Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 15:37, Tyler_D napisał:

jakim problemem byłoby wrzucenie
przez tego gościa screena pokazującego pobrane gry ze Steama / D2D gdyby się okazało
że to nie jest pirat?


To jest taki problem, ze po takiej akcji osobiscie bys pisal w watku o Moderatorach jacy to oni wtredni sa i zadaja przedstawienia dowodu na niewinnosc w postaci screena, a przeciez mamy w Polsce domniemanie niewinosci. A po za tym ci wredni Moderatorzy znow sie wyzywaja. itd. itp. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:33, Tyler_D napisał:

Daimon, moje wywody może i było nieco przerysowane ale twoje to już są na granicy
absurdu. ;-D Nie wpadajmy w paranoję ... tak Fumiko, ty też. ;-P


Dokładnie o tym wiem, ale branie pod obserwację kogoś bo zapytał o coś też jest absurdem moim zdaniem.
Pod obserwację to można brać osoby, które rzeczywiście coś przeskrobały, dostały za to "nagrodę" i po jakimś czasie powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:37, Daimon_Frey napisał:

Można mieć oryginały i piracić.

Owszem, owszem ... tylko że wydaje mi się że "legali" którzy jadą na dwa fronty jest chyba w sumie niewielu. Skoro kogoś stać na oryginały to raczej się tego trzyma do końca. Choć jak wiadomo różnie bywa.

Dnia 13.12.2009 o 17:37, Daimon_Frey napisał:

Jak powiedziałeś, 100% dowodu nie ma, więc tym bardziej powodowanie jak to >nazwałeś "błędów"
uzasadnione nie jest.

Tylko widzisz - ja tu próbuję wypracować swoisty kompromis pomiędzy banem nawet za wspomnienie o crackach / torrentach etc etc a ewidentych pytaniach typu "gdzie znajdę cracka do XXX?" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu wiesz lepiej co ja bym odpowiedział i bawisz się w psychologa? Sorry ale nie masz racji.
/.../
A widzisz ... właśnie bym tak nie napisał. Skoro ktoś nie ma nic złego na koncie to jakim problemem jest dla niego udowodnienie [ w taki sposób w jaki to napisałem wyżej ] legalności? No chyba że ktoś jest na tyle niedojrzały że takie oskarżenia to dla niego powód to focha na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:47, Tyler_D napisał:

A widzisz ... właśnie bym tak nie napisał. Skoro ktoś nie ma nic złego na koncie to jakim
problemem jest dla niego udowodnienie [ w taki sposób w jaki to napisałem wyżej ] legalności?


Wlasnie otrzymalem anonimowa wiadomosc, ze masz w swojej kolekcji pirackie wersje programow MS Office, AutoCad, a po za tym cala mase pirackich gierek. I filmow dla doroslych... I teraz udowodnij, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:20, Wojman napisał:

Wlasnie otrzymalem anonimowa wiadomosc, ze masz w swojej kolekcji pirackie wersje programow
MS Office, AutoCad, a po za tym cala mase pirackich gierek. I filmow dla doroslych... I teraz udowodnij, ze nie.

A jak ty byś udowodnił, że on faktycznie posiada pirackie pliki? Po anonimie? Taki donos może napisać każdy, niekoniecznie musi być to prawda. Osądy łatwo rzucać, udowodnić je już nie zawsze.
Gdybym ja napisał anonim, że ty posiadasz tzw. "piraty" - to jest to już faktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:23, Transylvanian_Hunger napisał:

Taki donos
może napisać każdy, niekoniecznie musi być to prawda. Osądy łatwo rzucać, udowodnić je
już nie zawsze.


Dokladnie o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy donos "że ten a ten ma piraty" a pytanie na ogólnodostępnym forum o "gierki do ściągnięcia" to co innego.

Perun - przeczytaj ostatnie kilkanaście postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 16:49, Gumisiek2 napisał:

No tak, ale tym razem interwencja w słusznej sprawie ;] Choć wydaje mi się, że TETRIANDOCHH
ocenzurował, co trzeba.


Nie ocenzurowal, zrobil to Moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być posądzany o lizusostwo itd. ale takiej wolności jaka panuje na gram.pl nie znalazłem na żadnym innym forum najlepszy przykład to użytkownik (cii nie wymawiajcie jego imienia w postach aby nie wywoływać wilka z lasu)

Spoiler

strajker

jego wypowiedzi w temacie Polska-polityka, gospodarka... były w najlepszym razie kontrowersyjne żeby nie powiedzieć że ocierały się o gloryfikowanie totalitaryzmu:
Bo jak inaczej nazwać taką wypowiedź:

Spoiler

Osobiście nie lubię Adolfa Hitlera (Schicklgrubera) i jego poglądów rasowych ale prawdą jest, że postawił gospodarczo Niemcy - w ciągu niespełna 5 lat (do 1938 r.) znalazł (w sferze produkcyjnej) pracę dla blisko 6 milionów bezrobotnych Niemców, storzył także m.in. system zasiłków socjalnych dla ubogiej ludności, dodatki dla rolnictwa niemieckiego etc.



Tego typu postów tego użytkownika było całkiem sporo i nikt go nie zbanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to źle? Mimo bycia morderczym psychopatą ten gość zmobilizował Niemcy. Samą jego sylwetkę oceniam inaczej, duuzo inaczej.

IMO czepiasz się, w temacie o polityce i gospodarce można wychwalać dowolne systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 17:40, kerkas napisał:

Spoiler

strajker

jego wypowiedzi w temacie Polska-polityka, gospodarka... były w najlepszym
razie kontrowersyjne żeby nie powiedzieć że ocierały się o gloryfikowanie totalitaryzmu:
Bo jak inaczej nazwać taką wypowiedź:


Opinie nawet jesli sa kontrowersyjne, ale nie lamia regulaminu moga sie jak najbardziej pojawiac na tym forum. W koncu mamy wolnosc slowa. I mam tu na mysli normalna wolnosc slowa, a nie wolnosc slowa a`la Gazeta Wyborcza, gdzie jesli np. homoseksualizm uwazasz za cos zlego to jestes homofobem i nie masz prawa wyglaszac takich opinii i od razu dyskryminujesz mniejszosc, a jesli jestes za tym to mozesz sie wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 17:42, Ostrowiak napisał:

A to źle? Mimo bycia morderczym psychopatą ten gość zmobilizował Niemcy. Samą jego sylwetkę
oceniam inaczej, duuzo inaczej.


A jaki był bilans całościowy jego tzw. polityki hę. a obozy koncentracyjne , a łupienie podbitych krajów , a taktyka spalonej ziemi , mordowanie ludności cywilnej , a żołnierze a później gdy ich zabrakło młodzież w wieku szkolnym która walczyła za tego demona zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:18, Wojman napisał:

Opinie nawet jesli sa kontrowersyjne, ale nie lamia regulaminu moga sie jak najbardziej
pojawiac na tym forum. W koncu mamy wolnosc slowa. I mam tu na mysli normalna wolnosc

/.../

Gdzie przebiega ta cienka granica między kontrowersyjną wypowiedzią a łamaniem regulaminu ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się