Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 20:10, kNOT napisał:

> /.../
Zacznę chyba w końcu liczyć, ile razy powtarzasz to swoje kłamstewko,
aby poprzez nieustanne jego powtarzanie nabrało znamion prawdy...

Witam, i o zdrowie pytam?
Powiedz mi, w czym skłamałem, bo ja tego, może przez wrodzoną ślepotę, nie widzę?

Dnia 13.08.2009 o 20:10, kNOT napisał:


Większości forumowiczów strasznie Twoje starania śmieszą, ale ja Cię żałuję.
Tak bardzo chciałbyś, żeby to było prawdą, że aż się dzisiaj z Tobą zgodzę...

Dobra może to co piszę, większość śmieszy. Ciebie pewnia na pewno śmieszy, inaczej byś o tym nie pisał.

Dnia 13.08.2009 o 20:10, kNOT napisał:


Tak, byłem wielbłądem ;-)

I mógłbym być nim do dzisiaj, ale zaczęło brakować mi czasu na inne, ciekawsze rzeczy.

A to jest tylko forum...

Owszem, jest to tylko forum. I co z tego? Ja widzę świat takim, jakim go widzę. Ty widzisz świat takim, jakim Ty go widzisz. Może spróbujmy wyjaśnić, na czym polegają różnice? Być może tkwię w nieświadomości - czy możesz mnie oświecić?
I, jeśli możesz i chcesz - wal prosto z mostu. Mieliśmy kilka ostrych starć - jedno więcej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:38, kNOT napisał:

Gdy forum się zmieniło, ja zmieniłem forum. I nie żałuję.

I coraz mniej Ci się ostatnio dziwię.

Chociaż podobnie jak A-cis, odebrałem post KM za pochwalny, gdyż (cyt.) ''był dobrym moderatorem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:38, kNOT napisał:

KrzysztofMarek mnie nie lubi, bo mu nie pozwoliłem pisać o zoofilii (do sprawdzenia poprzez
wyszukiwarkę).

Być może tak było, że nie pozwoliłeś mi pisać o zoofilii, nie pamiętam. Ale co to ma do rzeczy?

Dnia 13.08.2009 o 20:38, kNOT napisał:


A gdyby chodziło o ''użeranie się'', to mógłbym po prostu przestać i dalej ''szczycić
się'' czerwonym statusem.

Być może, ja to widzę inaczej. Jak dla mnie, zużyłeś się właśnie przez użeranie się ze sporą ilością forumowiczów.

Dnia 13.08.2009 o 20:38, kNOT napisał:


/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ten wątek, to mam zawsze uczucie Deja Vu. Nawet kNOT się pojawił...
Każda Wasza kolejna akcja, nie ważne czy wymierzona przeciwko modom, czy samemu gramowi, ma coraz niższy poziom. Zamiast załatwiać coś po ludzku, znowu rozpętujecie wojenki, zaczynają się wycieczki osobiste - Panowie, nie tędy droga! Znam gram.pl od początku jego istnienia, narzekacie, że jego poziom się obniżył, ale Wy w tym też macie swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja się trochę nie dziwię takiej desperacji innych, bo trudno tu coś załatwic z moderatorami "po ludzku". Apelacje moje, Tylera i wielu innych w sprawie powiększenia grona moderatorów jest gaszona tymi samymi kłamstwami. Ja bym się przyczynił do tej całej anarchii gdyby była ona wprowadzona na całym forum, nie tylko w jednym temacie. Tak więc całe to zamieszanie, to wina, imo, moderatorów, którzy mają w d*pie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:10, kNOT napisał:

Zacznę chyba w końcu liczyć, ile razy powtarzasz to swoje kłamstewko,
aby poprzez nieustanne jego powtarzanie nabrało znamion prawdy...


KrzysztofMarek powtarza tylko tyle co sam wie lub wydaje mu się, że wie. Szczerze mówiąc mi też się wydawało że powód był właśnie taki a nie inny. I nie dlatego, że KM wygłasza kłamstewka, ale dlatego że oficjalnie nikt prawdziwego powodu chyba nie podał.

Co prawda to tylko i wyłącznie Twoja prywatna sprawa, ale chyba każdy byłby wdzięczny gdybyś nas oświecił. No i nikt by więcej kłamstewek nie rozpowszechniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, stanowcze działania to jedno, a chamstwo to drugie. Przyglądałem się całej sytuacji po cichu, ale niektórzy zaczęli przesadzać. Bunt przerodzi się w pyskówkę i znów wielkie... nic z tego wszystkiego będzie. Obie strony się tylko umocnią na swoich stanowiskach, minie trochę czasu i zacznie się na nowo. Zbyt wiele razy już to przerabialiśmy, sądziłem, że ludzie wyciągną z tego wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:11, kNOT napisał:

Mnie nie wystarczyło.
kNOT, postaw sprawę uczciwie, masz do mnie pretensje, to napisz otwarcie, ja się nie obrażę. Nie mam co obrażać się za prawdę, ale drażni mnie i boli, jeśli zarzucasz mi kłamstwo czy "tylko" kłamstewko. Wiem, że pokłóciełeś się na forum ze sporą ilością ludzi, że Twoje ostatnie wypowiedzi na forum w charakterze moderatora były, łagodnie mówiąc, aroganckie i że parę osób pisało na Ciebie skargi. Po czym "zrezygnowałeś". Dobrze, zrezygnowałeś, ale kiedy? Z jakiego powodu? Tego nie wyjaśniłeś w sposób przekonywujący. Zrobisz to teraz? Jak nie, to nadal będę pisał to, co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:19, KrzysztofMarek napisał:

. Po czym "zrezygnowałeś".



Jeśli faktycznie kNOT zrezygnował to tylko szacunek dla niego,że usunął się w cień kiedy spora ilość osób była otwarcie przeciwko niemu. Tego brakuje obecnemu moderatorowi,który uczepił się stołka, ma przerost ego i uważa się za mesjasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:37, Wojman napisał:

/.../


Wojman, mogę się dowiedzieć kiedy otworzysz wątek z ogłoszeniami? Mam kilka gierek i chciałbym je opchnąć, ale nie będę ku temu zakładał nowego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:47, Grzech napisał:

Wojman, mogę się dowiedzieć kiedy otworzysz wątek z ogłoszeniami?

Już dziś pisał - otworzy jak się uspokoi.
>Mam kilka gierek i

Dnia 13.08.2009 o 21:47, Grzech napisał:

chciałbym je opchnąć, ale nie będę ku temu zakładał nowego tematu.

Zrób wpis na sajcie. ;-) Wiem że to nie to samo i szansa na opchnięcie czegokolwiek jest znacznie mniejsza ale pamiętam że już tak robiłeś i coś chyba z tego co pamiętam sprzedałeś więc może i teraz się uda. Spróbować zawsze możesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:11, kNOT napisał:


Prawdę mówiąc nic nowego się nie dowiedziałem :)
Powodów nadal nie znamy. Czy dlatego jak twierdzi KM puściły Ci nerwy i miałeś dość, czy dajmy na to nie miałeś czasu na "zabawę" na forum lub jakikolwiek inny powód. Tylko potem nie narzekaj, że KM pisze co pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, NIE ZAPOMINAJ CHŁOPCZE ://////

WYŚlij ForMuLaRZyK. Ewentualnie zapraszam na system audiencji, wymyślony i zaprojektowany osobiście przeze mnie, dziś cyrk objeżdża Łomżę, Ustkę i Lądek Zdrój (co? Nie ma takiego miasta? Jest Leeds, Londyn... ech)!

Bo będzie ban za pseudomoderatorkę, to się kwalifikuje do obcięcia palca - tak zrobiliby w Chinach, popieram tamtejsze rządy silnej ręki!

Mój plan audiencji:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50650&u=1

Jeszcze wypadałoby napisać grafik objazdów - KTÓRY Z FORUMOWICZÓW BY SIĘ TEGO PODJĄŁ?

PS Pytam tu, bo zamknęli temat z ogłoszeniami, nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się