Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Co do tych formularzy to różnie bywa. Wysłałem jeden z prośbą o przypięcie posta w temacie o CD-Action (Ci co tam zaglądają wiedzą o co chodzi), jednak tak się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:55, Bumber napisał:

> /.../
O matko, Budo nie jest modem?! Coś przespałem...

O Bugim i cinus`ie wiedziałem, ale o Tobie nie miałem pojęcia. :)


Znowu mi się objawiłeś! :D Witoj ponownie. ;) Hehe, poczytaj sobie posty w temacie z petycją, jaja niezłe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:54, Budo napisał:

/.../

Hehehe, teraz czaję :P
Wiesz, w tym coś może być, mają zablokowane i się nie przyznają nawet ;]


Pfff mam duży wybór własnych tytułów leser, nierób, obibok i wiele innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:57, Budo napisał:

Długa historia, możesz wpisać "Budo" w wyszukiwarkę wątków to się dowiesz co się działo
;]

Z chęcią poczytam, dzięki. :)

mefiperes

Dnia 10.07.2008 o 17:57, Budo napisał:

Znowu mi się objawiłeś! :D

Ano. Od czasu do czasu nawiedzam jeszcze to forum. ;)

Dnia 10.07.2008 o 17:57, Budo napisał:

Witoj ponownie. ;)

Nie ma to jak swojskie przywitanie ^^

Dnia 10.07.2008 o 17:57, Budo napisał:

Hehe, poczytaj sobie posty w temacie z petycją, jaja niezłe. :P

Poczytam,, poczytam. Muszę nadrobić zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:22, moonman napisał:

Ban dany słusznie, ale żeby tak kląć na forum - nie ważne, że l33t

LoL, mi się podoba. :)

BTW: sig., czemu jesteś "moderujący wyłącznie na podforum technicznym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że moderatorzy to ludzie i mają własne życia, ale ponieważ jest Was cała grupa chciałem zapytać - po jakim czasie od zgłoszenia przez formularz i braku reakcji na nie należałoby się upominać? Macie wyznaczony - choćby nieoficjalnie - jakiś maksymalny czas reakcji na zgłoszenia wysyłane przez formularz czyli do wiadomości wszystkich moderatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:28, Radykał napisał:

BTW: sig., czemu jesteś "moderujący wyłącznie na podforum technicznym"?

Bo jak bym się wziął za główne, to kategoria gry i zabawy byłą by jedną gigantyczną kłódką (spam). Pozatym właśnie w tym celu (podforum techniczne) zostałem moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam co się tam nowego pojawiło przynajmniej kilka razy dziennie, za resztę nie mogę się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:34, pkapis napisał:

Zdaję sobie sprawę że moderatorzy to ludzie i mają własne życia, ale ponieważ jest Was
cała grupa chciałem zapytać - po jakim czasie od zgłoszenia przez formularz i braku reakcji
na nie należałoby się upominać?


Opcje sa dwie albo formularz nie dotarl (co czasami sie niestety zdarza) albo uznano, ze sprawa nie wymaga interwencji. Ja na nasza skrzynke moderatorska zagladam codziennie. Mysle, ze jak przez 2 - 3 dni nie ma zadnej rakcji to mozesz spokojnie wyslac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:03, Wojman napisał:

Opcje sa dwie albo formularz nie dotarl (co czasami sie niestety zdarza) albo uznano,


Hmmm, potwierdzenie wysłania miałem w mailu, ale może potem to gdzieś zaginęło.

Dnia 11.07.2008 o 15:03, Wojman napisał:

ze sprawa nie wymaga interwencji. Ja na nasza skrzynke moderatorska zagladam codziennie.


A wysyłacie jakiegoś maila stwierdzającego, że sprawa nie wymaga interwencji? Ja jestem w stanie zrozumieć, że moje zgłoszenie nie zostało uznane za naruszenie regulaminu, ale chciałbym to przeczytać. Choćby po to by wiedzieć że pewne zachowania są jednak tolerowane.

Dnia 11.07.2008 o 15:03, Wojman napisał:

Mysle, ze jak przez 2 - 3 dni nie ma zadnej rakcji to mozesz spokojnie wyslac jeszcze
raz.


Będę musiał bo mija już 48 godzin od zgłoszenia, ale zrobię to wieczorem, gdy do domu wrócę. Tym razem zamiast formularza wyślę chyba maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:12, pkapis napisał:

A wysyłacie jakiegoś maila stwierdzającego, że sprawa nie wymaga interwencji? Ja jestem w stanie zrozumieć, że moje zgłoszenie nie zostało uznane za naruszenie regulaminu, ale chciałbym to przeczytać. Choćby po to by wiedzieć że pewne zachowania są jednak tolerowane.


Nie wysyłamy. I w moim przypadku się to nie zmieni.
Jeśli maila przeczytało kilku moderatorów i żaden nie podjął interwencji, to znaczy,że żaden nie uznał, by była ona konieczna.
Ja odpowiadam wyłącznie na maile skierowane do mnie bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hohohoho!!! co ja widzę!!! nadal nie ma 10 moderatora??? czekam już enty dzień na wiadomość o nowym czerwonym, a tu- nic... a może ma już tak zostać??? dziwne... jakby nie było żadnego chętnego na tą posadę... jestem conajmniej zdziwiony, że ekipa nie miała nikogo na zastępcę Buda... no nic, poczekam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:47, Zakrzysiunio napisał:

hohohoho!!! co ja widzę!!! nadal nie ma 10 moderatora??? czekam już enty dzień na wiadomość o nowym czerwonym, a tu- nic... a może ma już tak zostać??? dziwne... jakby nie było żadnego chętnego na tą posadę... jestem conajmniej zdziwiony, że ekipa nie miała nikogo na zastępcę Buda... no nic, poczekam sobie....


Z tego co wiem, to ekipa Gram.pl decyduje, czy jest potrzebny nowy moderator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:50, Budo napisał:

/.../

Przecież ja jestem niezastąpiony ;]


no wiadomo;-))) jestem pewien;-)) kto jak nie ja;-)))

DJ Szlafrok- ekipa decyduje, i ja to wiem, i ty to wiesz, i oni to wiedzą... ale chyba jest potrzebny, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak jestem zalogowany to kilkając w odnośnik forum niw widze ani jednego tematu - wszystkie przeglądarki bełkoczą o błedzie ... żeby na pisać posat musze sie wylogować , wejść na forum i zalogwać sie ponownie przd pisaniem posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:48, PureEvil napisał:

Dlaczego jak jestem zalogowany to kilkając w odnośnik forum niw widze ani jednego tematu
- wszystkie przeglądarki bełkoczą o błedzie ... żeby na pisać posat musze sie wylogować
, wejść na forum i zalogwać sie ponownie przd pisaniem posta :(

Nie ten temat :)
A może przez firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się