie bylo do walgierza, ale odpowiem na nie. :) Jezeli problem jest jakis szczegolny
to mamy kilka sposobow na to, zeby sie porozumiec i naradzic co z tym fantem zrobic. A jesli
jest jakis znany problem to wiemy jak sobie radzic. :)

Rozumię,że skoro walgierz nie odpowiedział to będę musiał zaufać Tobie ;-D Tzn tego się domyślam, że próbujecie jeszcze raz przeanalizować całą zaistniałą sytuację.Ale chodzi mi o to co dzieję się gdy głosy są podzielone tzn. część modków domaga się kary a reszta ułaskawienia? Być może taka sytuacją jeszcze nie miała miejsca ale zapytać zawsze można ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Owszem, możemy powiedzieć Ci wszystko, ale potem musielibysmy Cię zabić ;]
A co do maili, to coś nam skrzynka nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 08:37, Budo napisał:

Owszem, możemy powiedzieć Ci wszystko, ale potem musielibysmy Cię zabić ;]

To proszę bardzo,chcę wiedzieć co tu się święci ;P I takie pytanko,zabić w sensie dosłownym czy dając bana ? ;-) Zresztą bez podstawnego ;)

Dnia 25.06.2007 o 08:37, Budo napisał:

A co do maili, to coś nam skrzynka nawala...

Aha... Cóż szkoda,ale nie chce potwarzać i skarżyć na innych.Uważam że raz wystarczy,po co więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 08:37, junior-rudy napisał:

/.../
Czy jest miło kogoś banować czy raczej nie?


Choć to pytania nie do mnie to jak się okaże, że jednak lubią banować, to w tej samej chwili znikam z tego forum ;)
Ode mnie dodam, że mam ten przywilej znać prawie wszystkich z wielu rozmów na privie a niektórych nawet osobiście i jako, że są to fajne chłopaki to niemożliwe jest by ten proceder czynili z radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 08:59, GeoT napisał:

> /.../
> Czy jest miło kogoś banować czy raczej nie?
Choć to pytania nie do mnie to jak się okaże, że jednak lubią banować, to w tej samej chwili
znikam z tego forum ;)

Lubić tak ogólnie to może nie lubią, ale założę się, że co poniektóre bany są dawane z prawdziwą przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Lubić tak ogólnie to może nie lubią, ale założę się, że co poniektóre bany są dawane z prawdziwą przyjemnością :)


Mogę mówić tylko za siebie, ale ja jakoś nie odczuwam przyjemności przy dawaniu banów. Wiadomo, że pewne daje się bez żadnych emocji (trolle i inni zadymiarze), ale ja nie nazwał bym tego satysfakcją. Czasami towarzyszy temu jedynie głębokie współczucie dla poziomu intelektualnego osobnika, który dowartościowuje się robiąc z siebie chama i idiotę na dużym forum :)

--> GeoT

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Choć to pytania nie do mnie to jak się okaże, że jednak lubią banować, to w tej samej chwili znikam z tego forum ;)

Ostrzeżenie ;P

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Ode mnie dodam, że mam ten przywilej znać prawie wszystkich z wielu rozmów na privie a niektórych nawet osobiście i jako, że są to fajne chłopaki to niemożliwe jest by ten proceder czynili z radością :)

No dobra, cofam ostrzeżenie ;D

--> junior-rudy

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Mam pytanka: Jak to jest byc moderatorem?

Różnie. Z jednej strony satysfakcja, że się pełni odpowiedzialną rolę, z drugiej odpowiedzialność i czasami mus podejmowania niepopularnych decyzji. Zdarza sie niestety, że trzeba ukarać kogoś kogo się zna i lubi, a to trudniejsze niż ukaranie kogoś anonimowego. Jednak regulamin to regulamin.

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Ile czasu spędzacie przed komputeram?

Ja co najmniej kilka godzin dziennie. Oczywiście nie cały czas na forum. Tutaj zaglądam co jakiś czas i porządkuję co tylko wpadnie mi w oko.

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Ilu was jest?

11 sztuk (chyba nie pominąłem nikogo)

Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Czy jest miło kogoś banować czy raczej nie?

Patrz odpowiedź dla Meghan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:51, walgierz napisał:

> Choć to pytania nie do mnie to jak się okaże, że jednak lubią banować, to w tej samej
chwili znikam z tego forum ;)
Ostrzeżenie ;P


Nie wiesz nawet jaki zimny wiaterek przeszedł mi po plecach, gdy to przeczytałem. Dopiero po następnym zdaniu "zakumałem", że to "dżołk" ... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:55, GeoT napisał:

Nie wiesz nawet jaki zimny wiaterek przeszedł mi po plecach, gdy to przeczytałem. Dopiero po następnym zdaniu "zakumałem", że to "dżołk" ... chyba ;)


W pierwszej wersji nie było nawet emotikonka - ;P ale bałem się czy nie będzie za poważnie :D
Tak, to był dżołk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:56, walgierz napisał:

W pierwszej wersji nie było nawet emotikonka - ;P ale bałem się czy nie będzie za poważnie
:D


Jesteś potworem :)

junior-rudy ->

Dnia 25.06.2007 o 11:56, walgierz napisał:

Czy jest miło kogoś banować czy raczej nie?


Ja jeszcze to przemyślę, ale wnioski to tylko na priva ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje :). Moderatorze lubią banować...a powinno się przeciez robic to co sie lubi :)
Sol ----> Saref mi sie skarżył że go nazwałaś Dupasem :O
jak naprawde tak mówiłas to masz racje! Jestem za twoim głosem! Saref to dupas <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:35, Meghan_mph napisał:

Lubić tak ogólnie to może nie lubią, ale założę się, że co poniektóre bany są dawane z prawdziwą
przyjemnością :)


Mi sie jeszcze nie zdarzyło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 12:45, Budo napisał:

Mi sie jeszcze nie zdarzyło ;]


Wniosek jest oczywisty - jesteś za mało wredny i nikt nie miał ochoty Ci wejść za skóre:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:37, Dux napisał:

Wniosek jest oczywisty - jesteś za mało wredny i nikt nie miał ochoty Ci wejść za skóre:DD


Eee, nie no za skórę to mi zachodzili... ale mało wredny jestem, najlepszy przykład, że użytkownik o wdzięcznym nicku Bódo ciągle jest na forum na drugim koncie i żadnych przykrości mu nie robię, mimo że założył dość niepochlebny temat o mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:17, Moloch93 BF PL napisał:

Heh tak samo było z przemaspolem :P Założył drugie konto, pobluzgał na Ciebie a mimo to go
nie zbanowałeś :P


no właśnie o nim mowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja nie rozumiem dlaczego nie lubi się moderatorów. Szczególnie tych co potrafią pogadać itp. itd*patrzy na Budo ;] * . Ja raz dostałem bana i wiedziałem z jakiego powodu. Dla mnie pobyt tutaj to wyrażanie własnych poglądów, a nie walka na posty. A jak taki walczący o wysoką rangę delikwent trafi na karzącą rękę pana M. to sobie pobluzga i dostanie.... bana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:26, Budo napisał:

> Heh tak samo było z przemaspolem :P Założył drugie konto, pobluzgał na Ciebie a mimo to
go
> nie zbanowałeś :P

no właśnie o nim mowa ;]

przemaspol był Bódem? xD I jeszcze chodzi po forum... :P IMO powinnieneś go wykopać... :p Niektorzy nie mieli tak dobrze ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się