Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 15:49, LifaR napisał:

- Jak dla mnie walgierz jest na "w" mimo wszystko ;) Z jakiegos powodu, chocby nawet z przypadku, nie wiem, ale jednak walgierz, a nie Walgierz :P


Z premedytacji. Legendarny Walgierz był (lub nie było go, jak kto woli) jeden. Ja jestem walgierz.

Dnia 23.10.2008 o 15:49, LifaR napisał:

- Aha, to w taki sposob was krotko trzyma ? ;) To dlatego Rzezim teraz na silce siedzi ? :P

Na siłce siedzi, bo na czym innym nie może. Sznurem dostał za to, że ośmielił się mieć inne zdanie o grze polskiej reprezentacji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:05, Wojman napisał:

Pablo Querte

Oskarzeniami to widze lubisz rzucac, gorzej gdy idzie o przedstawienie jakichkolwiek
dowodow. Nadal czekam na odpowiedz na maila, ktorego Ci wyslalem gdy przyslales ocene
mojej pracy. I jakos doczekac sie nie moge.

Bzdura, wcale nie lubie rzucac oszczepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:08, Pablo Querte napisał:

Bzdura, wcale nie lubie rzucac oszczepem


xD


Kurczę bo za spam mi to wezmą.


To ja mam pytanie do pierwszego modka,który się napatoczy - jaki jest kontakt do waszych "przełożonych" ? Chodzi mi ni o gram.pl/moderator tylko o tych co moderatorów wybierają albo zarządzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:13, dawidos170 napisał:

To ja mam pytanie do pierwszego modka,który się napatoczy - jaki jest kontakt do waszych "przełożonych" ? Chodzi mi ni o gram.pl/moderator tylko o tych co moderatorów wybierają albo zarządzają.


Wyżej od nas to już tylko ekipa. Adres Ekipa(at)gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:03, walgierz napisał:

Sznurem dostał za to, że ośmielił się mieć inne zdanie o grze polskiej reprezentacji ;P

- To dobrze, ze juz nie udzielam sie w watku Pilka Nozna. Nie lubie przemocy, szczegolnie gdy jest skierowana w moja strone, bo moze tez bym sie osmielil miec inne zdanie ;P A i pewnie inne kary stosujesz wobec braci moderatorskiej niz reszty userow ;)

Pablo
Wiecej rad znajdziesz w mojej jeszcze nieopublikowanej ksiazce "Rozmowki moderator-uzytkownik na portalu gram.pl" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:42, LifaR napisał:

A i pewnie inne kary stosujesz wobec braci moderatorskiej niz reszty userow ;)


Pewnie używa innego sznura. Na każdy status inne żelazko :D

@walgierz
To przypadek, że w adresie do zielonych napisałeś "ekipa" z wielkiej litery? ;> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:22, rob006 napisał:

Pewnie używa innego sznura. Na każdy status inne żelazko :D

Wolisz oberwać żelazkiem?

Dnia 23.10.2008 o 17:22, rob006 napisał:

To przypadek, że w adresie do zielonych napisałeś "ekipa" z wielkiej litery? ;> ;)

Samo się napisało tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:06, walgierz napisał:

Samo się napisało tak.


Znowu System sam zmienił ...

rob006 ->

Dnia 23.10.2008 o 18:06, walgierz napisał:

> To przypadek, że w adresie do zielonych napisałeś "ekipa" z wielkiej litery? ;>
;)


Czy to przypadek, że pisze zielonych z dużej litery, skoro ma ten denerwujący zielony status? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 07:52, GeoT napisał:

Czy to przypadek, że pisze zielonych z dużej litery, skoro ma ten denerwujący zielony status? ;))

- To lepiej pracuj nad tym, zeby nie mial, ujawnij jakas afere, przekaz materialy CBA ;P "Moderator w. zatrzymany, Wrocławska Prokuratura Krajowa postawiła mu 11 zarzutów korupcyjnych" ;D
Wtedy Ty zgarniesz cala pule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:33, LifaR napisał:

- To lepiej pracuj nad tym, zeby nie mial, ujawnij jakas afere, przekaz materialy CBA
;P "Moderator w. zatrzymany, Wrocławska Prokuratura Krajowa postawiła mu 11 zarzutów
korupcyjnych" ;D


Moderatorowi w. to raczej prokuratora Częstochowska postawi zarzuty. :) Za to Moderatorowi W. to dla odmiany Szczecińska.

Dnia 24.10.2008 o 14:33, LifaR napisał:

Wtedy Ty zgarniesz cala pule ;)


Na GeoTa tez haka mam, Ty sie nie boj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:35, Wojman napisał:

Moderatorowi w. to raczej prokuratora Częstochowska postawi zarzuty. :) Za to Moderatorowi W. to dla odmiany Szczecińska.

- Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, a moderator w. interesuje sie pilka nozna, wiec wroclawska bedzie chyba najodpowiedniejsza ;) Nie wiem czym zajmuja sie czestochowska i szczecinska :P

Dnia 24.10.2008 o 14:35, Wojman napisał:

Na GeoTa tez haka mam, Ty sie nie boj. :P

- To dobrze, wykonczycie sie sami, a my bedziemy patrzec :D Niech rozpoczna sie igrzyska ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:51, LifaR napisał:

> Na GeoTa tez haka mam, Ty sie nie boj. :P
- To dobrze, wykonczycie sie sami, a my bedziemy patrzec :D Niech rozpoczna sie igrzyska
! :P


No właśnie oni chyba nie chcą się wykańczać, wszyscy mają na siebie haka, i żyją jak jedna wielka kochająca i szantażująca się rodzina :D

@GeoT
Sugerujesz że ma zielony status bo pisał zielonych wielkiej litery, czy pisze z wielkiej litery bo ma zielony status? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech muszę się (jakkolwiek dziecinnie to brzmi) poskarżyć na moderatorów. Wczoraj wysłałem im wiadomość w której zasugerowałem zamknięcie tematu o duchach. Podałem sensowne powody tj. iż takich tematów jest kilka i ten jest zupełnie zbędny. Pojmując oczywiście iż moderator też człowiek oczekiwałem wysyłając formularz ok. 18 jak pamiętam że moderator odpowie w jakiś sposób (np. napisze że nie mam racji i temat powinien istnieć dalej). Jednakże kiedy odwiedziłem dziś swojego meila zobaczyłem brak jakiejkolwiek odpowiedzi a sądząc iż być może temat jest już zamknięty na forum przeżyłem kolejny szok widząc iż temat ma się dobrze. Oczywiście wziąłem pod uwagę ze moja wiadomość mogła nie dojść ale szybko doszedłem do wniosku że tak nie jest bo dostałem wiadomość potwierdzająca poprawne wysłanie tejże. Proszę więc aby tutaj wyjaśnić mi czemu temat dalej istnieje?Czy nie miałem racji czy też moderatorzy owego tematu nie widzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo wy wszyscy jakiegoś okropnego pecha macie. ja za każdym razem dostaję odpowiedź/moderatorzy działają, na kilka moich wysłanych e-maili wszystkie zostały potraktowane rzetelnie. nigdy nie miałem powdu do narzekań. trzeba trochę poczekać, chociaż jak sły...czytałem czekanie nie zawsze przyonosi efekty...
Weź to pod uwagę Gallu, poczekaj jeszcze ze 2dni i dopiero wtedy przenoś sprawę na forum... takie ponaglanie jest wybitnie niezręczne, a jezeli jeszcze trafisz na moderatora w złym humorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:21, Zakrzysiunio napisał:

bo wy wszyscy jakiegoś okropnego pecha macie. ja za każdym razem dostaję odpowiedź/


Dostajesz? Ciekawe. Gdy ja zgłosiłem kiedyś obraźliwe zachowanie i zacząlem się dopytywać czemu, dowiedziałem się, że przynajmniej część moderatorów z zasady nie odpowiada. Podejmują decyzję o ingerencji albo jej braku i tyle wykonują, ale nie odpisują zgłaszającemu co postanowili. Dopiero gdy zgłosiłem drugi raz sprawę i wyraźnie zaznaczyłem że proszę o poinformowanie mnie, dostałem odpowiedź.

Dnia 24.10.2008 o 16:21, Zakrzysiunio napisał:

działają, na kilka moich wysłanych e-maili wszystkie zostały potraktowane rzetelnie.
nigdy nie miałem powdu do narzekań. trzeba trochę poczekać, chociaż jak sły...czytałem
czekanie nie zawsze przyonosi efekty...


Dokładnie. I o ile do samej pracy moderatorów nie mam zastrzeżeń - nie zawsze się zgadzam z ich decyzjami, ale wiem jakie założenia panują na forum i ja bym tutaj nie mógł moderować, więc te niezgodności są naturalne - to uważam że akurat temu elementowi przydałoby się przyjrzeć i trochę go poprawić. Obecnie osoba wysyłająca zgłoszenie nie wie czy brak jakiejkolwiek odpowiedzi i reakcji oznacza że:
a) nikt jeszcze zgłoszenia nie przeczytał
b) moderator przeczytał zgłoszenie i uznał, że nie wymaga ingerencji
c) zgłoszenie zaginęło gdzieś po drodze i nigdy nie dotarło do odpowiednich osób.

Osobiście wolałbym nawet wysłaną z jakiegoś automatu wiadomość o treści np. "Moderator przeczytał Twoje zgłoszenie i uznał, że nie wymaga interwencji." niż brak jakiegokolwiek sygnału. Rozumiem czemu modkowie nie lubią odpisywać - wielu użytkowników zaraz zaczęłoby się wykłócać i podważać decyzję, a takie wykłócanie jest go tyle groźne, że szybko zniechęciłoby i pozbawiłoby jakiejkolwiek ochoty do pracy tych ludzi, którym nikt przecież (chyba) za nią nie płaci. Niemniej obecny system uderza w użytkowników, również w tych spokojnych, rozważnych, którzy uważają że utrzymywanie porządku na forum to wspólna odpowiedzialność, a podjęte przez modków decyzje szanują. Nie jest to jednak nic wielkiego, ot pewna niedogodność.

Dnia 24.10.2008 o 16:21, Zakrzysiunio napisał:

Weź to pod uwagę Gallu, poczekaj jeszcze ze 2dni i dopiero wtedy przenoś sprawę
na forum... takie ponaglanie jest wybitnie niezręczne, a jezeli jeszcze trafisz na moderatora
w złym humorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:08, Gall historyk napisał:

Ech muszę się (jakkolwiek dziecinnie to brzmi) poskarżyć na moderatorów. /ciach/


Doszło. A że nie jest zamkniete, znaczy żaden modek nie uznał tego za konieczne.
A ja odpowiadam tylko na maile skierowane do mnie osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuję:) Po prostu nie rozumiałem czy watek istnieje bo jednak powinien czy też nie przeczytano mojego meila.


Zakrzysiunio
Bez obrazy ale wczoraj widziałem aktywnych moderatorów w godzinę po mojej wiadomości wiec IMO miałem prawo podejrzewać że może zerkną do swoich skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:35, Wojman napisał:

Na GeoTa tez haka mam, Ty sie nie boj. :P


W końcu sam Ci go przyniosłem, bo w przeciwnym razie do tej pory byś go szukał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:51, LifaR napisał:

- Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, a moderator w. interesuje sie pilka nozna, wiec
wroclawska bedzie chyba najodpowiedniejsza ;) Nie wiem czym zajmuja sie czestochowska
i szczecinska :P


Szczecinska sie zajmuje afera paliwowa. A wykanczac sie nie zamierzamy, co najwyzej postawimy na PR. Czarny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się