Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 22:48, Qbasmok napisał:

Zbyt mała ilość modków?

Zdecydowanie.
>Ile może być dziennie przypadków gwałcących regulamin gramu?
A to różnie bywa ... raz jak nie ma jakichś większych, ostrzejszych dyskusji, najazdu trolli to i może i tyle by wychodziło [ choć wątpię w to ]. Jakby tak się ostro wziąć za przegrzebanie forum to by poszłooo ... sporo -1. ;-D A jak jest na forum gorąco to takie "ostre przypadki" jeszcze bardziej się nasilają więc to nie jest tak, że nie ma co robić bo zazwyczaj jest w miarę normalnie choć mimo to właściwie codziennie COŚ się dzieje co wymagałoby interwencji czerwonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:53, MaccCry napisał:

> no co? wszyscy rówieśnicy z przedszkola mi to mówią.
Musiał byc to dawno ;]

''mówią'' sugeruje czas teraźniejszy - nie załapałeś żarciku, nie nadajesz się na Robina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy widzę ilość spamerskich tematów na forum których wciąż przybywa , aż ciśnie się na usta pytanie Panowie i Panie moderatorzy gdzie jesteście ?.
Obecna sytuacja na forum to:
Hulaj dusza , piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:05, kerkas napisał:

Gdy widzę ilość spamerskich tematów na forum których wciąż przybywa , aż ciśnie się na
usta pytanie Panowie i Panie moderatorzy gdzie jesteście ?.
Obecna sytuacja na forum to:
Hulaj dusza , piekła nie ma.

Też to zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:05, kerkas napisał:

Gdy widzę ilość spamerskich tematów na forum których wciąż przybywa , aż ciśnie się na
usta pytanie Panowie i Panie moderatorzy gdzie jesteście ?.

Masz na myśli mnożące się quizy i zabawy forumowe? To jest temat od dawien dawna poruszany i nic się z tym nie zrobi, można co najwyżej albo odhaczyć sobie tę kategorię / zwinąć podforum / nie zaglądać tam. A gdzie są modzi? Część odeszła reszta jest tu http://www.gram.pl/moderatorzy.asp - gg / mail + osławiony kultem formularz kontaktowy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że spory w temacie " Bóg - istnieje czy jest wymysłem ludzkiej wyobraźni" się uciszyły. Pamiętam, kiedy zaczynałem swoją przygodę z tym forum (coś koło połowy lutego) to ten temat był niemal codziennie poruszany i wiele kłótni było. A teraz rzadko widzę ten temat za poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:09, Tyler_D napisał:

> Gdy widzę ilość spamerskich tematów na forum których wciąż przybywa , aż ciśnie
się na
> usta pytanie Panowie i Panie moderatorzy gdzie jesteście ?.
Masz na myśli mnożące się quizy i zabawy forumowe? To jest temat od dawien dawna poruszany
i nic się z tym nie zrobi, można co najwyżej albo odhaczyć sobie tę kategorię / zwinąć

/.../

Mam na myśli tematy typu:

Ale jesteśmy fajni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy lubicie kotlety?
czy ktos widział dziubdziuba?
co jest dzisiaj w tv?
na co pujś do kina?
[m]

o wulgarnych nickach nie wspominają

Spoiler

K....S I SPERMA



Wykasować w diabły te tematy , po co mają zajmować miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:22, kerkas napisał:

Ale jesteśmy fajni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy lubicie kotlety?
czy ktos widział dziubdziuba?
co jest dzisiaj w tv?
na co pujś do kina?

Takie tematy to w jakichś 95 % "dzieła" stworzone albo przez tych którym się wybitnie nudzi albo przez zwyczajnych debili i trolli. I prawda jest taka, że temu NIE DA się zapobiec, można tylko likwidować hm ... szkody zamykając takie tematy i karając userów. That''s all.

Dnia 05.08.2009 o 23:22, kerkas napisał:

o wulgarnych nickach nie wspominają

Spoiler

K....S I SPERMA


jw

Dnia 05.08.2009 o 23:22, kerkas napisał:

Wykasować w diabły te tematy , po co mają zajmować miejsce ?

O tym też już kiedyś była mowa, po pierwsze takie topici są pewnego rodzaju "dokumentacją" że ten a ten user zrobił to i tamto a jak nie ma dowodu to nie ma winy. To nie takie proste jak się wydaje na początku - a to dopiero jeden powód takich a nie innych działań w stosunku do takich tematów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nooo, radzą sobie świetnie, ale na formularze odpowiadać nie ma komu ><
Wybierzcie chociaz kilku nowych, żeby tych sześciu aktywnych było przynajmniej, a nie dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:09, Tyler_D napisał:

/.../ / zwinąć podforum /

I to jest akurat świetne rozwiązanie. Przeszkadzają komuś te gry i zabawy więc niech nie zagląda. Problem z głowy. Ja nie zauważyłem tych "mnożących się quizów i zabaw forumowych", zgadnijcie czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:31, Budo napisał:

Wybierzcie chociaz kilku nowych, żeby tych sześciu aktywnych było przynajmniej, a nie
dwóch.

Najpierw załatw im kałachy czy cuś, żeby mieli jakiś argument dla potencjalnych moderatorów. ;-DDD

"Będziecie modkami na gramie a jak nie to kulka" ;-P

Poza tym nie wiem kto w obecnej sytuacji gramu i forum byłby chętny na taką robotę ... poza MacCry''em i tobą.

No tak, Azra też chce. :*

;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:34, Tyler_D napisał:

Poza tym nie wiem kto w obecnej sytuacji gramu i forum byłby chętny na taką robotę ...
poza MacCry''em i tobą.


a ja a ja?

:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.08.2009 o 23:27, Tyler_D napisał:

> na co pujś do kina?
Takie tematy to w jakichś 95 % "dzieła" stworzone albo przez tych którym się wybitnie
nudzi albo przez zwyczajnych debili i trolli. I prawda jest taka, że temu NIE DA się
zapobiec, można tylko likwidować hm ... szkody zamykając takie tematy i karając userów.
That''s all.
> o wulgarnych nickach nie wspominają /.../
jw


Wspomniałem wyżej takich tematów jest ostatnio mnóstwo i mają się świetnie , ba jest nawet spora liczba osób wypowiadająca się w tych tematach.

Dnia 05.08.2009 o 23:27, Tyler_D napisał:

> Wykasować w diabły te tematy , po co mają zajmować miejsce ?
O tym też już kiedyś była mowa, po pierwsze takie topici są pewnego rodzaju "dokumentacją"
że ten a ten user zrobił to i tamto a jak nie ma dowodu to nie ma winy. To nie takie
proste jak się wydaje na początku - a to dopiero jeden powód takich a nie innych działań
w stosunku do takich tematów na forum.


Zrobić cmentarzysko tematów i userów poza forum i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:41, kerkas napisał:

Wspomniałem wyżej takich tematów jest ostatnio mnóstwo i mają się świetnie , ba jest
nawet spora liczba osób wypowiadająca się w tych tematach.

No to jak masz jakieś obiekcje kontaktuj się z moderatorami to może coś poradzą. Tylko tyle możesz zrobić.

Dnia 05.08.2009 o 23:41, kerkas napisał:

Zrobić cmentarzysko tematów i userów poza forum i spokój.

Heh ... może i to fajny pomysł - ciekawe tylko czy po pierwsze możliwy do zrealizowania i po drugie czy komuś by się chciało to zrobić oraz po trzecie - czy to naprawdę jest potrzebne i ma sens? Szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:31, Budo napisał:

Nooo, radzą sobie świetnie, ale na formularze odpowiadać nie ma komu ><
Wybierzcie chociaz kilku nowych, żeby tych sześciu aktywnych było przynajmniej, a nie
dwóch.


A nie lepiej zorganizować po prostu sekretariat? Manie sekretarki to brzmi dumnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:18, MaccCry napisał:

Czy jakiś mod w końcu zrobi porządek w tym wątku? (link)


Tyle razy bylo proszone, zeby takich spraw nie zglaszac w tym watku tylko wyslac formularz...

Dnia 05.08.2009 o 22:18, MaccCry napisał:

Btw, kiedy będą jakieś wybory nowych modków czy inne zgłosznia?


Jak bedzie zapotrzebowanie. A na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:05, kerkas napisał:

Obecna sytuacja na forum to:
Hulaj dusza , piekła nie ma.


A pozniej sie uzytkownicy denerwuja, ze przychodzi demoniczny Moderator i sie okazuje, ze jednak to pieklo jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:22, kerkas napisał:

o wulgarnych nickach nie wspominają

Spoiler

K....S I SPERMA



Jak wykryje, ze ktos sie posluguje takim nickiem to z miejsca dostaje bana, nieraz zanim jeszcze zdazy jakis post napisac. Wulgarnych nickow nie bedziemy tolerowac. A jak ktos sobie zalozy drugie takie konto dla zartow to niech sie liczy z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:59, Dux napisał:

A nie lepiej zorganizować po prostu sekretariat? Manie sekretarki to brzmi dumnie:D


Popieram pomysl. Nie mam nic przeciwko osobistej sekretarce. I jeszcze pensje prezesa Orlenu poprosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się