Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 12:09, paweusz napisał:

Co Geo, plusy chcesz zbierać u nowych forumowiczów ? ;)


Uciąłem w ten sposób wszelkie przyszłe narzekania, skargi i zażalenia - sam się za Was skrytykowałem więc Wy już nie musicie tego nam robić ;)

hunter22 ->

Dnia 21.10.2008 o 12:09, paweusz napisał:

Skoro sami moderatorzy przyznają, że niski poziom trzymają... to jak tu na nich patrzeć? Niejako oni to
uosobienie teoretycznego modelu profesjonalnych niszczycieli spamu i pochodnych?


Żeby wiedzieć czym jest spam trzeba ... no wiadomo co, a w kwestii pochodnych się nie wypowiadam. Już dawno nie uczyłem się matematyki i niewiele z pochodnych pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:19, Heterko napisał:

Może niski poziom trzymają, ale gram już jest od kilku lat i wszyscy są już tak przestraszeni,
że i tak jest tu spokuj. Nikt z nikim się nie kłóci. Utopia jest ponoć niemożliwa, ale
my jesteśmy blisko utopi.


Aż tak tu kolorowo nie jest... a i utopić jest się możę, nawet gdy jesteś dobrym pływakiem, wszystko zależy od tego w jakich wodach pływasz :)


GeoT

Dnia 21.10.2008 o 13:19, Heterko napisał:

Żeby wiedzieć czym jest spam trzeba ...


To powinni na modków byłych spamerów brać, by wiedzieli za co spam i mogli za niego karać odpowiednio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:31, hunter22 napisał:

To powinni na modków byłych spamerów brać, by wiedzieli za co spam i mogli za niego karać
odpowiednio :P


Jakaś aluzja do Budo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:50, Wojman napisał:

Szanujcie lepiej Moderatora swojego, bo zawsze mozecie trafic na gorszego. :)


Gorzej być nie może... :P

Pisząc to zdanie sądziłeś, że wszyscy co tu piszą nie w pozytywach o modka uciekną? Nie jest tak łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:31, hunter22 napisał:

To powinni na modków byłych spamerów brać, by wiedzieli za co spam i mogli za niego karać
odpowiednio :P


No cóż, nie mogę powiedzieć by to co napisałeś było wiekopomnym odkryciem, to raczej standardowe wymaganie rekrutacyjne ;)

Dnia 21.10.2008 o 13:31, hunter22 napisał:

> Szanujcie lepiej Moderatora swojego, bo zawsze mozecie trafic na gorszego. :)
Gorzej być nie może... :P


Oj może, może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:19, GeoT napisał:

No cóż, nie mogę powiedzieć by to co napisałeś było wiekopomnym odkryciem, to raczej
standardowe wymaganie rekrutacyjne ;)


Znaczy, że na przykład ty byłeś wielkim spamerem zanim cię wzięli i pomalowali na czerwono? Nie powiedziałbym :P

Dnia 21.10.2008 o 14:19, GeoT napisał:

Oj może, może :)


Nie może być gorzej, oj nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:22, hunter22 napisał:

Znaczy, że na przykład ty byłeś wielkim spamerem zanim cię wzięli i pomalowali na czerwono?
Nie powiedziałbym :P


Może i nie, ale rokowałem wielkie nadzieje w tym względzie ;)

Dnia 21.10.2008 o 14:22, hunter22 napisał:

Nie może być gorzej, oj nie... :P


Nie będę się kłócił, przynajmniej udało nam się pewien poziom osiągnąć jak wyżej pisałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:32, GeoT napisał:

Może i nie, ale rokowałem wielkie nadzieje w tym względzie ;)


Jako modek zacząłeś rzadziej niż normalnie pisać, a powinno być na odwrót... jako moderator powinienes być aktywny na forum... bo tak to jesteś nieefektywnym modziem, a co tu komu po takich? Wiesz, jakiś czas temu paru "leniuchów" wypadło z gry... :)

Dnia 21.10.2008 o 14:32, GeoT napisał:

Nie będę się kłócił, przynajmniej udało nam się pewien poziom osiągnąć jak wyżej pisałem


Jak to mówią: lepszy rydz niż nic, czyli lepszy niski poziom niż żaden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, hunter22 napisał:

Jako modek zacząłeś rzadziej niż normalnie pisać, a powinno być na odwrót... jako moderator
powinienes być aktywny na forum... bo tak to jesteś nieefektywnym modziem, a co tu komu
po takich? Wiesz, jakiś czas temu paru "leniuchów" wypadło z gry... :)


Jeżeli modek będzie pisał na forum tylko wtedy gdy interweniuje, to znaczy, ze jest skuteczny czy nie? Ja oprócz interwencji udzielam się w kilku wątkach, ale jestem zdania że moderator ma pilnować porządku, a to nie nakłada to na niego obowiązku intensywnego pisania :)

Dnia 21.10.2008 o 14:40, hunter22 napisał:

Jak to mówią: lepszy rydz niż nic, czyli lepszy niski poziom niż żaden :D


Exactly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, hunter22 napisał:

Jak to mówią: lepszy rydz niż nic, czyli lepszy niski poziom niż żaden :D


O dokladnie. Zatem majac niski poziom mamy tak naprawde ten poziom niebotycznie wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:03, Pablo Querte napisał:

> Szanujcie lepiej Moderatora swojego, bo zawsze mozecie trafic na gorszego. :)
Ktoś gorszy od Wojmana... Kaczyński?


A który Kaczyński ;D ?

BTW: czy coś wiadomo w sprawie nowego ewentualnego moderatora ( czy / kiedy będzie nominowany ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:52, GeoT napisał:

Jeżeli modek będzie pisał na forum tylko wtedy gdy interweniuje, to znaczy, ze jest skuteczny
czy nie?


Zaiste, modek niby powinien pisać, ale tylko jak interweniuje? To znaczy, że modek nie może się normalnie wypowiadać tylko interweniować? Na moje to skuteczne ograniczanie się do minimum :P

Dnia 21.10.2008 o 14:52, GeoT napisał:

Ja oprócz interwencji udzielam się w kilku wątkach, ale jestem zdania że moderator
ma pilnować porządku, a to nie nakłada to na niego obowiązku intensywnego pisania :)


W im większej ilości wątku modek się wypowiada tym skuteczniej poluje... więcej widzi i zdegraduje :P

Dnia 21.10.2008 o 14:52, GeoT napisał:

Exactly :)


A nie lepiej swój poziom sukcesywnie podnosić?

Lepiej spać pod mostem niż pod gołym niebem...


Wojman

Dnia 21.10.2008 o 14:52, GeoT napisał:

Jak to mówią: lepszy rydz niż nic, czyli lepszy niski poziom niż żaden :D
O dokladnie. Zatem majac niski poziom mamy tak naprawde ten poziom niebotycznie wysoki.


Niski poziom to niski poziom, żadne kombinowanie tego nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:15, hunter22 napisał:

Zaiste, modek niby powinien pisać, ale tylko jak interweniuje? To znaczy, że modek nie
może się normalnie wypowiadać tylko interweniować? Na moje to skuteczne ograniczanie
się do minimum :P


Nie pisałem, że nie może, tylko, że nie musi. Przynajmniej teoretycznie. Bo zazwyczaj modków wybierają z tych userów, którzy są na forum długo i znają je dość dobrze. A tacy nie ograniczą się raczej jedynie do interweniowania. Skoro lubili pisać do tej pory, to nie przestana i potem.
Co, jak powtórzę, nie oznacza, że wymaga sie od nich aktywnego życia na forum. Jeśli widzą wykroczenia i interweniują to chyba taka jest ich rola. Jak chcą poza tym się jeszcze udzielać - ich sprawa.
Ja np. siedzę cały dzień na forum, co nie znaczy, ze cały czas piszę. Wręcz przeciwnie piszę raczej mało, raz częściej raz rzadziej, w zależności od tego czy coś interesującego się dzieje na forum.
Ale ja tu pisze o takich podstawach zupełnie niepotrzebnie :)

Dnia 21.10.2008 o 15:15, hunter22 napisał:

W im większej ilości wątku modek się wypowiada tym skuteczniej poluje... więcej widzi
i zdegraduje :P


Pozwól, że poprawię: Do im większej ilości wątków modek zagląda, tym skuteczniej poluje"

Dnia 21.10.2008 o 15:15, hunter22 napisał:

A nie lepiej swój poziom sukcesywnie podnosić?


My to nieustannie robimy, ale osiągnąwszy tak permanentne i doskonałe niże jakościowe o jakich raczyłeś wspomnieć, potrzebujemy czasu by było widać efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:15, hunter22 napisał:

A nie lepiej swój poziom sukcesywnie podnosić?


Ja tam swój poziom podnosze. Od 1 października chodze na siłowanie i z dnia na dzień jest coraz lepiej:D

PS Drugi raz zmieniłem avatara będąc na forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:06, Rzezim napisał:

> A nie lepiej swój poziom sukcesywnie podnosić?

Ja tam swój poziom podnosze. Od 1 października chodze na siłowanie i z dnia na dzień
jest coraz lepiej:D

O pan Rzezim zmienił swój desgin. ;] Znaczy design swojego avka. ;P IMO wyszło to na dobre Tobie, i avkowi też.
BTW. Eee, czemu nie wszyscy moderatorzy aktywnie uczestniczą w gramowym życiu? Tzn. są jakby nieaktywni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:06, Rzezim napisał:

Ja tam swój poziom podnosze. Od 1 października chodze na siłowanie i z dnia na dzień

ja się nie przemęczam, ale za to nowy fotel kupiłem (i jak najbardziej wyższy poziom bo się nie da obniżyć tak bardzo jak poprzedniego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się