Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 18:28, Budo napisał:

>bezpodstawnego oczerniania modów.


Lol. O ile dobrze pamiętam przeczytany parę minut post, przypięty, Olo to było tam coś o tym,że moderator to też zwykły użytkownik. To sorry jak oczerniano moderatora to sru od razu kara, a userów to możemy sobie pooczerniać, najwyżej jak któryś się poskarży to zareagujemy ? Równi i równiejsi ? Sprawiedliwość ? Ekhem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie... Cóż, tak to właśnie jest jak się nie można pogodzić z niesprawiedliwością. Skąd ja to znam.
Budo, nie gadaj głupot, że marudzenie, narzekanie, czy skarżenie się na pracę modów w tym wątku, to jest pisanie nie na temat. Gdyby kotolew personalnie pojechał, że np. Wojman jest "długi i krótki", to rozumiem, bo to personalka i ban natychmiastowy i słuszny. Ale narzekanie, że mod nie uzasadnia decyzji, albo, że nie zwraca się "Ty", tylko "ty" zakończone banem?
Smutne, że wraca nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:53, Blackbird napisał:

No to fajnie... Cóż, tak to właśnie jest jak się nie można pogodzić z niesprawiedliwością.
Skąd ja to znam.
Budo, nie gadaj głupot, że marudzenie, narzekanie, czy skarżenie się na pracę modów w
tym wątku, to jest pisanie nie na temat. Gdyby kotolew personalnie pojechał, że np. Wojman
jest "długi i krótki", to rozumiem, bo to personalka i ban natychmiastowy i słuszny.
Ale narzekanie, że mod nie uzasadnia decyzji, albo, że nie zwraca się "Ty", tylko "ty"
zakończone banem?
Smutne, że wraca nowe...

Zgadzam się ,ale nie w takim stopniu w jakim to robił kotolew. Narzekanie w kółko o jednym i tym samym , ciągłe prowokowanie , moderator też ma jakieś granice wytrzymałości psychicznej :P... Powinien się po godzić z tym banem, trudno ranga to nie wszystko . I zakończył by te ceregiele z wyższością moralną nad Wojmanem ( słaba pociecha ale zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:05, dawidos160 napisał:

Równi i równiejsi ? Sprawiedliwość ? Ekhem...


Śmieszny jesteś. Jak nie widzisz podstawowej przyczyny faktu, że niektóre przewinienia w stosunku do userów uchodzą uwadze modów, to ja nic nie poradzę.
Spróbuję jasno- jak ktoś mi odpowiada i pisze "Ty gnoju" to mam ten temat w przypiętych i chmurkę z wykrzyknikiem- zauważę na bank. Ale jak ktoś Tobie w wątku o Tibii napisze "Ty gnoju" to szansa, że to zauważę jest mniejsza, bo to nie jest koniecznie mój ulubiony temat. W takim wypadku w Twoim interesie jest powiadomienie modów, a potem powinna nastąpić ich reakcja. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:53, Blackbird napisał:

Budo, nie gadaj głupot, że marudzenie, narzekanie, czy skarżenie się na pracę modów w
tym wątku, to jest pisanie nie na temat.


Ty nie gadaj głupot :P
Chodzi mi o to, że kotolew prosił, prosił i się doprosił. Nie czytałem jego wszystkich postów, ale niektóre były naprawdę mocno naokoło tematu, był ostrzegany, był już wcześniej degradowany i banowany nawet chyba też. No to się dochrapał w końcu.

W ogóle dziwi mnie niekonsekwencja userów- jak stiffy się panoszył na forum, to ciągle były jęki, czemu on jeszcze nie jest zbanowany? W końcu banana dostał i wszyscy się cieszyli. Teraz jest niemal identyczna sytuacja z kotolwem i z kolei userzy go bronią. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:36, Budo napisał:

Teraz jest niemal identyczna sytuacja z kotolwem i z kolei userzy go bronią. Jak to jest?

-> Nie tyle chodzi chyba o jego obrone, co o atak na moderatora - a ze niektorzy moga odebrac to jako obrone kotolwa... Dziwi mnie jedynie, ze jesli chodzilo o przynudzanie, oszczerstwa, dziwne żądania itp (jak to Ty i Fumiko ujeliscie), nie mozna tego wlasnie napisac - zamiast tego niesmiertelny "spam i OT" :)

Ale nvm, w koncu "Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl." ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:36, Budo napisał:

W ogóle dziwi mnie niekonsekwencja userów- jak stiffy się panoszył na forum, to ciągle
były jęki, czemu on jeszcze nie jest zbanowany? W końcu banana dostał i wszyscy się cieszyli.
Teraz jest niemal identyczna sytuacja z kotolwem i z kolei userzy go bronią. Jak to jest?


Zapomniałeś, że już nie jesteś modem, tylko userem? :D
A pozostali userzy może dojrzeli :)
A na poważnie - za to co tu teraz kotolew napisał nie dałbym banana. Po prostu. Nie dałbym nawet dehrada pewnie. Jakby za dygresje, czy nie 100% trzymanie się tematu były od razu bany, to na forum nie pozostałby nikt - łącznie z niektórymi modami.
A kotolew się doprosił, bo niestety chciał zobaczyć jak Wojman przyznaje się do winy...
Cóż, pewnych seriali w Polsce nie emitują ;D (np. 24).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:36, Budo napisał:

Teraz jest niemal identyczna sytuacja z kotolwem i z kolei userzy go bronią. Jak to jest?


Może ze względu na różnicę między kulturą wypowiedzi kotolwa i stiffyone''a?
Ewentualnie z tego powodu, że wypowiedzi kotolwa nie odbierały przyjemności korzystania z forum wszystkim użytkownikom, a tylko moderatorom...?
Użytkownicy podzielili się na trzy grupy - tych, którzy w ogóle na niego nie zwracali uwagi, tych, którzy mu potajemnie kibicowali i tych, którzy nawet jeśli się z nim nie zgadzali, to czekali na rozwój wydarzeń.
Kotolew przeszkadzał tylko moderatorom i w zasadzie tylko w przeznaczonym do tego wątku. Stiffyone trollował na całym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:54, Furr napisał:

Może ze względu na różnicę między kulturą wypowiedzi kotolwa i stiffyone''a?


Hehehe, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz xD

Dnia 09.05.2009 o 20:54, Furr napisał:

Kotolew przeszkadzał tylko moderatorom i w zasadzie tylko w przeznaczonym do tego wątku.


Nieprawda po dwakroć.

Yarr---> zapewne kartoteka kotolwa była bogata, był upominany nieraz. Nikomu się nie oberwie za jedną głupotę, chyba że ta jest wybitnie niewygodna. Sam na forum napisałem już tyle i beznadziejnych idiotycznych postów, że obdzieliłbyś nimi połowę wszystkcich userów i nic mi się nie stało. Za to napisałem 2-3 niewygodne i poleciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:36, Budo napisał:

Nie czytałem jego wszystkich
postów, ale niektóre były naprawdę mocno naokoło tematu,

Jeśli kotolew dostał bana za OT to Fumiko powinna być z pięć razy banowana za to w tym tylko temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:38, Budo napisał:

/.../

Polecam przestać dorabiać teorię do praktyki, której nie znacie.

Sorry Budo, ale taka prawda. Fumiko nakrecala kotolewa, odpowiadala na wiekszosc jego postow, mimo ze sama stwierdzila by nie karmic trolla (poszukaj sobie postu Adamido, ktory ladnie to zobrazowal). Zaden normalny czlowiek, jakby sie nie nudzil, spasowalby, gdyby jego posty po prostu wszyscy olewali, a tym przypadku, w szczegolnosci Fumiko. Nie dostala ona zadnych kar, tylko dlatego, ze byla za, a nie przeciw. Glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij formularz z uzasadnieniem gdzie trzeba to może się doczekasz.

Tak z innej beczki to jestem ciekawa kiedy ktoś znów zacznie pod nieswoją ksywką na mnie wrzucać, bo póki co respekt dla panów którzy to robią pod własnym nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbanujcie/zdegradujcie Fumiko i bedzie po klopocie -.- Jesli 2 osoby popelniaja to samo wykroczenie to powinny poniesc ta sama kare- chyba logiczne? Odsylanie do formularzy nie ma najmniejszego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:38, Budo napisał:

Polecam przestać dorabiać teorię do praktyki, której nie znacie.


Kińdziolisz Budo.
Fumiko niewiele odstawała od bohaterskiego kotolwa w liczbie pięknych, mądrych postów zawsze na temat. A Ty jesteś po prostu przewrażliwiony jeśli chodzi o przynudzanie, pamiętaj, że nikt nie każe Ci czytać tego tematu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:55, Fumiko napisał:

Czyli jakie wykroczenie? Nie przypominam sobie stawiania absurdalnych żądań i zarzutów...

Chodzilo mi o spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaż popularna jestem, aż miło popatrzeć. Zaraz się okaże, że biedaczek kotolew swojego pomyślunku nie ma i do wszystkiego go ja podjudziłam.
Nie powiem, miło uchodzić za femme fatale. Piszcie dalej, dawno się tak nie ubawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:00, Fumiko napisał:

Jakaż popularna jestem, aż miło popatrzeć. Zaraz się okaże, że biedaczek kotolew swojego
pomyślunku nie ma i do wszystkiego go ja podjudziłam.
Nie powiem, miło uchodzić za femme fatale. Piszcie dalej, dawno się tak nie ubawiłam
:D

Skonczy sie smiech jak dostaniesz po statusie;d Przynajmniej tak powinno byc- uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:49, gothicsheep napisał:

Sorry Budo, ale taka prawda. Fumiko nakrecala kotolewa, odpowiadala na wiekszosc jego


Powtórzę za Budo, chociaż mocniejsze słowa mi się na klawiaturę cisną - polecam przestać dorabiać teorię do praktyki. Kotolew sam się nakręcał, co drugi jest post był prowokacją zamierzoną tak, by wywołać reakcję któregoś z modów - a najlepiej Wojmana, żeby znowu pokazać jaki to on zły jest i okropny. Nawet w innych wątkach nie dawało się z nim pogadać, bo rozumiał wypowiedzi po swojemu i gadał od rzeczy.

Dnia 09.05.2009 o 21:49, gothicsheep napisał:

Zaden normalny czlowiek, jakby sie nie nudzil, spasowalby,
gdyby jego posty po prostu wszyscy olewali, a tym przypadku, w szczegolnosci Fumiko.


To zdanie w języku polskim nie ma sensu. Napisz jeszcze raz, z sensem.

Dnia 09.05.2009 o 21:49, gothicsheep napisał:

Nie dostala ona zadnych kar, tylko dlatego, ze byla za, a nie przeciw. Glupota.


Nie. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, Kotolew był tutaj tolerowany o wiele za długo. Wojman źle się wyraził, a wy łapiecie go za słówka. Kotolew nie dostał bana za offtopic tylko za nieustanne prowokacje, obrażanie i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się