Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Myślę, że z tymi argumentami w rozmowie z modami, to jednak troszkę naiwnie sądzisz. Ale niech Ci będzie. Na Ciebie po prostu nie trafiło, a i jako poważnie doświadczony już człowiek i user nie dajesz się łatwo sprowokować. Bardzo często stosujesz się do tego Mickiewicza i kończysz rozmowę :) To jest faktycznie najlepsza metoda tutaj, żeby nie być degradowanym.
Podjąłem kilka wątków w tym swoim poście do Ciebie, ale faktycznie, może o tym pogadamy przy okazji na Skype kiedyś :)
Ja się już też czegoś nauczyłem i do wątku swojego autorstwa już raczej nigdy nie zajrzę, a i o polityce na gs''ie też już pisać nie zamierzam.
I życie stało się spokojniejsze... ;P
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:37, Blackbird napisał:

Myślę, że z tymi argumentami w rozmowie z modami, to jednak troszkę naiwnie sądzisz.
Ale niech Ci będzie. Na Ciebie po prostu nie trafiło, a i jako poważnie doświadczony
już człowiek i user nie dajesz się łatwo sprowokować. Bardzo często stosujesz się do
tego Mickiewicza i kończysz rozmowę :) /.../

Tak jest. Wolę skończyć rozmowę i niech sie mojemu adwersarzowi wydaje, ze to ja przegrałem. I ma rację u licha! Wydaje mu się. Nie uważasz, ze to lepsze? Nic od tego nie zależy a ja mogę dalej pisać swoje. Mam nadzieję, że na mnie nie trafi, a jak trafi, to i co? Najwyżej odwdzięczę się i zbanuję całe forum. Już raz tak zrobiłem, prawie na tydzień. I kto był bardziej poszkodowany?
Pozdrawiam również ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:15, KrzysztofMarek napisał:

Najwyżej odwdzięczę się i zbanuję całe forum. Już raz tak zrobiłem, prawie na tydzień.
I kto był bardziej poszkodowany?


Masz rację w zasadzie. Czegoś się od Ciebie, widać , nauczyłem (choć może nieświadomie, bo dopiero teraz napisałeś mi pełną receptę na bezpieczne zachowywanie statusu). :) Zbanowałem forum na parę miesięcy ;P Ale szkoda mi było nie tyle forum, co kilku osób które lubię i cenię i po zmianie nicka wróciłem sobie, ale z założeniem, że pewnych tematów w ogóle nie ruszam (polityka, Kościół, ateizm, homo, aborcja, etc., etc.). Przez cztery lata napisałem już tyle, że każdy w zasadzie powinien moje poglądy znać. A jak ma wątpliwości, to zawsze może spytać poza forum :D

A co do moderatorów - może mi ktoś odpowiedzieć: czy na forum cdp - tym nowym - będą Ci sami modkowie co na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:39, Blackbird napisał:

A co do moderatorów - może mi ktoś odpowiedzieć: czy na forum cdp - tym nowym - będą
Ci sami modkowie co na gramie?


Na razie są ci sami, ale czy pozostaną to chyba musisz tam pytać a nie tu (w sensie ekipę CDP a nie ekipę gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:41, Fumiko napisał:

Na razie są ci sami, ale czy pozostaną to chyba musisz tam pytać a nie tu (w sensie ekipę
CDP a nie ekipę gram.pl).


Przecież ci ludzie nie należą do dwóch zwalczających się szczepów.
Moderatorzy, jeśli są na razie ci sami, na pewno coś na ten temat (czyli moderowania na forum cdp) wiedzą. A skoro są ci sami i tu i tam, to po co mam pytać tam, skoro już mi to do głowy przyszło tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 00:53, Blackbird napisał:

Przecież ci ludzie nie należą do dwóch zwalczających się szczepów.


Mogę się mylić, ale wydaje mi się że wspólna ekipa moderatorska to rozwiązanie tymczasowe, póki portale się na dobre nie rozdzielą po transferze wPLN i tym podobnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 01:01, Fumiko napisał:

> /.../ wspólna ekipa moderatorska to rozwiązanie tymczasowe,
póki portale się na dobre nie rozdzielą po transferze wPLN i tym podobnych rzeczy.

Jeśli portale rozdzielą się na dobre, to tam przejdzie mało osób. Tamten portal ma forum kiepsko zorganizowane, najpierw trzeba je zmienić na bardziej przyjazne uczestnikom. Jeśli chodzi o inne działy, to wszystko jest lepsze niż tutaj, ale forum jakie jest, każdy widzi. I mało osób tam przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:39, Blackbird napisał:

>/.../ > Masz rację w zasadzie. Czegoś się od Ciebie, widać , nauczyłem (choć może nieświadomie,
bo dopiero teraz napisałeś mi pełną receptę na bezpieczne zachowywanie statusu). :) /.../

Bo ja też się uczę i to cały czas. Tyle, że na cudzych błędach. To znacznie lepsza metoda, chociaż na niektórych zupełnie nie działa. A później to już "daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia". IPN ma... , pardon, moderatorzy mają na każdego teczkę (albo nawet kilka) i sami nie wiemy, co jest w tych teczkach. Dopiero później dowiadujemy sie o tym. A wtedy to "później" przechodzi w "za późno". c.b.d.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 06:59, KrzysztofMarek napisał:

Jeśli portale rozdzielą się na dobre, to tam przejdzie mało osób. Tamten
portal ma forum kiepsko zorganizowane,


Toż pisze, że dopiero beta. Jeszcze może się wszystko pozmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak se patrzę na skład moderatorów i muszę stwierdzić że ich jest mało. Kiedyś było ich o wiele więcej. Ktoś wie jaka jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:15, xD_ominik napisał:

Ktoś wie jaka jest przyczyna?

- Zdali sobie sprawe, ze niefajnie sie pracuje w burdelu i poszli sobie w... ;) Porezygnowali biedactwa znaczy sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burdel to za mocne słowo. Mi by się nie chciało soedzieć kilka godzin przed kompem i czytać teksty z minitora. To jest męczące. Poza tym może była mała stawka.

A ja widziałem użytkownika "sig." jest robotnikiem. :P Ciekawe co na to nasz stary "S1S." I na dodatek ten sam awatar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:04, S1G napisał:

To musiał dość stary post być. A co na to S1S. nie wiem ;)


Ale z Ciebie jest żartowniś "S1S" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 15:57, SSj2 napisał:

> To musiał dość stary post być. A co na to S1S. nie wiem ;)

Ale z Ciebie jest żartowniś "S1S" :>


No wiesz S1S brzmi jak siostra w emo języku :D Może S1G ma siostrę,która nic nie wiem o tym,że na gram jest user sig. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:09, dawidos160 napisał:

> > To musiał dość stary post być. A co na to S1S. nie wiem ;)
>
> Ale z Ciebie jest żartowniś "S1S" :>

No wiesz S1S brzmi jak siostra w emo języku :D Może S1G ma siostrę,która nic nie wiem
o tym,że na gram jest user sig. :D

Dokładnie dlatego napisałem "S1S" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:09, dawidos160 napisał:

> > To musiał dość stary post być. A co na to S1S. nie wiem ;)
>
> Ale z Ciebie jest żartowniś "S1S" :>

No wiesz S1S brzmi jak siostra w emo języku :D Może S1G ma siostrę,która nic nie wiem
o tym,że na gram jest user sig. :D

xD_ominik użył tego w rodzaju męskim (3 posty nad twoim jeśli dobrze liczę) , a sióstr nie posiadam. No chyba że chodzi o TW S1S "produkowanego" właśnie w IPN (bądź co bądź z PiS-em i Kaczyńskimi coś mi nie po drodze.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moderatorzy, ja nie moge! warna mu dajcie, bo ubliza mi za wyglaszanie swojej opinii i zabrania mi udzialu w dalszej dyskusji
temat: Empire: Total War , a uzytkownik to Dexter Macaron czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:54, xD_ominik napisał:

Burdel to za mocne słowo. Mi by się nie chciało soedzieć kilka godzin przed kompem i
czytać teksty z minitora. To jest męczące. Poza tym może była mała stawka.

Burdel to odpowiednie słowo , jeśli nawet nie za słabe. Taka mają "pracę". Zgłosili się z własnej woli , wiedzieli , że nie będą nic za to dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się