Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 10:57, walgierz napisał:

Mowa była o trollowaniu. Jeśli nie podejrzewasz, że bratowa zacznie trollować na forum,
to nie masz się czego obawiać ;P


Kurcze to się zaczynam bać bo ona dopiero się uczy. Mam nadzieję, że nie będzie robiła nic głupiego bo nie wiem co jej bym zrobił jakbym przez nią dostał -1 lub bana :] Mimo wszystko jej ufam :)
Chyba czas by założyła swój internet chyba tak będzie najlepiej :P

A co do trollowania to fakt jest to denerwujące a czasem korci by coś takiemu odpisać ale wiadomo czym to się może zakończyć. Najlepiej unikać takich osób ;)
Mimo wszystko jestem za w prowadzeniem takich restrykcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:55, wdowiakm napisał:

A co z takimi użytkownikami, którzy mają dwa konta tylko drugie konto jest używane przez
brata/siostrę/bratową itp?


Przeciez nikt nie broni, zeby Wasze dziewczyny/zony/kochanki/bracia/siostry itd tez mieli konta na gramie i na jednym kompie. Poki nie ma przejawow trollowania to nie ma sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz - korzysta tylko z tego jednego komputera? Bo jeśli nie tylko to przecież daje się sprawdzić z jakich IP kiedy łączyło się dane konto i ile z nich się pokrywa (ja na przykład teraz korzystam z jednego łącza z moim facetem, oboje mamy konta na gramie, ale po poprzednich IP da się sprawdzić, że fizycznie nie ma opcji żeby moje konto było klonem jego i odwrotnie, chyba, że ktoś by się bawił w zaawansowane już przekierowanie IP.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:13, Fumiko napisał:

Ale powiedz - korzysta tylko z tego jednego komputera? ....


Na dzień dzisiejszy korzysta z mojego komputera. Więc istnieje obawa, że popełni jakąś gafę i ja za to również oberwę, no ale ryzyko musi istnieć. Może jak założy sobie w domku swój internet to będzie troszkę bezpieczniejsze moje konto.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:50, Fumiko napisał:

No i wreszcie, jednego mniej. A Misio ma się dobrze :/


A nie wnikam czy on ma sie dobrze, ale od ponad 26 godzin ma status Wrog Ludu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:52, Wojman napisał:

A nie wnikam czy on ma sie dobrze, ale od ponad 26 godzin ma status Wrog Ludu...


A to miło. Nie powiem że mnie to nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Państwo wybaczą niedoinformowanie, ale powróciłem na forum po dość dłuższej przerwie, i chciałbym się dowiedzieć, co się stanęło ze znanym i lubianym moderatorem - Budo? Któregoś dnia patrze, a tu WT, zamiast czerwonej rangi. Sprawy osobiste, tak jak w przypadku TYHE? :) Proszę o doinformowanie mnie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Bana na GS, dostałem bo się zdenerwowałem ale do [ubogiej nierządnicy] to nie ja zacząłem. F* pierwszy zaczął i nie raz mi zaspamował cały wpis. Wiem przesadziłem ale najlepiej dać bana, [nierządnica] zbanujcie całe moje konto bo już mnie to [napawa wstrętem] jak widze tyle [szubrawców] na forum. Sig jemu nic nie zrobisz bo go znasz?! To jest [prawo i] sprawiedliwość, już drugi raz wrobiony zostałem. Ale nie ma się co rozczulać ban i posprawie, tylko nie pisz tego [obrzydliwego] posta poniżej np. " Temu panu już dziękujemy", będe bardzo wdzięczny, zrób choć tyle dla mnie.
Na koniec pocałujcie misia w [zadek].

[WOD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:04, Wojman napisał:

Temu panu juz dziekujemy. Jak nie umiesz zachowac podstawowych zasad kultury, to na tym
forum nie ma dla ciebie miejsca. BAN

Kurde zdenerwował się i za co że niesprawiedliwie dostał bana na gs? To nie fair.Po prostu nerwy mu puściły ale ktoś go sprowokował. Przeczytałeś tego posta, czy tylko spojrzałeś na przekleństwa. Zrozum go, co ty byś zrobił??? nie znałem gościa ale szkoda że przez kogoś dostaje bana na gs i na konto!tak i pewnie nie będziesz w stanie mi odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:04, Wojman napisał:

> ale nie ma się co rozczulać ban i posprawie, tylko nie pisz tego jeb**ego posta poniżej np. " Temu panu już
> dziękujemy", będe bardzo wdzięczny,
Temu panu juz dziekujemy.

Lubisz sie drażnić z userami nie? daje ci to satysfakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:07, heaton 1992 bdg napisał:

Mam takie pytanie , kto zarządza awansami , moderatorzy ?


System automatycznie przyznaje awans, jesli uzytkownik zbierze okreslona liczbe punktow. A jesli ktos nam podpadl to mamy mozliwosc ustawienia innego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał formularz o tym, że ktoś zaśmieca GSa, a nie działał na własną rękę.

Bana dostał na własne życzenie, adwokactwo niczego tutaj nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:07, heaton 1992 bdg napisał:

Mam takie pytanie , kto zarządza awansami , moderatorzy ?

Nie. System. Matrix. Babilon. A na powaznie - za kazdy post napisany w odpowiednim odstepie czasowym* od poprzedniego otrzymujemy punkt.

* - Nie, nie wiem jaki to odstep czasowy. Nie wiem rowniez ile punktow trzeba na awans na poszczegolny status. Dalsze pytania tutaj -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=50787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

przeca to robota modów własnie :P

Młody miro---> mógł napisać przez formularz, tak jak sie takie sprawy załatwia. Nie napisał i jeszze po chamsku nabluzgał- jego sprawa.

heaton 1992 bdg---> system przydziela awansy automatycznie w oparciu o punkty uzbierane przez pisanie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się