Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Co prawda widziałam kilku moderatorów na własne oczy, ale Wojmana akurat nie, także nie czuję się ekspertem i w ogóle nie bawiłabym się w wycieczki osobiste.
Pomysł prohibicji skierowanej przeciwko Bradowi Pittowi nie jest dla mnie szczególnie zrozumiały, to się nabijam. I tyle^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:42, TYHE napisał:

Pomysł prohibicji skierowanej przeciwko Bradowi Pittowi nie jest dla mnie szczególnie
zrozumiały, to się nabijam. I tyle^^


Dla mnie również nie jest to zrozumiałe ( szczególnie,że to jakąś taka rysowana twarz była ) więc stąd żartobliwie,że zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym nie robic wycieczek osobistych. To raz. Dwa, ze degradem zagrozilem dopiero jak po raz kolejny po usunieciu avatara uzytkownik go przywrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:51, Wojman napisał:

Dwa, ze degradem zagrozilem dopiero jak po raz kolejny po usunieciu avatara uzytkownik go przywrocil.

Dobrze wiedzieć dlaczego został ów awatar usunięty. Nie wiadomo co w nim było nieprzepisowego. Ja kiedyś. miałem awatar z facetem o zakrwawionej twarzy od korony cierniowej ze złożonymi do modlitwy rękoma i nic się nie stało. Możesz sobie działaś, ale niech twoje działania będą jasne i przejrzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cala ta sytuacja z avatarem jest smieszna. Z byle czego czepiać sie do postaci ze szlugiem. To tak jakby Wojman powiedzial, ze mam kanciaste literki w avatarze i moze ktoś o nie wybic oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To nie jest słabe, to szczera prawda, która zraniła mnie prosto w serce, a teraz straszą mnie mieczami, albo odpowiadają, cytuję: ":P"...

A co do samej sprawy- priv i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:51, Wojman napisał:

Prosilbym nie robic wycieczek osobistych. To raz. Dwa, ze degradem zagrozilem dopiero
jak po raz kolejny po usunieciu avatara uzytkownik go przywrocil.

Co z ciebie za moderator, skoro wiecznie unikasz wyjasnien. Od kilku stron drazymy temat avka, ta blaha sprawa rozeszla sie nawet po dwoch topicach, a my nadal nie znamy odpowiedzi, o co tak naprawde chodzilo. o_O Niezmierzona prowokacja z Furrem zmuszala cie wrecz do udzielenia odpowiedzi, a ty przeczekales, az nowe posty zapelnia kolejna strone. Oczywiscie nic nie musisz, ale skoro unikasz oczywistego, to nie wiem, co tu jeszcze robisz. Kompromitujesz sie na calej linii. Najlepsze jest, to ze sami zainteresowani (pozdro Kuk) nie wiedza w ogole jakim prawem dyktujesz takie totalnie niezrozumiale dla nas decyzje. Tego juz kompromitacja nawet nazwac nie mozna. Mierny z ciebie modek, skoro potrafisz sie skupic tylko na tych, ktorzy zalezli ci za skore, wynajdujac na nich kontrowersyjne i smieszne haki. Takie tez wydaja sie nam twoje decyzje. Mam nadzieje, ze ekipa gram.pl spojrzy na to trzezwym i chlodnym okiem, nie patrzac na to, kto zarzuca, tylko co zarzuca. Mam nadzieje, ze dlugo nie pociagniesz i gram pozbedzie sie najgorszego moderatora w dziejach tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę że rozgorzała niezła dyskusja na temat mojego "zaginionego" awatara. Owszem, chodziło o tego nieszczęsnego papierosa. Nie do końca to rozumiem ale dla świętego spokoju zmieniłem na bardziej przyjazny i na taki co "dziatwy nie deprawuje" ;D. Dalej tego wyjaśniać u Wojmana nie zamierzam bo wiem że nie ma sensu. O trzyma się swojego, ja swojego. I tyle. Choć nie powiem cała ta sytuacja jest nieco kuriozalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam tak dla ciekawości że na forum jest sporo innych awatarów z papierosem, jointem etc etc ... także, ktoś ma dużo roboty jeśli musi karać za takie "rzeczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:27, KŁEJK napisał:

Ja tylko dodam tak dla ciekawości że na forum jest sporo innych awatarów z papierosem,
jointem etc etc ... także, ktoś ma dużo roboty jeśli musi karać za takie "rzeczy".

Tu już nie chodzi tylko o twój ex-awatar, ale rozgraniczenie między regulaminem a własnymi uprzedzeniami moda. Nieraz widziałem awatary z motywami Jamajki i liści marihuany, a papieros dopiero stał się punktem zapalnym. Domagałem się od ów moderatora rzeczowych argumentów - on milczy.
A poza tym, to nalegam o ban dla Budo - ma w awku skórzany fotel, Green Peace domaga się satysfakcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:12, Zakrzysiunio napisał:

powinieneś się wytłumaczyć, jeżeli jest ona kwestionowana), a niesmak pozostanie na długo...
bardzo długo...

Hmmm... Twój post jest bardzo rzeczowy, muszę przyznać. Osobiście, o ile nie jestem za robieniem sobie osobistych wycieczek to nie rozumiem decyzji Wojmana. Tak, kiedyś słynęłam z tego, że zawsze zgadzałam się z Moderatorami, ale wtedy rzeczywiście mieli rację. Palenie jest normalnym zjawiskiem. Fakt, szkodliwym, ale nie jest to coś zabronione jak np. posiadanie narkotyków/rozprowadzanie ich. Nie można aresztować za posiadanie papierosów. Dlatego nie rozumiem. No i słuszny fakt, że Wojman też najgrzeczniejszego awatara nie ma. Jak dla mnie ani jeden ani drugi awatar nie propaguje nienawiści na tle rasistowskim, religijnym itd, ani nie jest propagandą narkomanii. No ale cóż... nie przegadacie, dlatego wg mnie jedyne co zostaje to odpuszczenie.

Choć z drugiej strony... trzeba wreszcie skończyć z unikami tego typu i wg mnie powinno się to odbywać na takiej zasadzie, że jeśli autor "przewinienia" (daję w cudzysłowie, bo gdzie tu przewinienie w tym wypadku?) chce i pozwoli to sprawę można wyjaśnić na forum. Np. pisze posta w kąciku zdegradowanych i Moderator odpowiada (choć ja bym tak nie chciała osobiście, ale niektórzy tak wolą :D). Co do tego, że 75 % awatarów propaguje przemoc... masz coś do mojej krówci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się wypowiadać, bo boje się, że stracę avka. Jakby co to krew syntetyczna... :) Nie rozumiem, dlaczego moderatorzy są zainteresowani usuwaniem niełamiących regulaminu avków, zamiast wziąść się za "usuwanie" troli i spamerów...
Jeszcze rozumiem jakby się nudzili, ale wydaje mi się, że powinni mieć co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie rozumiem czemu ludzie nie rozumieją regulaminu. A przecież wyraźnie tam napisane jest, że decyzje moderatorów nie mogą być przedmiotem dyskusji na forum.
No, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem umiera w narodzie.
Chce ktoś wyjaśnień, to proponuję pisać do moderatora, w tym przypadku Wojmana, na mail "służbowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:30, walgierz napisał:

Chce ktoś wyjaśnień, to proponuję pisać do moderatora, w tym przypadku Wojmana, na mail
"służbowy".


...i czekać tydzień na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:33, rob006 napisał:

...i czekać tydzień na odpowiedź ;)


Przerażające ;P
Pewnie, że lepiej łamać regulamin, bo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się