Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie


Niezły kabaret w tym wątku ostatnio. Za moich czasów to chyba aż tak wesoło nie było :)
Raczej nudno było, bo ciągle tylko Wilk, Piotrek K i rob006 marudzili i ciągle to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:27, Wilkv napisał:

Wilk teraz nie marudzi, bo Wilk się nie orientuje co się ostatnio dzieje i Wilk ma to
wszystko głęboko :]


Hmm, Piotrek też spasował, tylko rob nadaje jeszcze. Czyli co, Wy myśleliście, że nas jeszcze da się zreformować na lepsze, a on po prostu nabija posty? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:20, Fumiko napisał:

No widzisz, Kalejdoskop wrócił i od razu weselej :D

Rzekłbym że to powrót do "starych złych czasów" [ i wcale nie jest fajniej i weselej imo ] kiedy Kalejdoskop szalał ilością postów i absurdów w nich zawartych. No ale cóż ... jak widać tutaj każdemu daje się szansę, nie wiem tylko po co. ;-P

Poza tym zostawić was na parę godzin i naspamiliście już parę stron ... ech ... :-P

Nowych modków oprócz Helmuta jakoś nie widać ... nie żeby mnie to jakoś specjalnie dziwiło. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:44, Tyler_D napisał:

Nowych modków oprócz Helmuta jakoś nie widać ... nie żeby mnie to jakoś specjalnie dziwiło.
;-D


Niedługo się zapewne pojawi ktoś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:44, Tyler_D napisał:

Nowych modków oprócz Helmuta jakoś nie widać ... nie żeby mnie to jakoś specjalnie dziwiło.
;-D


Moze to z tej przyczyny, ze na na razie jest tylko jeden nowy Moderator i jest to wlasnie Hellmut? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:30, Budo napisał:

Czyli co, Wy myśleliście, że nas jeszcze da się zreformować na lepsze, a on po prostu nabija posty? :))

Nie, my mamy życie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 11:19, PsyhoSpider napisał:

Wygłos tego posta jakoś mnie przeraża. Może napisałbyś to troszkę inaczej.


Podejrzewam, że prędzej czy później pojawi się nowy spamu-kiler. Jeden nowy to za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:17, Budo napisał:

Raczej nudno było, bo ciągle tylko Wilk, Piotrek K i rob006 marudzili i ciągle to samo xD


W ekipie narzekaczy na modów rekrutacja idzie sprawniej niż wśród modów :D :P

@Wilkv

Dnia 15.09.2009 o 23:17, Budo napisał:

> Czyli co, Wy myśleliście, że nas jeszcze da się zreformować na lepsze, a on po prostu nabija posty? :))
Nie, my mamy życie :]

Auć... A jak to jest mieć życie? Kiedyś czytałem o tym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 13:40, Budo napisał:

Hmm, to znaczy, że kiedyś nie mieliście? ;]

Było, ale poświęcone mu było mniej czasu. Poza tym wtedy wszystko wyglądało inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:20, Fumiko napisał:

No widzisz, Kalejdoskop wrócił i od razu weselej :D

A jak! :)

@KrzysztofMarek
Acha, dzięki za info. :P

@L33T
I don''t understand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś mi odpowiedzieć, co ja, user po dwóch banach dostanę za wykroczenie, za które normalny user z czystym kontem dostalby degrada czy warna? Zadaję to pytanie n-ty raz i nie dostalem odpowiedzi, wiec postanowilem je skierowac bezposrednio do ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:37, Kalejdoskop86 napisał:

Czy mógłbyś mi odpowiedzieć, co ja, user po dwóch banach dostanę za wykroczenie, za które
normalny user z czystym kontem dostalby degrada czy warna? Zadaję to pytanie n-ty raz
i nie dostalem odpowiedzi, wiec postanowilem je skierowac bezposrednio do ciebie. :)


Czyli co?
Przebywasz tutaj tylko dlatego, że wprost nie możesz się doczekać, by złamać w jakikolwiek sposób regulamin?

Przecież chyba logiczne jest, że mając tak bogatą "kartotekę", dostaniesz w końcu stałego BANa, co chyba jednak byłoby najlepszym wyjściem patrząc całościowo na Twoja dotychczasową działalność na tym forume...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:34, meryphillia napisał:

Czyli co?
Przebywasz tutaj tylko dlatego, że wprost nie możesz się doczekać, by złamać w jakikolwiek
sposób regulamin?

Tego nie powiedziałem, a tylko zadałem pytanie.

Dnia 16.09.2009 o 20:34, meryphillia napisał:

Przecież chyba logiczne jest, że mając tak bogatą "kartotekę", dostaniesz w końcu stałego
BANa, co chyba jednak byłoby najlepszym wyjściem patrząc całościowo na Twoja dotychczasową
działalność na tym forume...

Niech się lepiej moderator wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:35, Kalejdoskop86 napisał:

Tego nie powiedziałem, a tylko zadałem pytanie.


Ale samo wynika z kontekstu Twojego pytania...
Myślisz, że mnie interesuje na ile mogę sobie pozwolić tutaj?
Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie na wiele i nie muszę tak głupich pytań zadawać.
Ty natomiast po swoim tutejszym "dorobku" w ogóle nie powinieneś takiego pytania stawiać, a tylko dziękować moderatorom, że dali Ci jeszcze jedna szansę na funkcjonowanie tutaj...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:44, Kalejdoskop86 napisał:

I dziękuję, ale ostatnio niektórzy dostają degrada niemalże za nic. .. ;|


Dlatego jak wspomniał Meryphillia ciesz się, że nadal możesz się produkować i w tym błogim stanie zakończ swoje dociekania ''a co by było gdyby...'' w tym temacie, bo z tego nic dobrego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się