Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dziwna sprawa, moje posty zniknęły.... Ktoś tu tuszuje grubszą sprawę, chyba wyślę formularz do gramu, z pominięciem samego gramu, w końcu dziś można wierzyć tylko modteamowi... ;/

Chodzi o ten obiad? Że go nie zjadłem? Dlatego się ktoś mści? Kurde, ja zdania nie zmienię - za babcię zjem, ale za dziadka - NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobrze postawione pytanie ! :D

Co do samej twej osoby...Zostawcie Wojmana w spokoju. Jeśli nie widzi, jak go ludzie nie chcą, cóż, życzę powodzenia w przyszłości. A jeśli widzi...To też mu życzę powodzenia, bo z głosem ludu trzeba się liczyć, nawet jeśli jest się tyranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:11, demerenfarsz napisał:

Chodzi o ten obiad? Że go nie zjadłem? Dlatego się ktoś mści? Kurde, ja zdania nie zmienię
- za babcię zjem, ale za dziadka - NIGDY!

To dziadek krew przelewał żebyś mógł żyć w wolnym kraju, a ty takie świństwo robisz? Shame on you! Nie mówiąc już o obiedzie, jemu tez jest smutno, że zostawiłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka: "No i w p**du, całe forum też w p**du". Ludzie, Wojman jest nielubiany od dłuższego czasu, fakt, jest narwany, chyba żaden mod od czasu knota nie wzbudzał tylu emocji, ale tego się nie zmieni. Nie tutaj w każdym razie. Nie z tą ekipą, no i nie z tymi userami. Połowa rzuca się jakby degradem zabrano im mieszkanie, samochód czy kij wie co jeszcze, a druga połowa stara się "rozmawiać". Kończy się jak zwykle: wyciąganie sobie brudów, najeżdżanie na modów/ekipę gram.pl, wzajemne pyskówki. GET A LIFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:22, demerenfarsz napisał:

Weź już się nie spinaj, bo nie wiesz że mój dziadek służył w Wehrmachcie...

Nie zasłaniaj się dziadkiem, dobrze wiesz, że tak naprawdę chodzi o twoją ksywkę! Obraża moje uczucia religijne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój rozum to nie było tak nielubianego moderatora jak Wojman. Nawet ten znienawidzony kNOT nie cieszył się tak dużym brakiem sympatii ze strony użytkowników. kNOT przez bardzo długi czas był dla wielu przykładem surowego i sprawiedliwego moderatora. Dopiero w końcówce jego kariery grono jego antyfanów jakoś znacząco wzrosło.

Wojman swoją nienaganną postawą pogodził trolli i weteranów gramowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:33, gniazdus napisał:

> Weź już się nie spinaj, bo nie wiesz że mój dziadek służył w Wehrmachcie...
Nie zasłaniaj się dziadkiem, dobrze wiesz, że tak naprawdę chodzi o twoją ksywkę! Obraża
moje uczucia religijne!

A Twoje nogi nie pachną różami...

Kukowsky
Takie sprawy rozstrzyga się przez formularz, nie zaś dyskutuje na forum. Tutaj mamy za zadanie ślinić się do flaszek, nie fizolofać...
Swoją drogą, kogo nazywasz tu trollem? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:48, Obrazoburca-_-Skyler napisał:

Chciałem tylko wiedzieć z kim umawia się facet który nie ma jaj :) Czysta ciekawość :)


Tobie widzę forum znów się nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:34, Kukowsky napisał:

Wojman swoją nienaganną postawą pogodził trolli i weteranów gramowych. ;)


Po tym co widziałem w temacie o ogłoszeniach to uważam, że zamiast "i" powinieneś był wystawić myślnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:04, MaccCry napisał:

Wiesz, ja się trochę nie dziwię takiej desperacji innych, bo trudno tu coś załatwic z moderatorami "po ludzku".


A co próbowałeś?

Dnia 13.08.2009 o 21:04, MaccCry napisał:

Apelacje moje, Tylera i wielu innych w sprawie powiększenia grona moderatorów jest gaszona tymi samymi kłamstwami.


Jakimi? Konkretnie.
Powiększenie nie jest takie proste. Trzeba znaleźć odpowiednia osobę i do tego ona musi się zgodzić. Jak zaobserwowaliśmy wszyscy w temacie o ogłoszeniach (a takie akcje są średnio co kwartał) to samo bycie weteranem na forum jest stanowczo niewystarczającą cechą dla nowego moderatora.

Dnia 13.08.2009 o 21:04, MaccCry napisał:

Ja bym się przyczynił do tej całej anarchii gdyby była ona wprowadzona na całym forum, nie tylko w jednym temacie.


I po co? Czemu by to miało służyć? Niektórzy nasi politycy niestety też znają drogę tupania nogą, jako jedyną w przypadku gdy czegoś chcą i później kończy się to blokowaniem mównicy i śpiewaniem roty.

Dnia 13.08.2009 o 21:04, MaccCry napisał:

Tak więc całe to zamieszanie, to wina, imo, moderatorów, którzy mają w d*pie wszystko.


Sam jestem forumowiczem i zostałem moderatorem, bo lubię to forum i chciałem aktywnie uczestniczyć w jego istnieniu. To były jeszcze takie dziwne czasy gdy ludziom jakoś się chciało coś robić, a nie tylko siedzieć przed monitorem i narzekać.
Jakiś czas temu wielu ludziom (mnie także) uwierały tematy "Quizowe". Czy olaliśmy sprawę? Czy urządziliśmy akcje bezsensownego spamowania w kompletnie niewiadomym celu? NIE. Pojechaliśmy do warszawy (kilku moderatorów i kilku forumowiczów) i z ekipą gram przedyskutowaliśmy problem owych tematów. Po ludzku każdy przedstawił swoje racje i wspólnie ustaliliśmy najrozsądniejsze rozwiązanie (uwzględniające racje obu stron - zwolenników i przeciwników tych tematów). Jakiś czas później tematy te otrzymały własna kategorię i jeśli ktoś ich nie lubi to po prostu zwija ją.
Jak się ma wolę do wprowadzenia jakiś zmian to jak widać się da. Trzeba chcieć i coś z tym zrobić, a nie stać i tupiąc noga wykrzykiwać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burdel nie burdel, ale ile zabawy. Niektórzy lubią robić z siebie małpy, a ja przypadkowo jestem turystą. "Sprawę" śledzę od początku i mam ubaw po pachy. Nie przestawajcie, bo powtórki na Comedy Central, a potrzebuję nowej dawki humoru.

A żeby nie było offtopu - Kolejny modek by się przydał, a z tego co widzę Ichibanboshi-kun jest zainteresowany. Wiem, ktoś już pisał, że to nie tak łatwo, ale zawsze przecież można dać nowego modka na jakiś okres próbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 02:59, Moras1990 napisał:

zawsze przecież można dać nowego modka na jakiś okres próbny.

Zwarty i gotowy czekam na odpowiednie info kiedy mam zacząć i na jakieś wytyczne, żebym nie przesadzał, bo na okresie próbnym bylbym. :)
Szkoda, że to niemożliwe...jednak do 18-20 lat brakuje mi od 7 miesięcy do troche więcej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 02:59, Moras1990 napisał:

Burdel nie burdel, ale ile zabawy. Niektórzy lubią robić z siebie małpy, a ja przypadkowo
jestem turystą. "Sprawę" śledzę od początku i mam ubaw po pachy. Nie przestawajcie, bo
powtórki na Comedy Central, a potrzebuję nowej dawki humoru.

Ja również to śledzę, ale więcej zaliczam facepalmów niż usmiechów - ale Comedy Central by się przydał - choć ten cyrk.... Daj spokój, nie wiem jak sześcioro modów miałoby to wszystko uporządkować, są zdecydowanie na straconej pozycji w krainie narzekania, na tak dużym forum.

If there''s something strange in your neighborhood
Who you gonna call?
Trollbusters!
If there''s something weird and it don''t look good
Who you gonna call?
Trollbusters!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 02:09, Xantus napisał:

Po tym co widziałem w temacie o ogłoszeniach to uważam, że zamiast "i" powinieneś był
wystawić myślnik.

Cóż, nawet jeśli tamci weterani troszeczkę przegięli to znajdą się jeszcze inni mocno doświadczeni gramowicze, którzy moderki Wojmana także już mają dość (chociażby Budo czy Wilku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się