Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 23:03, Spitfire14 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony moderator?

Pytasz się moderatorów czy szarych userów ? ;-) (retoryczne) poza tym, pisanie lubię bo lubię, nie rozbudowując wypowiedzi jest imho bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może najłatwiej by było gdybyście ustalili tematy które powinny określać dany problem (np. "wulgarne zachowanie", "piractwo" czy "zdublowany temat") i wkleili je do posta na górze. Wtedy by była pełna jasność o co chodzi, bo tak jak każdy będzie musiał sam wymyślić temat to nie wiem czy sytuacja się bardzo poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:03, Spitfire14 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony moderator? Moi to budo i walgierz.


Aha, teraz otwieramy kącik podlizywaczy??;) Mój ulubiony... każdy:) Żaden na razie mi nie podpadł;) Dostałem jedno ostrzeżenie, ale co tam, nawet nie pamiętam od kogo, chyba walgierza, ale i tak go lubię <lizu lizu> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie lizu lizu:PP nawet ankiety nie można zrobić:PPP nie no żartuje:PP ja też dostałem jedno ostrzeżenie, chyba od Budo, za pseudomoderatorke czy coś takiego,ale to jeszcze za czasów robotnika:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej poprosić CDP żeby przy formularzu nie był ustawiany żaden temat domyślny? Jeśli już ma być jakiś temat od razu ustawiony to lepsza by była taka belka w której to do wyboru byłoby kilka rodzajów nazw tematów. Jedne służyłyby do zakablowania, który wątek nadaje się do zamknięcia, drugie do tego by ktoś mógł się spytać za co został ukarany, trzecie do tego by przesłać jakieś sugestie, a czwarte, piąte i szóste do czegoś tam jeszcze. Jeśli w jakimś formularzu mam ustawiony temat domyślny to nawet na myśl mi nie przychodzi by zmieniać nazwę tematu i sądzę, że większość tak ma. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:01, Kukowsky napisał:

To nie lepiej poprosić CDP żeby przy formularzu nie był ustawiany żaden temat domyślny?


Mnie tam w sumie obojętny temat. Jak jest domyślny, to mam nutkę niespodzianki przy otwieraniu: piractwo, bluzgi, spam? Życie staje się ciekawsze wtedy. A precyzyjny tytuł pozbawia mnie takich emocji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:22, walgierz napisał:

Mnie tam w sumie obojętny temat. Jak jest domyślny, to mam nutkę niespodzianki przy otwieraniu:
piractwo, bluzgi, spam? Życie staje się ciekawsze wtedy. A precyzyjny tytuł pozbawia mnie takich
emocji ^^


Tylko, żeby przy większej ilości wiadomości nie było sytuacji jak z tego teleturnieju. No jak on się tam zwał? Walgierzu, to którą bramkę wybierasz? A za kotarą ....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do moderatorow:

chce w temacie "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry" umiescic posta z informacja o turnieju organizowanym przez nasz klan - w stylu XXXXXX zaprasza na turniej Heroes 5 duel - szczegoly tutaj: link

- niby nie mozna umieszczac ogloszen - ale to dot. gry...
mozna cos takiego zmiescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:46, moonman napisał:

- niby nie mozna umieszczac ogloszen - ale to dot. gry... mozna cos takiego zmiescic?


Sam sobie odpowiedziałeś :) Ogłoszenie to ogłoszenie, a regulamin wyraźnie stanowi w tej kwestii. Forum to nie tablica ogłoszeń.
Na przyszłość takie zapytania przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:49, walgierz napisał:

> - niby nie mozna umieszczac ogloszen - ale to dot. gry... mozna cos takiego zmiescic?


Sam sobie odpowiedziałeś :) Ogłoszenie to ogłoszenie, a regulamin wyraźnie stanowi w tej kwestii.
Forum to nie tablica ogłoszeń.
Na przyszłość takie zapytania przez formularz.


OK, dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pewnego czasu ciekawi jakiej firmy są kłódki, których używają moderatorzy. Rozdają ich całkiem sporo więc firma je produkująca musi mieć całkiem niezłego odbiorcę hurtowego tu na forum.

Oczywiście mam też niecne cele w zadaniu tego pytania - jak zna się typ zamka to można pokombinować z wytrychami...

walgierz napisał:

> Jak jest domyślny, to mam nutkę niespodzianki przy otwieraniu: piractwo, bluzgi, spam? Życie staje się
> ciekawsze wtedy. A precyzyjny tytuł pozbawia mnie takich emocji ^^

Tak myślałem, ze robota moderatora do najciekawszych nie należy... gdyby nie te kłódeczki... poczucie władzy (^_^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:46, moonman napisał:

- niby nie mozna umieszczac ogloszen - ale to dot. gry... mozna cos takiego zmiescic?

Na dowolnym Gramsajcie. Swoim lub kolegi. Jezeli ktoś potrafi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:28, Olamagato napisał:

> - niby nie mozna umieszczac ogloszen - ale to dot. gry... mozna cos takiego zmiescic?

Na dowolnym Gramsajcie. Swoim lub kolegi. Jezeli ktoś potrafi... ;)


dzięki za radę, a czy w podpisie można umieszczać takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 18:21, moonman napisał:

dzięki za radę, a czy w podpisie można umieszczać takie info?

Podpisy, podobnie jak gramsajty, są bardzo "liberalne". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:21, moonman napisał:

dzięki za radę, a czy w podpisie można umieszczać takie info?

Tak, jak Luke napisał. Można też do podpisu wrzucić info o tym co obecnie jest na topie w gramsajcie - na przykład tego typu ogłoszenie.
W Twoim przypadku np.: "Zapraszam na turniej Heroes 5 duel - szczegóły na moim GS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 20:40, Olamagato napisał:

Tak, jak Luke napisał. Można też do podpisu wrzucić info o tym co obecnie jest na topie w gramsajcie
- na przykład tego typu ogłoszenie.
W Twoim przypadku np.: "Zapraszam na turniej Heroes 5 duel - szczegóły na moim GS"


dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Robię sobie mały urlopik od moderki, bo chcę odpocząć, więc nie spodziewajcie sie mojej za dużej aktywności, ani też odpowiedzi na maile. Tak tylko mówię ^____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się