Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaki byłTwój najgorszy i najstraszliwszy koszmar jaki Ci się kiedykolwiek przyśnił?.

185 postów w tym temacie

Śniło mi się trzęsienie ziemi, widziałem jak kościół Bożego Ciała w Krakowie runą, rozstąpiła się ziemia, a potem
zobaczyłem jak u mnie w chacie spadł karnisz i runeły okna.
Jeszcze miałem bardzo krótki przebłysk Ziemi po Armagedonie jaki sobie nawet nie wyobrażałem.

P.S. Sen był faktyczny, oby fakty jego nie były realem, kiedy będe nierozgrzeszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy koszmar miałem dzisiaj w nocy. Śniło mi się, że muszę wstać o 3:00 i iść na 4:00 do roboty... Okazał się prawdą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardzo dziwny...
włączyłem kompa, pokazało mi sie okienko, napis costam że znaleziono wirusa noname czy cóś takiego i pod okienkiem bodajże 3 buttony, delete repair i cancel.
Nacisnąłem Delete i jakoś dziwnie pokazała mi sie odrazu stronka google i napis w nowym okienku: cośtam idiot:\
Taki mnie dreszcze przeszedł, że sie odrazu obudziłem;(
PS:
Sen był jakoś dzień po tym jak zabezpieczyłem na maxa wina przed virami, teraz mam linuxa:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam sny dobijające psychicznie:
1. Uciekam przed kolegą, który chce mnie zabić, uciekam tak ze dwie godziny i na końcu wchodzę do takiego pomieszczenia gdzie jest tylko kibel. Ten kolega krzyczy do mnie: Wypuszczę cię jeśli zużyjesz trzysta rolek papieru toaletowego w pięc minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorzszy sen wyglądał tak:
Byłem w szarym lesie wszystko było szare uciekałem przed śmiercią z kosą. Śmierć mnie złapała i podniosła za gardło na urwiskiem zacisneła ręke i sie obudziłem. Okazało sie że maiłem ktar (czyli duszenie śmierci) a głowa mi wystawała z nad łóżka (czyli urqwisko). Fajny koszmar nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorszy sen był taki, że zombi zaatakował miasto i ja byłem jednym z marines którzy mieli ich powstrzymać wszyscy kolesie z oddziału zostali roszarpani na strzempy ( uwierzcie okrpny widok),potem chciałem opuścić miasto.
No cóż nie udało sie i mnie rozszarpali ( widziałem jak mi flaki z brzucha wyjadają).
Obudziłem sie o 4rano, cały spocony i bałem sie iść do kibla :/

Od tamtego czasu boje sie grać w różne horrory z zombie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:25, fanfilmu.pl napisał:

Dawno temu śniło mi się, że moje mieszkanie nawiedzała Buka (chyba Buka, może inaczej się nazywała)
:) A ja się chowałem w szafie...

Zdarzyło mi się, że śniło mi się dokładnie to co działo się na jawie.


Też mi się takie koszmary śniły... Buka jest normalnie kultowa,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śnią alternatywne wersje prawdziwych miast - moich rodzinnych,Rzeszowa i okolicznych miasteczek wokół miasta w którym mieszkam.Swoją drogą,te sny przygniatają.Pamiętam je do tej pory,chociaż śnią mi się one już od wielu lat.Coś jak Silent Hill.Wszystkie miejsca wyglądają inaczej,klimat powala - normalnie przygniata,a trafia się parę takich miejsc w tych snach,w których są potwory lub trafiają się straszne wydarzenia.Raz mi się śniło,że spotykam się z Yodą,on mi pokazuje lokalizację jakiegoś generatora tarczy rebeliantów, a wszystko to w miejscu,które jakieś takie znajome się wydaje...Albo ruiny zamku z zombiakami,staruszka na drodze,stary dom,w którym świeci się światło...Długo by opowiadać.Jakby o tym zrobił grę (byle nie survival horror),to by mogła się zmierzyć z samym Cichym Wzgórzem.

Schizowe te sny są,nie powiem.A jak się budzę,to tak dziwnie się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:07, Adam k. napisał:

Mój najgorzszy sen wyglądał tak:
Byłem w szarym lesie wszystko było szare uciekałem przed śmiercią z kosą. Śmierć mnie złapała
i podniosła za gardło na urwiskiem zacisneła ręke i sie obudziłem. Okazało sie że maiłem ktar
(czyli duszenie śmierci) a głowa mi wystawała z nad łóżka (czyli urqwisko). Fajny koszmar nie?:)

Fajny? raczej oryginalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ja to rzadko kiedykolwiek miewam koszmary, a szkoda, bo je baaardzo lubię :). Druga sprawa to to, że zwykle śnią mi się kompletne bzdury chore do bólu :D. A ostatnio z koszmarów to gonił mnie jakiś gruby trzymetrowy kucharz w białym fartuszku i z dwoma siekierami w rękach :D. Hheheh, gość wyglądał nawet przerażająco, chyba chciał mnie przyrządzić na obiad, ale mu się nie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też rzadko mam koszmary, ale ja wcale ich nie lubię :P Ostatni mi się przyśnił w wakacje... może aż tak straszny nie był, ale zanim zasnąłem nawiedzały mnie autodestrukcyjne myśli, wszyscy na gg mieli przerażające opisy itp. A śniło mi się, że... byłem jednym z pasażerów Nostromo w momencie gdy na pokładzie pojawił się Obcy... wiem, głupie, ale czułem się jakby to była prawda, nie mogłem dopuścić myśli że to się nie dzieje (zwykle "manipuluję" snami)... jak się obudziłem, to byłem cały zlany potem... ten sen i to co działo się przed nim... to był powód strasznej wakacyjnej depresji... to dziś wydaje się śmieszne i głupie.. ale wtedy takie nie było :/
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:31, Cieniek napisał:

.. byłem jednym z pasażerów Nostromo
w momencie gdy na pokładzie pojawił się Obcy...

Zalewasz? :D Staaaary, ja to marzę o takim śnie, by zobaczyć Obcego na żywca. Przecież to sama przyjemność z tego :D. Muszę odnaleźć jakiś motyw, aby mi się coś takiego przyśnilo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no więc tak: wieczorem wejdź na gg, poczytaj śmiertelne opisy, porozmawiaj z kolegą, któremu umarł wujek, oglądnij smutny film i pomyśl że się do niczego nie nadajesz... taka mieszanka zapewniła mi bliskie spotkanie z Obcym... może w następne wakacje będzie Predator :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:15, el-coyote napisał:

Eh, ja to rzadko kiedykolwiek miewam koszmary, a szkoda, bo je baaardzo lubię :)


Taaa, strasznie szkoda. Ja od dłuższego czasu nie mam koszmarów i dziękuje za to Panu Bogu.
Ile razy moge oglądać zmarłych, oglądać zabijanych, ile razy od nowa odczuwać ból po jakiejś wielkiej stracie. Głównie coś takiego mi się śni, że jak się obudze, to jestem mokry i serce dudni mi strasznie. Czasami podobno też krzycze...

A jedn z głupszych i straszniejszych snów polega u mnie na tym, że w mieście w okreslonym czasie grasuje jakas bestia, a to dinozaur, a to smok a to inne potworzysko. Siedze w domu, albo w szkole i robi sie ciemno. Bestia zaczyna grasowac, wszysycy sie chowamy, ale zawsze jedna osobe udaje sie jej z mojego bliskiego srodowiska pochwycic.

Kiedys mialem jescze problem ze snami o strasznych psach z czerwonymi oczami co mnie ganiaja po calym boisku. A na mnie, jako na czlowieka z panicznym strachem przed psami (uraz z dziecinstwa) dziala to strasznie. Kiedys taki sen = koniec spania na dzisiaj.

Jeszcze kiedys mialem jeden glupi sen ktory sie powtarzal i konczyl w tym samym momencie. Jest jakas szachownica, poruszaja sie po niej jakies olbrzymie klocki. Nagle dwa zaczynają sie poruszac, zdaje sie wolno, ale widok caly czas sie obniza az do poziomu jakbys byl miedzy tymi dwoma klockami poruszajacymi sie predko ku sobie, przed uderzeniem sie budzilem zawsze :/ I non stop cos takiego mialem.

A w snach cechowala mnie jedna rzecz, zawsze czulem ze nie moge otworzyc oczu, mam caly czas przymkniete itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się przed tymi wakacjami śniło coś takiego:
Byłem w jakimś exkluzywnym domu w zimę. Pamiętam jakąś pokojówkę i psa... rodem z Omen... Pies mnie zaczął gonić i chciał mnie zagryźć ale ja jakoś uskakiwałem i go w pysk kopałem a z tego pyska wypływała mu taka krew... brrr... na końcu wyglądał... łagodnie powiedziawszy źle... I był nieśmiertelny.
Może to takie straszne sie nie wydaje... lecz ten pies na końcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:59, Mistic napisał:

A w snach cechowala mnie jedna rzecz, zawsze czulem ze nie moge otworzyc oczu, mam caly czas
przymkniete itd.

A ja właśnie mam coś takiego, że jak bardzo chcę to tak jakby zaciskam mocno powieki i się budzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2006 o 22:59, Mistic napisał:


A jedn z głupszych i straszniejszych snów polega u mnie na tym, że w mieście w okreslonym czasie
grasuje jakas bestia, a to dinozaur, a to smok a to inne potworzysko. Siedze w domu, albo w
szkole i robi sie ciemno. Bestia zaczyna grasowac, wszysycy sie chowamy, ale zawsze jedna osobe
udaje sie jej z mojego bliskiego srodowiska pochwycic.


Ja miałem takie sny...że idę z kolegami po drodze,a tu nagle wypada na nas spinozaur i nas ściga.Uciekamy w jakąś uliczkę,a tu jeszcze jakiś tyranozaur czy coś innego.A za chwilę widzę ... wczytywanie save''a i pojawiam się w jakimś lesie,idę,widzę jakiegoś trupa przywalonego gałęziami,niedaleko leży karabin,podnoszę go i idę dalej,obawiając się raptorów.Potem kolejny save i uliczka na takiej górce.Ja jestem na dole,patrzę a tu z góry idzie na mnie spinozaur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 09:07, In The End napisał:

Nie mam snów. A poco?

Po co? Sny są swego rodzaju pewną odskocznią od rzeczywistości. Marzenia, koszmary i wszystko to co jest w Twojej podświadomości ożywa w tym magicznym świecie ;). Można mieć szare, nudne życie, ale i z pięknymi, fantastycznymi snami :). To są dwa różne światy. Niebo a ziemia, oczywiście niebo traktuje jako sny, a ziemie jako rzeczywistość :). Magiczne uczucie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować