Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 22:47, Olamagato napisał:

> Proszę o szybką reakcję spam aż leci uszami
Ano widzę. Już jest kasowane. Ciekawe tylko jak koleś jest wytrzymały bo ja siedzę dzisiaj
do rana. :)


Olo, mógłbyś zajrzeć do Kwasów? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=49674
Po komentach innych użytkowników domyślam się co kryje się pod linkiem :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:47, Olamagato napisał:

Ano widzę. Już jest kasowane. Ciekawe tylko jak koleś jest wytrzymały bo ja siedzę dzisiaj
do rana. :)


Trochę raczej upierdliwą rozrywkę Ci zapewnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 23:13, Outlander-pro napisał:

Olo, mógłbyś zajrzeć do Kwasów? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=49674
Po komentach innych użytkowników domyślam się co kryje się pod linkiem :F

Pewnie. Jak możecie wrzućcie mi linki do pojedynczych postów bo padł mi mail moderatora (hasełko znaczy) i nie widzę co piszecie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WUT? Ktoś nowy od community [ którego na dobrą sprawę nie ma ]? Niby kto?

Pytanko - załóżmy że ktoś ma kandydata na modka - gdzie ma wysyłać maila? Do Laida bezpośrednio, na mail ekipy czy formularzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 00:07, Tyler_D napisał:

Pytanko - załóżmy że ktoś ma kandydata na modka - gdzie ma wysyłać maila? Do Laida bezpośrednio,
na mail ekipy czy formularzem?

Z tego co wiem to czasem jest oglaszane zapotrzebowanie na dodatkowego moda i tylko wtedy mozna zglaszac swoje kandydatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 00:10, Abomek42 napisał:

Z tego co wiem to czasem jest oglaszane zapotrzebowanie na dodatkowego moda i >tylko wtedy
mozna zglaszac swoje kandydatury.

Naprawde? Nie gadaj? A teraz jeszcze raz i powoli ze zrozumieniem przeczytaj mojego posta i zobacz co mi napisałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 00:14, Tyler_D napisał:

Naprawde? Nie gadaj? A teraz jeszcze raz i powoli ze zrozumieniem przeczytaj mojego posta
i zobacz co mi napisałeś ...

Aww... Zwalam wine na pozna pore. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 00:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Chyba wystarczy napisać do ekipy, w końcu i tak odczyta to mod, który albo będzie poinformowany
co z takimi wiad. robić, lub po tę informację sięgnie :)

Małe sprostowanie: Moderatorzy nie mają dostępu do skrzynki kontaktowej ekipy.
A co do kandydatury - formularz do ekipy jak najbardziej się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 00:07, Tyler_D napisał:

WUT? Ktoś nowy od community [ którego na dobrą sprawę nie ma ]? Niby kto?

A sam niedawno nas na forum witał, w dodatku złamał regulamin (temat do reklamy swojej osoby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 15:22, Ostrowiak napisał:

> WUT? Ktoś nowy od community [ którego na dobrą sprawę nie ma ]? Niby kto?
A sam niedawno nas na forum witał, w dodatku złamał regulamin (temat do reklamy swojej
osoby) :)

Powiem szczerze, że byłem mocno ubawiony alergiczną reakcją niektórych osób na tamten wątek. Nie wiem, czy trzeba przypominać stare powiedzenie "co wolno wojewodzie..." w tym kontekście, ale dziwne jest, że niektórzy pojąć nie mogli, że istnieje różnica pomiędzy wątkiem zakładanym przez 12 letniego Kazia, którego pojawienie się na forum nikogo nie interesuje, a wątkiem założonym przez osobę, która ma się zajmować dbaniem o ten przybytek intelektualnej rozkoszy.
Niektórzy gubią sens istnienia regulaminu jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 15:38, walgierz napisał:

Powiem szczerze, że byłem mocno ubawiony alergiczną reakcją niektórych osób na tamten
wątek.


Akurat ja odniosłem wrażenie że te "alergiczne" reakcje były napisane w żartobliwym tonie, więc to raczej niektórzy gubią poczucie humoru traktując wszystko zbyt poważnie. Zresztą trudno zgubić sens istnienia regulaminu, który jest bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 16:46, rob006 napisał:

Zresztą trudno zgubić sens istnienia regulaminu, który jest bez sensu :P


Przesadzasz. Regulamin wymaga jedynie dopasowania do rzeczywistości i wyeliminowania sprzeczności.
Co do braku poczucia humoru, to na szczęście można z tym żyć. Widać poziom wyrafinowania żartów wymykał się mojemu skromnemu poczuciu humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 18:59, walgierz napisał:

Przesadzasz. Regulamin wymaga jedynie dopasowania do rzeczywistości i wyeliminowania
sprzeczności.


Idealnego regulaminu nie da się stworzyć, nawet jeśli będzie miał 100 stron to i tak zawsze znajdzie się jakaś luka albo niejsność. Cała sztuka polega na tym aby nie był wykorzystywany przez osoby które mogą go wykorzystać, a jeśli ktoś wszystko tłumaczy spamem a sensownych wyjaśnień nie sposób od niego uzyskać, to wtedy jest problem. ;]

A co do poczucia humoru - ta uwaga o sensowności regulaminu też była z przymrużeniem oka, ja już dawno temu przestałem poważnie traktować szopki z regulaminem i moderatorami w roli głównej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Moderatorze wojman zablokowałes mi temat o Sony ericssonie satio wkleiłes link prowadzacy do zbyt ogólnego tematu , ten telefon jest swietny i zasługuje na oddzielny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo świetnych telefonów.
Gdyby każdy z nich zasługiwał na oddzielny temat, forumowicze byliby niezwykle zdezorientowani i musieliby zaglądać w każdy temat, który ich interesuje. Tak jest prościej.

Nie jesteś na tym forum sam, zacznij prowadzić dyskusję w istniejących tematach, bo zakładanie na siłę nowych jest czystej wody spamem. A spam jest karalny.

Wątpliwości rozstrzyga się przez formularz, a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladynka - niby moderatorka ale:

- ostatni raz logowała się na gramie grubo ponad miesiąc temu

- od stycznia napisała mniej więcej 100 postów [ ciekawe tylko ile z nich to posty zwykłe a ile posty "moderatorskie" ... ]

"Moderator" - to chyba do czegoś zobowiązuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 13:00, Hellmut napisał:

/.../


Hmmm. Czyli każdy oddzielny temat o nowym zespole muzycznym, nowym anime, nowym filmie, nowym serialu, trzy tematy do każdej z bardziej znanych gier etc., nie są spamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się