Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2005 o 13:40, Vilmar napisał:

Zatem
to forum jest synonimem absurdu. Cenzuruje się krytykę, a pochwala zakładanie tematów, które w każdym innym miejscu nadawałyby
się co najwyżej do spuszczenia w kiblu (nawiązując do najnowszego tematu Bajtka). Uprawia się politykę: "im użytkownik mniej
myśli, tym lepiej".

Nie wiem jaki wizerunek po rewolucji próbuje sobie zbudować CDP, ale coś w tym jest, że nie tylko nowe
tytuły nawiązują do "najlepszych" tradycji komunizmu.

Czas się zwijać?


I właśnie dlatego musisz zostać. Miejmy nadzieję że coś się zmieni. A co do nowego tematu bajtka to tylko woda na młyn negatywnych przemian, a nie żaden protest. Że tak powiem. Im więcej zostanie starych użytkowników z tradycjami tym większa szansa że zostanie zachowany duch starego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy obserwowałeś wczoraj sytuację, ale dopóki kNOT nie wziął się do pracy, dopóty temat ciągle utrzymywał się na topie. Jak i dziesiejszy "Papier do d... pupy". A dodatkowo "kolega" rywin (rywin2, i inne jeszcze nieznane mi xywki) wcale nie kończył na tym 1 wątku...

Gdyby na Forum byli sami tacy jak Ty czy inni Dobrzy Starzy Forumowicze, to:
A. W ogóle takie wątki nie powstawałyby
B. Jeśli już powstałby taki (przez nowego Forumowicza założony) to umarłby w przeciągu godziny posiadając tylko 1 początkowy post.

Niestety obecnie to jest niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, psy wieszaliśmy na knocie. Może ja nie aż tak dużo, ale dam głowę że przynajmniej raz, ale pamiętam te dyskusje skargi i (prawie) bluzgi na kNOTa. I tak dochodzę do wniosku, że gdyby teraz knota nie było to byłoby bardzo źle. Naprawdę teraz chyba tylko w nim nasza nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2005 o 21:13, Fran napisał:

Pewnie, a nastepny będzie o mydełkach .. Sama założe.


Ja go chciałem założyć !Ale mogę ostatecznie pójść na kompromis, ja założę o klasycznych mydełkach (takich po które można się również schylić :>) a ty założysz o mydełkach w płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:00, RobeN napisał:

Nie wiem czy obserwowałeś wczoraj sytuację, ale dopóki kNOT nie wziął się do pracy, dopóty temat ciągle utrzymywał się na topie. Jak i dziesiejszy "Papier do d... pupy". A dodatkowo "kolega" rywin (rywin2, i inne jeszcze nieznane mi xywki) wcale nie kończył na tym 1 wątku...


Y -bo był świeży , nie mozna było poczekać tydzień , dwa ? A kolejne powstają m.in. dlatego że pierwszy odniósł "sukces" czyli sprowokował moderatora.

Dnia 26.10.2005 o 14:00, RobeN napisał:

Gdyby na Forum byli sami tacy jak Ty czy inni Dobrzy Starzy Forumowicze, to:


Y - wypraszam sobie, ani nie jestem stary ani dobry , w to pierwsze musisz mi uwierzyć na słowo (niestety CDP nie wyraża zainteresowania organizacją zlotu forumowiczów) a to drugie z pewnością potwierdzi Twój kumpel po fachu, czekaj...jak mu tam było ? ....cholera ta skleroza :) .... O juz wiem, niejaki kNot ;D

Dnia 26.10.2005 o 14:00, RobeN napisał:

A. W ogóle takie wątki nie powstawałyby


Y - utopia , nie ma takiego forum, na którym są tylko tacy fajni ludzie jak ja :D

Dnia 26.10.2005 o 14:00, RobeN napisał:

B. Jeśli już powstałby taki (przez nowego Forumowicza założony) to umarłby w przeciągu godziny posiadając
tylko 1 początkowy post.


Y - na tym forum też tak będzie, może nie po pierwszym poście ale będzie. Ale pod jednym warunkiem, nalezy konsekwentnie je ignorować.

Dnia 26.10.2005 o 14:00, RobeN napisał:

Niestety obecnie to jest niemożliwe...


Y - wiecej wiary :) Ja mogę stracić wiarę w zmiany na lepsze na tym forum ale Tobie , moderatorowi, raczej to nie przystoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak rygorystyki zamienia to forum w b...ałagan. Napisałem już do moderatora aby przemyślał przepisy tego forum. Jeśli tak nadal będzie to to forum spadnie na psy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat wydaje sie dosyc glupi. Moderatorzy sa takimi samymi ludzmi jak my. Wiem to na wlsanym przykladzie bo sam nim bylem. Teraz pelnie urzad administratora na Oficjlanym Polskim Forum Splinter Cell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:22, hanmeg napisał:

> Niestety obecnie to jest niemożliwe...

Y - wiecej wiary :) Ja mogę stracić wiarę w zmiany na lepsze
na tym forum ale Tobie , moderatorowi, raczej to nie przystoi ;)


Wydaje mi się, że przystoi.
Nowe Forum charakteryzuje się, jakby to ująć... większym luzem.
To powoduje rozchwianie - brak takiego porządku do jakiego byli przyzwyczajeni Forumowicze z CDProjekt.info.
Dlatego uważam, że przy obecnych zasadach nie jest możliwe aby było jak dawniej.
Czy to dobrze czy źle??? Tego nie oceniam.

Jest po prostu inaczej.

A wygląd teraz zależy w większości od samych Forumowiczów. Jest ono nastawione (wg mnie) najbardziej na grupę wiekową "<20" jeżeli nie na jeszcze niższą. Wyjaśniać dalej już chyba niczego nie trzeba.

P.S. Przepraszam jeśli uraziłem tytułem... Miało być wręcz odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:07, michal19 napisał:

Wiecie co, psy wieszaliśmy na knocie. Może ja nie aż tak dużo, ale dam głowę że przynajmniej raz, ale pamiętam te dyskusje
skargi i (prawie) bluzgi na kNOTa. I tak dochodzę do wniosku, że gdyby teraz knota nie było to byłoby bardzo źle. Naprawdę
teraz chyba tylko w nim nasza nadzieja...



Jaka szkoda że nie ma syganturki nie? czemu mówisz "My wieszaliśmy" - nie rozśmieszaj mnie :P
Twoje wnioski są tak mylne jak na starym forum- dyskusje z kNotem dotyczyły zupełnie innych rzeczy niż to co teraz się dzieje, ba przeczytaj jeszcze raz co napisał RobeN a zrozumiesz może że żaden z moderatorów nie jest władny zmienić tego.
Normalnie świat warzyw i owoców:P (jeżeli chodzi o "prowokacje":))
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:30, RobeN napisał:

> > /.../
Nowe Forum charakteryzuje
się, jakby to ująć... większym luzem.
To powoduje rozchwianie - brak takiego porządku do jakiego byli przyzwyczajeni Forumowicze

/.../
To może więcej lub mniej luzu w zależności od tematu?
I oznaczyć je kolorami - O d.... Maryni -> filetowy, piszcie co chcecie, jakeście tacy.
Inne kolory - to tematy poważne jak np. Gothic III, jak ktoś na takim zacznie o polityce Cesarza na Vvanderfell, to go zaraz przywołać do porządku i odesłać na wątek o Morrowindzie. To samo, jak w temacie "Metalu" zacznie o zaletach tanga...
Może w ten sposób wilk będzie syty i owca cała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2005 o 15:26, KrzysztofMarek napisał:

To może więcej lub mniej luzu w zależności od
tematu?
I oznaczyć je kolorami - O d.... Maryni -> filetowy, piszcie co chcecie, jakeście tacy.
Inne kolory - to tematy
poważne jak np. Gothic III, jak ktoś na takim zacznie o polityce Cesarza na Vvanderfell, to go zaraz przywołać do porządku
i odesłać na wątek o Morrowindzie. To samo, jak w temacie "Metalu" zacznie o zaletach tanga...
Może w ten sposób wilk będzie
syty i owca cała?


To na co czekasz? Ślij mejla do adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:28, Budo napisał:


/.../

Dnia 26.10.2005 o 15:28, Budo napisał:

To na co czekasz?
Ślij mejla do adminów.

Ja jestem "przodownik" a Moderator to jest dopiero gość. Za wysokie progi, a niezależnie od tego taka nieco bardziej "publiczna" dyskusja może okazać sie silniejszym argumentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:32, KrzysztofMarek napisał:

I oznaczyć je kolorami - O d.... Maryni -> filetowy, piszcie co chcecie, jakeście tacy.
Inne kolory - to tematy
poważne jak np. Gothic II


no ale przecież tak jest teraz - jest kategoria freestyle i tam pisanie o papierze toaletowym, mydełkach, robienie spam-generujących gier/zabaw forumowych i innych pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:35, D2T napisał:

> /.../
no ale przecież tak jest teraz - jest kategoria freestyle i tam pisanie o papierze toaletowym,
mydełkach, robienie spam-generujących gier/zabaw forumowych i innych pasuje jak ulał.

Prawda, ale luz jest wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 14:30, RobeN napisał:

P.S. Przepraszam jeśli uraziłem tytułem... Miało być wręcz odwrotnie...


Y - wyluzuj chłopie :) ... i nie bierz wszystkiego tak dosłownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:26, KrzysztofMarek napisał:

To może więcej lub mniej luzu w zależności od
tematu?
I oznaczyć je kolorami - O d.... Maryni -> filetowy, piszcie co chcecie, jakeście tacy.
Inne kolory - to tematy
poważne jak np. Gothic III, jak ktoś na takim zacznie o polityce Cesarza na Vvanderfell, to go zaraz przywołać do porządku
i odesłać na wątek o Morrowindzie. To samo, jak w temacie "Metalu" zacznie o zaletach tanga...
Może w ten sposób wilk będzie
syty i owca cała?



Jest przecież takie rozwiązanie sądzisz że od nasycenia kolerem zielonym (np) temat będzie albo bardziej "luźny" albo mniej- sam nie potrafisz tego odróżnić? Temat jest tak poważny jak najmniej poważny forumowicz który się do niego dopisał- kolorowanie tematów nic tu nie pomoże;)
Jałowa dyskusja imho mamy "prawdziwą wolność na forum"- fakt że ściśle ukierunkowaną w stronę bardzo specyficznie pojmowanego luzu a i cenzura wszelkie odchylenia od tego kierunku niweluje.
Jednym słowem jezeli komuś nie przeszkadza to że podczas czytania forum nadzieje się na kwiatki typu "śpimy" i nie będzie pisał w hmm niejasnych kolorach o wiadomej firmie to jest oki. Tak jest w całym necie oprócz oczywiście tego ostaniego
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:42, Persona Non Grata napisał:

> /.../
że podczas czytania forum nadzieje się na kwiatki typu "śpimy" i nie będzie pisał w hmm niejasnych kolorach o wiadomej firmie
to jest oki. Tak jest w całym necie oprócz oczywiście tego ostaniego
--
Cerm

Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:42, Persona Non Grata napisał:

Jest przecież
takie rozwiązanie sądzisz że od nasycenia kolerem zielonym (np) temat będzie albo bardziej "luźny" albo mniej- >sam nie potrafisz


Tu chodzi o to aby był oddzielny kolor, i aby modkowie go w razie potrzeby egzekwowało - w ten sposób możemy takie tematy filtrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 16:12, michal19 napisał:

> Jest przecież
> takie rozwiązanie sądzisz że od nasycenia kolerem zielonym (np) temat będzie albo bardziej "luźny"
albo mniej- >sam nie potrafisz

Tu chodzi o to aby był oddzielny kolor, i aby modkowie go w razie potrzeby egzekwowało
- w ten sposób możemy takie tematy filtrować...

Tym samym Kwasy by trafił do wątków "śmieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się