Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 11:27, MaccCry napisał:

A ja mam inne pytanie, dlaczego tak późno? Mam chociaż nadzieję, że dostał bana dożywotnie
i nie powróci za parę lat...

Podpisuję się pod tym. Szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale. A za co wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:36, Tyler_D napisał:

Za to co zawsze u Pawla, spam, chamstwo i bogatą kartotekę. Szkoda tylko że czasami niektórzy
obrywają po drodze. :-P

W końcu JP na 100%!!!!111oneoneeleven :F Hahahahaha

Jest kolejna okejka dla Wojmana :D

Nie ma banów dożywotnich? Argh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:43, Stalker69 napisał:

Jest kolejna okejka dla Wojmana :D

Phi. ;-P

Dnia 23.11.2009 o 11:43, Stalker69 napisał:

Nie ma banów dożywotnich? Argh.

No nie ma, przecież jakby były to nie byłoby takich problemów z Pawlami czy innymi HiSinami, Dominikami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:45, Ostrowiak napisał:

Łapajcie i radujcie się.


Noo, do nastepnego zbiorowego odbanowania... :/ I znowu powróci ten mądrala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Modki wybierają na jaki czas? Czy po prostu dają bana i on trwa z góry założone, powiedzmy dwa lata. Jeśli to pierwsze, to niech walną bana na gdzieś min. 2k lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież to już było tyle razy wałkowane ... jak dają np: za piractwo to jest to ''niby'' ban dożywotni choć to różnie bywa ... jeśli mnie pamięć nie myli już paru userów których ponoć zbanowano za piractwo [ a nie udowodnili tego że mają oryginały ] hasa sobie po gramie częściej lub rzadziej. Coś mi się wydaje że spory udział mają w tym awarie gramowych statystyk. ;-D A takie ogólne że tak powiem bany ... wiadomo jak jest - dajmy na to Pawlo. Ile razy już go banowano niby "na stałe"? Ile razy blokowano mu multikonta? Nie sposób tego zliczyć - w praktyce ban = ban na x miesięcy. A jakie są skutki to przecież widać gołym okiem.

Edit: no i zapomniałbym dodać - to wszystko trzeba zamknąć w klamrze - każdemu userowi dajemy x szans na poprawę bo to hipotetyczna kasa dla naszego sklepu etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:05, PsyhoSpider napisał:

>/.../ > To nie problem, ale wyobraź sobie jak przy kasie kobieta robi moją ulubioną minę i /.../

Drogi PsychoSpiderze, ja jestem żonaty tak mniej więcej od 30 lat. To i tak sporo więcej, niż większość forumowiczów ma lat. Teksty typu "gdzie ja to włożyłam" nie robią na mnie wrażenia ... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 10:30, KrzysztofMarek napisał:

Zapewne dlatego faceci, jeśli już noszą na ramieniu, to torby, nie torebki. Oficerowie
nosili kiedyś "raportówki" (teraz chyba też noszą) a cywile torby, o numer większe.


Tak gwoli jasności: moja przeciętna "torebka" spokojnie mieści w sobie 2 tomy "Anatomii" Bochenka i jeszcze zostaje luz na niezbędne badziewia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:11, Fumiko napisał:

> /.../ > Tak gwoli jasności: moja przeciętna "torebka" spokojnie mieści w sobie 2 tomy "Anatomii"
Bochenka i jeszcze zostaje luz na niezbędne badziewia :D

No to napisz od razu, że nosisz torbę, nie torebkę.
W torebkę wejdzie z trudem jeden tom "Anatomii" Bochenka ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 15:59, HunterO7 napisał:

Widzę, że Wojman stara się dopaść Budo za spam ;) Ciekawe co z tego wyniknie ^^
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53424&pid=47


Taa, co z tego, że wątek nie narusza regulaminu, Wojman musiał go zamknąć i dać parę ostrzeżeń by zaspokoić swoje wewnętrzne demony. Gdzie tam spam był?

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:45, Outlander-pro napisał:

Taa, co z tego, że wątek nie narusza regulaminu


Poczytaj regulamin, a dopiero potem stwierdzaj czy jakis watek narusza regulamin czy tez nie. Cytat: "w całym serwisie gram.pl i na wszystkich jego podstronach obowiązuje zakaz umieszczania reklam! Niedopuszczalne jest umieszczanie informacji, linków, materiałów graficznych, które mają na celu promocję podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocję towarów lub usług."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiadomo, ale spamu nie ma zapewne w powyższym poście KrzysztofMarka o torebce Fumiko. Ciągle czekam na wyjaśnienia na temat mojego poprzedniego warna, a tu dostaję kolejnego. Wszystkie wątki o lockerz były szybko zamykane, ale skoro ten się utrzymał dłużej, to stwierdziłem, że bezpiecznie i można pisać. Ciekawi mnie czy ktokolwiek cokolwiek tam wyrwał, ale chyba na tym forum się nie dowiem.

Także nie wiem za co dostałem te warny, ale wiem, że formularze powinny być rozpatrywane szybciej, bo po to one są. Zapieranie się, że "formularz przecież działa" w takiej sytuacji staje się coraz mniej wiarygodne, skoro na kilka ostatnich zapytań nie dostałem odpowiedzi, chyba, że się po kilka razy przypominałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dostałem dzisiaj ostrzeżenie za spam??? Przecierz napisałem tylko jeden post gdzie zwróciłem uwagę na to że założony temat narusza regulamin? Nie wypowiadałem się na temat który był poruszany w forum a jedynie zwróciłem uwagę aby to zamknąć dlaczego więc dostałem ostrzeżenie i za co???

będę wdzięczny jeżeli wojman użyczy mi swoją odpowiedzią

moja wypowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53424&tpage=2

ostrzeżenie moderatora: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53424&tpage=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:52, Wojman napisał:

> Taa, co z tego, że wątek nie narusza regulaminu

Poczytaj regulamin ...


Proponuję zamknąć zatem masę innych tematów, które też się na to łapią chociażby ...
Allegro i inne - legalność sprzedaży
Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?
Internet - jaki? za ile? skąd? - porady, co do wyboru domowego, wymarzonego dowstawcy netu :)
Efekt Serii 2
Sklep gram.pl
Sklep Cenega
Sklepy internetowe z grami

I tak dalej i tak dalej ... w końcu to same reklamy! Przykro mi, ale argument o reklamie jest co najmniej nietrafiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się