Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 18:44, Sam-Wiesz-Kto napisał:

> Owszem, jest całkowicie bezpłatne o ile masz darmową skrzynkę e-mailową
tą skrzynkę ma się odrazu czy trzeba załorzyć, a jeśli mam końcuwkę poczta.fm, a założyłem
ją na interia to też mogę mieć skrzynkę darmową?


zazwyczaj trzeba założyć, a końcówka fm jest darmowa, wejdź sobie np tu http://poczta.interia.pl/ i poczytaj

dobra koniec tego off-topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portale typu onet, interia, wp oferują Ci skrzynkę, przy czym jest opcja darmowa i opcja płatna, którą wybierasz przy zakładaniu skrzynki / adresu. Ustalasz to przy wyborze adresu także jak już masz konto na interii to już wybrałeś jakąś opcję (chociaż jak widać nieświadomie...).
Opcje różnią się np. gabarytami skrzynki.
Darmowe są zupełnie wystarczające.
Musisz po prostu czytać, co klikasz....
W internecie bez czytania ze zrozumieniem ciężko się poruszać.
A teraz - temat o moderatorach serwisu gram.pl to nie jest najwłaściwsze miejsce do dyskusji o tym, czy Twoja skrzynka jest darmowa.
Popytaj lepiej tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1916&u=101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:39, Sam-Wiesz-Kto napisał:

Modki są naprawdę fajowi.


Czy aby na pewno? Możliwe, że niedługo zmienisz zdanie...
Niektóre Twoje komentarze które zamieściłeś na gramsajtach łamały regulamin, więc je usunąłem.
Jak zobacze jeszcze jeden komentarz który w ten sposób łamałby regulamin to dostaniesz bana.
Co więcej karę może ponieść także ktoś inny, bo ciekawe rzeczy mi wyszły jak sprawdziłem Twoje IP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:39, Sam-Wiesz-Kto napisał:

Modki są naprawdę fajowi.

oooO Kłóciłbym się, Ja już zdążyłem ich znienawidzić :/Może na początku byli spoko, potrafili pomóc, doradzic, dało sie z nimi normalnie pogadac, ale teraz... (tak było przynajmniej w moim przypadku :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co by było na przypadku w moim przypadku jak brat ma konto na forum. Korzystamy z dwóch różnych komputerów ale ip jest to same. Więc ja bym oberwał za niego a on za mnie? Dodam że od dłuższego czasu nie pisał na forum, nie korzystał ze sklepu gram.pl i nie rejestrował żadnej gry więc może to wyglądać jak bym na dwa konta jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, naszego drogiego Zgłebiczarta, PREDATORA X, Molocha i kto wie kogo jeszcze w jednej osobie :]. Należysz do elity tego forum, mówię Ci :D, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy modkowie także ucieszą się z Twojego przyjścia xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wlepią Ci bana na przywitanie :D. chyba od złego wątku zacząłeś swoją nową karierę :D. Ale co to za problem jak ma się zmienne ip :P. Heh ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:00, milten6 napisał:

Ale co to za problem jak ma się zmienne ip :P. Heh ... ;p

Eeee... odinstalowałem Hide IP :P Jestem zdany na modów :P A i tak stworzyłem to konto tylko po to zeby odpowiedziec na "banującego" posta, więc jakos mi nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:14, cinus` napisał:

> Modki są naprawdę fajowi.

Czy aby na pewno? Możliwe, że niedługo zmienisz zdanie...
Niektóre Twoje komentarze które zamieściłeś na gramsajtach łamały regulamin, więc je usunąłem.

Jak zobacze jeszcze jeden komentarz który w ten sposób łamałby regulamin to dostaniesz bana.
Co więcej karę może ponieść także ktoś inny, bo ciekawe rzeczy mi wyszły jak sprawdziłem Twoje
IP ;)

Jak to??? Możesz sprawdzać numery IP??? Tzn. Że np. wiesz że Dziś rano napisałem post w temacie Formuła 1, nie zaglądajac do tego tematu i nie sprawdzając statystyk??? Czuje się zagrożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:55, BadBoY93 napisał:

Jestem ich największym koszmarem :P


Nie dodawaj sobie...

>Ale z pewnościa się ucieszą, juz widze jak skaczą z radości

Dnia 29.06.2007 o 19:55, BadBoY93 napisał:

=)


Altualnie mam problemy nawet z chodzeniem, o skakaniu wolę nie myśleć...
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:49, myniekka napisał:

A co by było na przypadku w moim przypadku jak brat ma konto na forum. Korzystamy z dwóch różnych
komputerów ale ip jest to same. Więc ja bym oberwał za niego a on za mnie?


Raczej nie ;) zwłaszcza jeśli wiemy, że z tego samego IP mogą korzystać dwie osoby ;) zresztą kiedyś już Olamagato napisał coś o tym w tym poscie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=9476

Dnia 29.06.2007 o 19:49, myniekka napisał:

może to wyglądać jak bym na dwa konta jechał.


Nawet gdyby to posiadanie dwóch kont nie jest zabronione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:14, cinus` napisał:

> Modki są naprawdę fajowi.

Czy aby na pewno? Możliwe, że niedługo zmienisz zdanie...
Niektóre Twoje komentarze które zamieściłeś na gramsajtach łamały regulamin, więc je usunąłem.

Jak zobacze jeszcze jeden komentarz który w ten sposób łamałby regulamin to dostaniesz bana.
Co więcej karę może ponieść także ktoś inny, bo ciekawe rzeczy mi wyszły jak sprawdziłem Twoje
IP ;)

A jak nie będę spamował to nie dostanę degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:07, Sam-Wiesz-Kto napisał:

A jak nie będę spamował to nie dostanę degrada?


Jeśli będziesz grzeczny to nic Ci się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów. Czy, można skontaktować się z wami, poza formularzem oczywiście ;], poprzez inny kontakt gg/e-mail, np. podany na GS0ie, w sprawie złamania regulaminu? Pytam się, bo nie chcę, żeby mój ewentualny kontakt, nie był odebrany jako, "przeszkadzanie" moderatorom i przypominanie Im o Ich pracy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:07, Sam-Wiesz-Kto napisał:

A jak nie będę spamował to nie dostanę degrada?

Jak masz coś do napisania to pisz :D jak nie to nie :D
ja sie w kwietniu naspamowałam (ponad 800 postów wtedy nabiłam), ale logicznych i nie oberwałam. Wiadomo, że jak będziesz głupoty pisać to oberwiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem moderatorem ale mogę odpowiedzieć na to pytanie.Kiedyś chciałem się skontaktować z moderatorem poprzez GG.Otrzymałem odpowiedź że do spraw związanych z forum z moderatorami można kontaktować się wyłącznie przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się