Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Wspomniany watek dotyczyl nocnej premiery dodatku do WoWa. Natomiast nie tyczyl sie tego czy firma kurierska na czas dostarczyla paczke czy nie. Przypominam, ze rozni Moderatorzy kilkukrotnie prosili, aby kwetie tych paczek poruszac w watku Konsula sklepu gram.pl. Fakt, ze nasze prosby mowiac najprosciej zostaly olane oczywiscie nie ma znaczenia - przyszedl zly Wojman i stwierdzil, skoro prosby nie odnosza spodziewanego rezultatu to czas na grozby.

Tamten temat jest o wrazeniach z nocnej premiery. Sa uzytkownicy, ktorzy chca porozmawiac o tym jak tam bylo, a ich glos ginie w zalewie postow "a mi DPD paczki nie dostarczylo".

Jesli ktos ma problem ze sledzeniem danego watku to polecam opcje przypiecia. Obok tematu jest taka krateczka. Jak sie ja nacisnie temat jest przenoszony na sama gore. Nie ma wtedy problemu, zeby zobaczyc czy sa w nim posty czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:18, dawidos170 napisał:

Czego to zachowam dla siebie. Bo dostanę jeszcze bana jak T34. Dobrze,że nie zaglądasz
w te tematy co ja.


Nie badz tego taki pewny, bo mozesz sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:28, Wojman napisał:

> Czego to zachowam dla siebie. Bo dostanę jeszcze bana jak T34. Dobrze,że nie zaglądasz

> w te tematy co ja.

Nie badz tego taki pewny, bo mozesz sie rozczarowac.


Chciałbyś - w Loży dawno nie byłem, FM to samo plus jakiś tam temat z doskoku. Swoją drogą zacznij używać alt bo trochę źle się czyta bez polskich ogonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czepiacie się Wojmana, moim zdaniem podjął słuszną decyzję czytałem temat i widziałem, że nie tylko Wojman przekierowywał te rozmowę do odpowiednich tematów a że nie chcieli posłuchać to zostali ukarani.
Ale zawsze jest tak moderator nie zareaguje to jest źle a jak zareaguje to tez jest źle... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:27, Wojman napisał:

Tamten temat jest o wrazeniach z nocnej premiery. Sa uzytkownicy, ktorzy chca porozmawiac
o tym jak tam bylo, a ich glos ginie w zalewie postow "a mi DPD paczki nie dostarczylo".

W takim razie dlaczego w tytule wątku ani razu nie pojawia się przymiotnik ''nocna'', a już tym bardziej ''premiera''?
''World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!'' -> ktoś chciał wiedzieć dlaczego nie dostał polskiego wydania, więc zapytał. A że gram nie wywiązuje się z tego typu spraw od dawna to takich ktosiów było sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:27, Wojman napisał:

- przyszedl zly Wojman i stwierdzil, skoro prosby nie odnosza spodziewanego rezultatu
to czas na grozby.

Ok, ok. Może niepotrzebnie tam pisali, choć moim zdaniem jak ktoś zamawia grę tutaj to ma prawo pisać o czymś takim w temacie o grze. "Czymś takim", czyli niedostarczeniu gry. Ale to tylko moja opinia. Nie rozumiem natomiast, w czym Twoje posty tutaj na temat Bonda (tematów o Bondzie nie ma? O_O) były lepsze od tamtych. Wg mnie w niczym. I tu nie na temat i tu. I co, sam sobie dasz ostrzeżenie?

Dnia 16.11.2008 o 10:27, Wojman napisał:

Tamten temat jest o wrazeniach z nocnej premiery. Sa uzytkownicy, ktorzy chca porozmawiac
o tym jak tam bylo, a ich glos ginie w zalewie postow "a mi DPD paczki nie dostarczylo".

DPD? Myślałam, że CDP. Chyba, że ja się na tym nie znam.

Dnia 16.11.2008 o 10:27, Wojman napisał:

Jesli ktos ma problem ze sledzeniem danego watku to polecam opcje przypiecia. Obok tematu
jest taka krateczka.

Wojman nie miej się za wyższego, lepszego od nas - normalnych użytkowników, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z lekka nie rozumiem Waszych bulwersacji w stronę Wojmana... Jest moderatorem, moderatorzy mają większą władze od użytkowników, ale mniejszą od "gramowców". Wojman uzasadnił swoją decyzję, i słusznie zbanował pewnego user''a, który aż się o to prosił. Są różne tematy, mówiące o różnorakich zagadnieniach. Nie ma jednego, w którym można wyrzucić wszystkie żale. Paczka nie przyszła? Ach... Jaka szkoda. Widocznie trzeba było przemyśleć zakup, i zdecydować się na inny sklep? Po co o tym trąbić na lewo i prawo? Kogo to obchodzi, zwłaszcza w temacie o nazwie: "World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!". Gdzie tam jest mowa o paczkach? Od tego jest chyba jednak inny wątek. Banów przecież nikt nie rozdaje na prawo i lewo. Co nie? Więc pomyślcie, że i ostrzeżenia jak i BAN był uzasadniony w mniej lub bardziej kontrowersyjny sposób. Ale był...

Zresztą użytkownik sam, aż prosił się o degrada/bana tekstem w stylu: "Wrzuć sobie jeszcze jeden jak cię to cieszy".

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:54, dawidos170 napisał:

DPD to firma kurierska ;)

Aaa tak. Tak więc Wojman w tym miejscu zwracam honor. Jak dopisałam - nie znam się na tym :D

Wojman - mam jednak nadzieję, że dowiem się (i nie tylko ja) w jaki sposób Twoje rozmowy na temat Bonda miały się do nazwy tego tematu. Wg mnie do rozważań o Bondzie jest temat o Bondzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:52, Chaotizz napisał:

Tyle ode mnie.


Heh i to mówi ktoś kto sam jest po banie ? Wrócił i naucza ? T34 pisał o polskim wydaniu gry bo wysyłka jest częścią tego wydania. A przypuszczać można,że jeśli jest to temat o WoWie to będą tam zaglądali ludzie bardziej obeznani w temacie WoWa i otoczki jak towarzyszyła wysyłce itp. niż Akne,która zajmuje się wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:06, dawidos170 napisał:

Heh i to mówi ktoś kto sam jest po banie ? Wrócił i naucza ?

Taa, a widzisz w tym coś złego?

Dnia 16.11.2008 o 11:06, dawidos170 napisał:

T34 pisał o polskim wydaniu
gry bo wysyłka jest częścią tego wydania. A przypuszczać można,że jeśli jest to temat
o WoWie to będą tam zaglądali ludzie bardziej obeznani w temacie WoWa i otoczki jak towarzyszyła
wysyłce itp. niż Akne,która zajmuje się wszystkim.

Powiedz mi tylko, czy ktoś obeznany w WoW''ie będzie wiedział więcej o przesyłce więcej niż osoba skarżąca się na nią? O ile zauważyłem konsuli w tamtym topicu, jak nie było tak nie ma. Czy nie lepiej wysłać maila do ekipy gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:08, Crew 900 napisał:

Jak można się z nimi skontaktować ? Szukam teraz jakiegoś aktywnego


przeczytaj przyklejonego posta u góry strony. Oprócz tego niektórzy podają swoje gg na gramsajtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:15, Chaotizz napisał:

O ile zauważyłem konsuli w tamtym topicu, jak nie było
tak nie ma. Czy nie lepiej wysłać maila do ekipy gramu?


I dostać standardową i schematyczną odpowiedź przepraszamy ale coś tam. Sens zerowy. Generalnie większość się nauczyła nie kupować z gramu ale są tacy co chcą mieć zamówiony pre-order i zamówią. A o ile pamiętam to nie pierwsza wpadka gramu w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:26, dawidos170 napisał:

I dostać standardową i schematyczną odpowiedź przepraszamy ale coś tam. Sens zerowy.
Generalnie większość się nauczyła nie kupować z gramu ale są tacy co chcą mieć zamówiony
pre-order i zamówią. A o ile pamiętam to nie pierwsza wpadka gramu w tej materii.

Skoro uważasz, że poprzez maila dostaną taką, a nie inną odpowiedź, to przecież z forum będzie podobnie. O__o
Ja się w ogóle w takie rzeczy nie wplątuje, bo skoro sklep gram.pl jest taki nieufny/nieodpowiedzialny itd. Skoro nie przysyłają gier na czas i ludzie o tym wiedzą, to po co tu kupują? ;PP

EOT ode mnie, bo mi się pisać nie chce. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:01, mała16 napisał:

Wojman - mam jednak nadzieję, że dowiem się (i nie tylko ja) w jaki sposób Twoje
rozmowy na temat Bonda miały się do nazwy tego tematu. Wg mnie do rozważań o Bondzie
jest temat o Bondzie.


Zdaje sie, ze to jest temat "MODERATPRZY: jacy sa naprawde?". Nigdy nie ukrywalem, ze jestem fanem agenta 007, wiec jak ktos sie mnie zapyta w tym watku co sadze o nowym Bondzie to sie ode mnie tego dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próba odesłania tego moda do właściwego tematu o FILMIE lub o BONDZIE będzie traktowane jako SPAM, bo mod wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:51, Wojman napisał:

Zdaje sie, ze to jest temat "MODERATPRZY: jacy sa naprawde?"


Sorry, ale dla mnie ten temat jest niczym innym jak tylko wylęgarnią spamu podobnie jak ta cała "Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń", bo co kogo obchodzi jacy są moderatorzy? Interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg i pewnie podobnie myśli większość tutejszych użytkowników. Moderator też człowiek. Założę sie też że gdybym ja sobie założył temat "ZWYKLI Użytkownicy: jacy są naprawdę?" to od razu zostałby zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:51, Wojman napisał:

Zdaje sie, ze to jest temat "MODERATPRZY: jacy sa naprawde?".

Tak. Właśnie! Temat "MODERATORZY: jacy są naprawdę?" a nie "jak podobał Ci się nowy bond" ;/

Dnia 16.11.2008 o 11:51, Wojman napisał:

Nigdy nie ukrywalem, ze
jestem fanem agenta 007,

I co z tego? Nie ma wątków o Bondzie? Jestem wręcz przekonana, że jakby tu trwała rozprawka o jakimkolwiek innym filmie to byłoby: "(tu link do tematu o filmie) - piszcie tu, to jest temat o Moderatorach". Moderator to też użytkownik, ciągle to powtarzacie. Ale dlaczego nie jesteśmy równo traktowani?

Dnia 16.11.2008 o 11:51, Wojman napisał:

wiec jak ktos sie mnie zapyta w tym watku co sadze o nowym Bondzie
to sie ode mnie tego dowie.

A jakby ktoś zapytał dlaczego zdegradowałeś tego a tamtego to byś posłał linka do maila... które z tego, co tu ludzie piszą i tak nie dochodzą zbyt często. Sama wysyłałam 5 na gościa, który pod koniec swojego pobytu na forum mnie bardzo obraził (wiesz, bo sam go banowałeś). Nigdy nie dostałam nawet odezwu, że maile doszły, czy coś. A argumenty miałam.

A co do wspomnianego przez dave03 tematu o Loży to (nie obraź się, dawidos! :)), ale tam o NICZYM konkretnym się nie pisze. Ot, tylko nazwa oryginalna, a spotyka się tam posty typu "nic" (to cała treść posta). A jak sobie inni zakładają tematy: "o wszystkim" czyli (podobnie jak Loża) o niczym to od razu zamykane bo to spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 12:13, mała16 napisał:

A co do wspomnianego przez dave03 tematu o Loży to (nie obraź się, dawidos! :)), ale
tam o NICZYM konkretnym się nie pisze.


Loża ma po prostu specyficzny klimat i nie każdy tam pasuje :) Jest od dawna na forum i ma tradycję jeszcze ze starego ;) I jest wyłączona generalnie z moderki spamowej tak jak jakieś tam zabawy czy cuś ;p Bo przecież i TYHE była w tym temacie i GeoT jest obecnie a to moderatorzy :)

Ahh a co do długości posta - do najdłuższych faktycznie nie należą :D Ale ile zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się