Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 11:33, Wodzasty napisał:

Święta prawda panie...:) Wiadomo wszak, że spokój gwarantują nynie dwa żubry...:) Trzeba
zasię dla nich więcej miejsca przysposobić, coby się pomieściły, bo jak nie to drapieżnie
się wokoło zrobić może...:)))


A i owszem. Trzeba jednak wtedy mieć się na wielkiej baczności! Dwa żybry już miejsca wiele nie znajdą, a wystarczy, że któryś sie ruszy i jak walnie rogami......:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:32, Pablo Querte napisał:

Padłem. Autor prawdopodobnie chciał pokazać rzeszy forumowej, że jego temat jest tak
samo bezsensowny jak słowne zabawy, które mimo wszystko cieszą się dużą popularnością.
Myślę, iż to swoisty protest :>

Przynajmniej ty to zrozumiałeś. :)

@Fumiko
Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:56, walgierz napisał:

Nie wiem kogo mogą ciekawić rozmowy o fekaliach. I naprawdę nie chcę wiedzieć...

Kiedyś powstała powieść SF o tym jak ludzie spotykają inną inteligentną cywilizację mającą zupełnie inny stosunek do fekaliów, brudu i śmierci.
Generalnie chodziło o to, że "użyźnianie" było pozytywnym rytuałem i ceremonią, który odprawiało się przy każdej ważnej okazji. Taplanie w łajnie było rodzajem mszy, a szczytem oddania dla sprawy użyźniania było użyźnienie siebie samego co powodowało oczywiście gnicie padliny. Przy okazji rasa ta była bardzo cierpliwa i spokojna.
Ludzie nie rozumieli tego i traktowali obcych jak brudne i głupie zwierzęta. Nie rozumieli też dlaczego istoty te nie uciekały kiedy zaczynali się "bawić" w zabijanie ich. Z punktu widzenia tych obcych ludzie byli bogami, którzy przybyli w celu wzniesienia użyźniania na wyższy poziom dając wielu z nich szansę na najwyższy sposób wyrażenia swojej religii. Oczywiście odwdzięczali się ludziom odprawiając rytuały użyźniania w ich pobliżu tak często jak się dało. Wkurzeni ludzie nieraz więc powodowali masowe mordy na oczach ziomków tej rasy, co powodowało tylko jeszcze większe ich uwielbienie i zamiast zmniejszać, zwiększało niezrozumienie i wzajemnie dziwne relacje.

To tak na marginesie w sprawie względności postrzegania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 01:29, Olamagato napisał:

To tak na marginesie w sprawie względności postrzegania. :)


Ale chyba przyznasz, że jakby nie patrzeć to jednak śmierdząca sprawa?...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale lipa z rana siedzieć na gramie, bowiem nikogo nie ma jak w wakacje gram jest ciągle oblężone tak w ciągu roku szkolnego o wiele mniej jest osób, wniosek: większość użytkowników gram to uczniowie a osoby dorosłe stanowią niewielki procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 10:48, Młody miro napisał:

Kurde ale lipa z rana siedzieć na gramie, bowiem nikogo nie ma jak w wakacje gram jest
ciągle oblężone tak w ciągu roku szkolnego o wiele mniej jest osób, wniosek: większość
użytkowników gram to uczniowie a osoby dorosłe stanowią niewielki procent


A co ma to wspólnego z moderatorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 11:35, Młody miro napisał:

> A co ma to wspólnego z moderatorami?
Bo mają lżej w rok szkolny, no i nie widzę żadnego teraz


A teraz to już w ogóle nie widzę związku - szkoły ukończyłem lat temu... jakiś czas temu...:) To o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:26, Wodzasty napisał:

> > A co ma to wspólnego z moderatorami?
> Bo mają lżej w rok szkolny, no i nie widzę żadnego teraz

A teraz to już w ogóle nie widzę związku - szkoły ukończyłem lat temu... jakiś czas temu...:)
To o co biega?

Że ludzi mało jest w roku szkolnym, i mniej pracy macie. Pamiętam te wakacje prawie każdy moderator był na gramie a teraz z rana ani jednego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:26, Wodzasty napisał:

> Bo mają lżej w rok szkolny, no i nie widzę żadnego teraz

A teraz to już w ogóle nie widzę związku - szkoły ukończyłem lat temu... jakiś czas temu...:)
To o co biega?


Oj, proste. Chłopak jest głodny, chciałby dostać banana, ale głupio mu tak wprost się dopraszać. Rzuca więc aluzje, że macie mniej roboty i że może byście się czymś pożytecznym zajęli. Głodnego nakarmili. ;-)
Tylko nie wziął pod uwagę, że Wódz dzisiaj jeszcze się z Żubrem nie spotkał i wolniej kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:56, pkapis napisał:

Oj, proste. Chłopak jest głodny, chciałby dostać banana, ale głupio mu tak wprost się
dopraszać. Rzuca więc aluzje, że macie mniej roboty i że może byście się czymś pożytecznym
zajęli. Głodnego nakarmili. ;-)

Nie dziękuje może ty chcesz? Ja nie ,,rzucam" aluzji by moderatorzy się czymś pożytecznym zajeli bo wszystko dobrze robią, ja stwierdziłem że dzisiaj mało moderatorów na gramie rano było

Dnia 02.10.2008 o 13:56, pkapis napisał:

Tylko nie wziął pod uwagę, że Wódz dzisiaj jeszcze się z Żubrem nie spotkał i wolniej
kojarzy.

Nie wiem czy szybko czy wolno, ale Perła lepsza a jak nie wiesz co to to może być też Warka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:55, Młody miro napisał:

Że ludzi mało jest w roku szkolnym, i mniej pracy macie.


Ja to pracy mam po łokcie przez cały rok...

Dnia 02.10.2008 o 13:55, Młody miro napisał:

Pamiętam te wakacje prawie każdy moderator był na gramie a teraz z rana ani jednego nie było.


Ja byłem dzisiaj rano w samochodzie a Wojman w autobusie...

pkapis
Oj, nie mogę być obojętnym wobec jednej z cnót głównych...:) Komuś jeszcze banana? Bo mam dwa na podorędziu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dzisiaj zrobił Wojman w temacie: "Kwasy by Jasió...." pokazuje tylko, że znalazł się na niewłaściwym stanowisku. Rozumiem degrada, ale pokazywanie, że On tu rządzi , poprzez banowanie wszystkich moich kont to już szczyt chamstwa i całkowity brak szacunku dla użytkownika serwisu gram.pl. Przecież nie złamałem regulaminu do tego stopnia żeby otrzymać bana (baa... w ogóle go nie złamałem, gdyż przy każdym poście zamieszczałem kawał, a w treści posta nie było nic niewłaściwego). Napisałem już formularz zgłoszeniowy i mam nadzieję, że ktoś kto jeszcze nie sfiksował na punkcie władzy mi odpisze. Nawet nie chce odzyskiwać starych kont (bo w sumie po co mi one? ranga nie ma znaczenia), ale przestańcie banować mi nowe konta....

Jeśli jednak mój "''apel" nie poskutkuje to będę dalej zakładał konta i dodawał chociażby po jednym poście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snoopik a co zrobił wodzasty? Według mnie nadaje się on na funkcje moderatora, przecież nie przeskoczył z banity na ta stanowisko, zasłózył sobie trafnymi , pomocnymi inforamcjami i pomocami , które kierował do innych użytkowników, zaczęło się nim interesować gram.pl no i się zgodził, pozatym mi nigdy nie wadził
pozdrawiam
ps. to moje 2 konto do 1 nie pamietam passow a nna gram nie wchodzilem przez caale wakacje :)
ps2. zastanow sie snoopik2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:47, snoopik2 napisał:

To co dzisiaj zrobił Wojman w temacie: "Kwasy by Jasió...."

Zrobił to co powinien.
>pokazuje tylko, że znalazł się na niewłaściwym stanowisku.
Nie zgodzę się. Jest świetnym moderatorem.
>Rozumiem degrada, ale pokazywanie, że On tu rządzi ,
I dobrze że rządzi

Dnia 02.10.2008 o 20:47, snoopik2 napisał:

poprzez banowanie wszystkich moich kont to już szczyt chamstwa i całkowity brak szacunku
dla użytkownika serwisu gram.pl.

Jeśli się "rozrabia" na jednym koncie, lecą wszystkie.

Dnia 02.10.2008 o 20:47, snoopik2 napisał:

Jeśli jednak mój "''apel" nie poskutkuje to będę dalej zakładał konta i dodawał chociażby
po jednym poście....

Syzyfowa praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:51, walgierz napisał:

Ban.

....

Dnia 02.10.2008 o 20:51, walgierz napisał:

Bo do odwołania od decyzji jest formularz, a nie nowe konto.

Napisałem w poście wyżej, że wysłałem już formularz, ale nie zależy mi na starych kontach, więc zakładam nowe (żeby móc się wypowiadać) i poprosiłem żeby ich nie banować, gdyż po prostu nie ma za co....

eXtaz
Nad czym mam się zastanowić?

RRohen
>Zrobił to co powinien.
Więc zacytuj mi za jaką wypowiedź dostałem bana. Za to, że napisałem, że nie zależy mi na randze? Czy za to, że napisałem Wojmanowi, że nie zamierzam go prowokować?
>Nie zgodzę się. Jest świetnym moderatorem.
Jakiś czas temu też tak myślałem...
>I dobrze że rządzi
Może i dobrze, ale powinien się liczyć z ludźmi bardziej.
>Jeśli się "rozrabia" na jednym koncie, lecą wszystkie.
Rozrabia? (j/w) Co złego zrobiłem?
>Syzyfowa praca...
Może i syzyfowa, ale nie będę czekał czy zdejmą mi czy nie zdejmą bana.... co mam do powiedzenia to wolę powiedzieć od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ale oczywiscie ten wyjatkowo perfidny Wojman nawet nie ostrzegal i nie pisal wprost, zeby takie sprawy zalatwic za pomoca formularza kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:06, Wojman napisał:

Taaa... ale oczywiscie ten wyjatkowo perfidny Wojman nawet nie ostrzegal i nie pisal
wprost, zeby takie sprawy zalatwic za pomoca formularza kontaktowego.

A gdzie ja napisałem, że nie pisałeś mi żeby takie sprawy załatwiać przez formularz? Przy okazji dodania kawału zapytałem się kulturalnie za co dostałem ostrzeżenie (przez jakieś głupie ostrzeżenie miałem pisać formularz, no ludzie bądźmy poważni).
>Zbanowanie konta zabiera znacznie mniej czasu niz zalozenie nowego.
Nie wątpię w to, ale ja mam czas, jak nie dziś to jutro xD
>Zapewniam.
Nie wątpię xD
>BAN.
Nie dziękuję i nie polecam się na przyszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się