Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 19:30, PRINCE JANEK napisał:

A tak w ogóle co wy widzicie w tym Guild Wars? są tam klany jakieś? I czy można tam od was
dostać bana/degrada/ostrzeżenie he he :]


[offtop] GW jest fajne, bo ma taki swoj klimacik i nie jest typowa masowka jak np. WoW - jak chcesz to wylaczasz wszystkie kanaly i bierzesz komputerowych najemnikow - i masz zwykle RPG. Ale oczywiscie mzoesz kandlowac z innymi graczami, zakladac gildie/sojusze, zdobywac coraz to nowsze tytuly itp. Ogolnie fajne ^^ [/offtop]

Nie, banow i degradow raczej sie nie lapie, chociaz taka opcja istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ode mnie mozna na przykład dostać kopa z gildii ;]
Ale rzadko to robię :))
/ps, jak sama nazwa wskazuje nie ma tam klanów, a raczej sa, ale noszą nazwę gildii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalem ostrzezenie od moderatora za obrazanie innego uzytkownika (on tez mnie obrazil i to wiele razy a niedostal ostrzezenia). Od tego momentu czuje respekt i trzymam dystans od modow. Niewiem jak pisac zeby niebylo ze spam, czy niepoprawne gramatycznie. Ogolem nielubie moderatorow. Przyczepili sie do mnie, i sa na mnie nasylani. Jacy sa naprawde ? Moim zdaniem podobni jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:33, Matias16162 napisał:

Niewiem jak pisac zeby niebylo ze spam, czy niepoprawne gramatycznie.

Hmmm. Proponuję na temat i poprawnie gramatycznie ;)
A poważnie - używaj firefoxa, który ma sprawdzanie pisowni - dzięki temu unikniesz większości błędów.

Dnia 27.09.2007 o 23:33, Matias16162 napisał:

Ogolem nielubie moderatorow. Przyczepili sie do mnie, i sa na mnie nasylani.

Zapewniam Cię, że nikt nas na Ciebie nie nasyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:37, walgierz napisał:

> Niewiem jak pisac zeby niebylo ze spam, czy niepoprawne gramatycznie.
Hmmm. Proponuję na temat i poprawnie gramatycznie ;)
A poważnie - używaj firefoxa, który ma sprawdzanie pisowni - dzięki temu unikniesz większości
błędów.

> Ogolem nielubie moderatorow. Przyczepili sie do mnie, i sa na mnie nasylani.
Zapewniam Cię, że nikt nas na Ciebie nie nasyła.

nie? Np. taki dj szlafrok napisze: niespamuj, czy niepisz bzdur, lub zle to napisales (chodzi o gramatyke) a za godzine czy pare minut pojawia sie moderator (rzadko ale sie pojawia). Moze to tylko tak wyglada? To ty mi dales ostrzezenie w temacie Gothic 3 duze wymagania sprzetowe. Mam nadzieje ze nigdy niedostane degrada za bzure. A ilu jest moderatorow na gram.pl? Ile razy mam pisac z potem na czole i sie martwic czy niespamuje, czy pisze poprawnie czy sie mod nieprzyczepi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:44, Matias16162 napisał:

nie? Np. taki dj szlafrok napisze: niespamuj, czy niepisz bzdur, lub zle to napisales (chodzi o gramatyke) a za godzine czy pare minut pojawia sie moderator (rzadko ale sie pojawia). Moze to tylko tak wyglada?

Po pierwsze - takie rzeczy wyjaśniamy przez mail, a nie na forum. Po drugie jeśli czujesz się przez kogoś obrażony lub dostrzegasz złamanie regulaminu, to pisz na formularz (adres w poście u góry i w regulaminie).

Dnia 27.09.2007 o 23:44, Matias16162 napisał:

To ty mi dales ostrzezenie w temacie Gothic 3 duze wymagania sprzetowe.

Nie ja. Wojman.

Dnia 27.09.2007 o 23:44, Matias16162 napisał:

Mam nadzieje ze nigdy niedostane degrada za bzure. A ilu jest moderatorow na gram.pl?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=1 <-- tutaj jest lista moderatorów.

Dnia 27.09.2007 o 23:44, Matias16162 napisał:

Ile razy mam pisac z potem na czole i sie martwic czy niespamuje, czy pisze poprawnie czy sie mod nieprzyczepi?

Spam to pisanie nie na temat. Pisz na temat, to żaden moderator nie będzie miał nic do Ciebie.
Co do poprawności pisania, to wspomniałem już o Firefoxie ze sprawdzaniem pisowni. Jeśli masz Worda, to pisz posty w nim, po czym wklejaj do okienka "dodaj post" na forum. Pisownia będzie wtedy poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:44, Matias16162 napisał:

nie? Np. taki dj szlafrok napisze: niespamuj, czy niepisz bzdur, lub zle to napisales (chodzi
o gramatyke) a za godzine czy pare minut pojawia sie moderator (rzadko ale sie pojawia).


Moderator to takie stworzenie, które lubi wszędzie nos wepchać:P Fakt, że ktoś się Ciebie przyczepił, a niedługo potem przyszedł moderator nie znaczy jeszcze, że ta osoba go na Ciebie nasłała. Poza tym jeśli wtedy moderator dał Ci jakąś reprymendę tzn., że najprawdopodobniej popełniłeś jakiś błąd w stosowaniu regulaminu ("najprawopodobniej" bo i moderator rzedko bo rzedko ale pomylić się może:). Najlepiej po czymś takim weź sobie przeanalizuj uwagi moderatora (zazwyczaj dają jakieś pouczenie) i staraj się wprowadzić je w życie. Błędy popełniakażdy. Sztuką jest wyciągać z nich wnioski. Banalne ale prawdziwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:55, Dux napisał:

> nie? Np. taki dj szlafrok napisze: niespamuj, czy niepisz bzdur, lub zle to napisales
(chodzi
> o gramatyke) a za godzine czy pare minut pojawia sie moderator (rzadko ale sie pojawia).


Moderator to takie stworzenie, które lubi wszędzie nos wepchać:P Fakt, że ktoś się Ciebie przyczepił,
a niedługo potem przyszedł moderator nie znaczy jeszcze, że ta osoba go na Ciebie nasłała.
Poza tym jeśli wtedy moderator dał Ci jakąś reprymendę tzn., że najprawdopodobniej popełniłeś
jakiś błąd w stosowaniu regulaminu ("najprawopodobniej" bo i moderator rzedko bo rzedko ale
pomylić się może:). Najlepiej po czymś takim weź sobie przeanalizuj uwagi moderatora (zazwyczaj
dają jakieś pouczenie) i staraj się wprowadzić je w życie. Błędy popełniakażdy. Sztuką jest
wyciągać z nich wnioski. Banalne ale prawdziwe;)

Ech... Moze i masz racje. Co niezmienia faktu ze moderatorzy wszyskiego sie czepiaja. Za kazdym razem. Niewazne czy ktos zespamowal po raz pierwszy i to nieumyslnie, czy po raz piaty i tak sie przyczepia. A jak sie da komus odpowiedz w stylu : "dzieki za pomoc" to juz jest spam i czesto moderator. No coz, trzeba uwazac. Czuje ze w najblizszym czasie dostane cos od jakiegos modka. Na pewno. Ale niedam sie tak latwo. Jutro zainstaluje firefoxa, ibede czytal 10 razy co napisalem zanim to dodam. Ale i tak niema gwarancji..... No ale czemu np. moderatorzy rzadko odpowiadaja na posty w roznych tematach? Czy wlepienie komus degrada czy ostrzezenia sprawia im przyjemnosc? Jak to jest? moze teraz spamuje ale prosze w takim razie o link do odpowiedniego tematu i bez degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 00:05, Matias16162 napisał:

Czy wlepienie komus degrada czy ostrzezenia sprawia im przyjemnosc? Jak to jest?

Na pewno nie. A przynajmniej tak twierdzą. Gdybyś przeczytał wypowiedzi moderatorów na kilka stron do tyłu (niedawno była dyskusja na ten temat), to byś się sam przekonał :-)
I ja w to wierzę, bo gdybym miał po raz tysięczny karać za to samo, to by mi już ręce opadały i ogarniało zniechęcenie do wszystkiego.

Dnia 28.09.2007 o 00:05, Matias16162 napisał:

moze teraz spamuje ale prosze w takim razie o link do odpowiedniego tematu i bez degrada

To jest najodpowiedniejszy temat do pytania i do szukania odpowiedzi (a właściwie kolejność powinna być odwrotna :) w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

A czy ktos mi powie czemu jest tak malo moderatorow na gram.pl?

Mało? Jest chyba 12 :P Ja bedzie więcej to powiedzą że za dużo.

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Jak mozna nim zostac?

Raz na jakis czas, CPD robi rekrutację, ale trzeba być doswiadczonym użytkownikiem bodajże.

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Czemu przewaznie cinus sie tylko udziela na forum czesto?

Bo może ma chwile wolne? Zauważ ze to też ludzi, i tez mają życie osobiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapraszam do statystyk, skoro myślisz, że tylko cinus się często udziela ;]
A modów jest w sam raz, szkoda, że większość nieaktywnych... czemu? Pewnie nie chce im się, albo mają ważniejsze rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

taaaaa. A czy ktos mi powie czemu jest tak malo moderatorow na gram.pl?

11 nie wystarczy? Aż tak broimy? ;P

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Jak mozna nim zostac?

Z tego co się orientuję to są organizowane nabory co jakiś czas

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Czemu przewaznie cinus sie tylko udziela na forum czesto?

Oj przysięgam Ci, ze nie tylko ;P Walgierz sie udziela często w PN a Buda to wszędzie spotkasz ;P

A co do tego, że się uczepili Ciebie (parę postów wyżej) to wątpię, żeby tak było :P Raczej nie mają takich nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:00, Budo napisał:

[ciach]
A modów jest w sam raz, szkoda, że większość nieaktywnych... czemu? Pewnie nie chce im się,
albo mają ważniejsze rzeczy do roboty.


Halo, halo???
Jakich nieaktywnych???
Hmmm... Pfff...

A to, że ktś ma nosa kiedy wejść??? To już inne zagadnienie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:03, RobeN napisał:

> [ciach]
> A modów jest w sam raz, szkoda, że większość nieaktywnych... czemu?
A to, że ktś ma nosa kiedy wejść??? To już inne zagadnienie jest :P

Tak to jest dar ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:00, Budo napisał:

A modów jest w sam raz, szkoda, że większość nieaktywnych... czemu? Pewnie nie chce im się,
albo mają ważniejsze rzeczy do roboty
.


No to co komu po takich moderatorach... tak na logikę: nieaktywny czy bardzo mało aktywny moderator to niepotrzebny moderator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

taaaaa. A czy ktos mi powie czemu jest tak malo moderatorow na gram.pl?

Też się nad tym dwoję :D

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Jak mozna nim zostac?

Są kryteria, nie wiem, czy sa one tajne czy nie, wiem jednak, że trzeba mieć wysoki status i być pełnoletnim.

Dnia 28.09.2007 o 14:51, Matias16162 napisał:

Czemu przewaznie cinus sie tylko udziela na forum czesto?

Oj, Budo figuruje jako nr. 1 w statystykach, więc nie tylko cinus` się udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:03, RobeN napisał:

A to, że ktś ma nosa kiedy wejść??? To już inne zagadnienie jest :P

To ja widać nosa mam :P kiedy nie wejde to pełno Moderatorów ^^ xD
ale z siatki wywiadowczej nie korzystałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się