Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2005 o 22:33, Vilmar napisał:

Nikt nie udaje. Co wolisz - pójść na policję i powiedzieć, że masz w domu stos piratów (najlepiej ze łzami w oczach mówiąc,
że na oryginały Cię nie stać) czy zostać w domu? Jeśli to pierwsze, to to jest właśnie skrajna głupota. Nie uczciwość.

Na oryginały mnie stać. Wypowiedziałem się z jakiego powodu mam piracką kopię i nie dlatego, że się tym chwalę czy chcę takie zachowania propagować, ale wskazałem sytuację w jakich dochodzi do "drobnego" piractwa. Taki mój kamyczek do dyskusji.
Dostałem degrada i rozumiem jego powody, co nie znaczy, że do końca je akceptuję. Ale cóż ... decyzja moderatora i tyle. Nauka na przyszłość:)

Za hipokrytę przepraszam, trochę mnie poniosło w reakcji na zarzut "skrajnej głupoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:31, Persona Non Grata napisał:

odpowiedź e jesteś cżłowiekiem z poczuciem humoru


Niektóre tematy jednak przestają być zabawne,a robią się spamem, możę papier t. bawi, możę pasta też jest zabawna, ale zaraz pojawi się mydło, uubiony baton, najlepszy sok, i to już przestanie być zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:51, michal19 napisał:

> odpowiedź e jesteś cżłowiekiem z poczuciem humoru

Niektóre tematy jednak przestają być zabawne,a robią się
spamem, możę papier t. bawi, możę pasta też jest zabawna, ale zaraz pojawi się mydło, uubiony baton, najlepszy sok, i to
już przestanie być zabawne.


Niestety, na tym właśnie polega GOLizacja forum... Choć do serwisu grono.net to jeszcze daleko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:51, michal19 napisał:

ale zaraz pojawi się mydło, uubiony baton, najlepszy sok, i to
już przestanie być zabawne.


wątku o mydle, batonie i soczku jeszcze nie było. i o ile któryś z użytkowników, pragnących *coś* udowodnić nie zacznie sam takiego śmietnika robić, to raczej nam to nie grozi. zalecam nastawienie, że dalej także będzie "zabawnie" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


kNOT, mam pytanie w czym złamałem regulamin umieszczając linka do tej stronki w topicu o Lechu Kaczyńskim?
PS. Po statusie nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

newsy piszą pracownicy/współpracownicy cdp, którzy są od newsów :) sztuk: 2
nie ma z tego co wiem miejsca na podawanie jakichś linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mało mnie to obchodzi ale ostatnio zobaczylem niejakiego rywina ktory zalozyl ze 6 idiotycznych tematow a zamykanie nic nie dawało, nie mozna na to nic poradziec?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi obiżono status?
Nic złego nie zrobiłem. Napisałem tylko, że jest spolszczenie do pewnej gry. Przecież nawet jeśli gra jest po polsku to ktoś może mieć angielską wersje (za granicą jest np. taniej) a spolszczenie zrobili fani gry. To nie jest żadne propagowanie piractwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:06, Yasiu89 napisał:

spolszczenie zrobili fani gry

Nazwiska! Kontakty! Adresy!

A na poważnie, nie rób z siebie idioty. Nielegalnie ściągnąłeś fragment komercyjnego spolszczenia, innymi słowy ukradłeś i jeszcze miałeś czelność przyznać się do tego na forum twórcy. A teraz idziesz w zaparte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:01, Widek napisał:

Ogólnie mało mnie to obchodzi ale ostatnio zobaczylem niejakiego rywina ktory zalozyl ze 6 idiotycznych tematow a zamykanie
nic nie dawało, nie mozna na to nic poradziec?;/


no i zobacz, pozakladal pare tematow i sobie poszedl. znudzil sie. forum samo poadzilo sobie z takim problemem - tak jak powinien kazdy zdrowy organizm. srodki dorazne potrzebe sa tylko w wypadku powaznych zakazen, bo stosowanie ich przy kazdej najmniejszej okazji bardzo oslabia organizm*

______________________
* to taka zlota mysl dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 22:45, radeon2 napisał:

kNOT TO ADM. DO WYMIANY DEGRADUJE ZA NIC. CDProjekt nie wiem po co go chowa. Do wyrzucenia.


Knot to historia. Knota się kocha albo nienawidzi. Knot jest czarny i biały, nigdy szary. Na starym forum wielu Knota nie tolerowało, ale wierz mi - tu sporo z nas chciałoby by wrócił i porozrzucał trochę swoich degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 22:45, radeon2 napisał:

CDProjekt nie wiem po co go chowa


Bo jak wypuści to będzie chodził po ulicach i degradował innych, równie niewinnych ludzi jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się