Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaki byłTwój najgorszy i najstraszliwszy koszmar jaki Ci się kiedykolwiek przyśnił?.

185 postów w tym temacie

Ja pamiętam jeden, taki najgorszy koszmar, ale to mały byłem jeszcze wtedy... Było to tak, że z grupką przyjaciół szukaliśmy wyjścia z nawiedzonego domu, wszędzie byli jeszcze inni znajomi bez kończyń... Gdy zobaczyłem moją matkę bez głowy, obudziłem się, to był naprawdę okropny sen... W ten dzień moja mama dostała w łeb nie pamietam z czegos, moze to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa,a mnie prześladuje taki sen w którym widzę siebie zabitego mieczem świetlnym i słyszę ,,Luke Skywalker musi umrzeć"(chyba Yoda albo Obi Wan to mówią),a potem pojawiam się jako duch...Dziwny sen,strasznie dziwnie się czuję,tak jakbym naprawdę umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze takie dwa ciekawe sny:
Pierwszy to idę drogą rano gdzieś (może do kościoła) i napotykam staruszkę...demoniczną staruszkę.Budzę się zlany zimnym potem,hehe.
A drugi to jestem u swojej babci w domu sam,a tu podnosi sie w domu poziom...szamba.Cholera,schizowaty sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najstraszniejszy sen ( a było ich sporo ) to ....

Chodzilęm wtedy do podstawówki jeszcze. I śniło mi sie ze w nocy poszedłęm do mojej szkoły bo zapomiałem plecak czy cuś tam. I spotkałem tam płaczącą dziewczynkę, która siedziała w piwnicach szkoły. Po czym zza ściany wyszła zjawa, która lewitowała nad ziemią. Wyglądała jak kostucha, ale nie miała kosy. Po czym ta dziewczynka zniknęła a ja uciekałem i pobiegłem do baraków ( takie dwa budynki stały koło szkoły gdzie miałem technikę ). Ta zjawa dorwała mnie i ucięła mi głowę. heh ... Pamiętam zę wtedy mogłem jeszcze mówic. Chodź głowa leżała na ziemii. To było naprawde sptraszne. pamietam jak sie modliłem w tym snie i płakałem. A na końcu zjawa mi dałą jeszcze jdeną szansę i mnie ożywiła. Wtedy sie obudziłem i poczułem ze miałem całe mokre oczy. Czyli musiałem płakać przez sen. To było naprawde straszne jak nieraz mi sie ten sen przypomni to mi ciarki przechodzą. A i zapomiałem dodać że z 2 tygodnie przed tym snem zmarł mój dziadek :(.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam lekko dziwne sny np wychodze z mieszkania wchodzę do windy (7 pientrowy blok) naciskam guzik P (parter) i jade 4...3...2...1...Parter popycham drzwi nie otwierają sie...
i tak mogę jeżdzić po +\- 50 piętrach (na 7 !!!) i nigdzie nie moe wyjsć najgorsze jest to że to jest jak na jawie
każda klatka wygląda troche inaczej (kwiaty itp) zaczynam być głodny...

1Nie mam klaustrofobii
2lubie windy(a czemu nie?)

I zawse budze się ok 6.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znoszę gdy sni mi sie, że ktoś mi ukradł rower. Jak się budzę i go widzę, że stoi w pokoju to kamień spada z serca...
Często miałem też sny, że spadam z dużej wysokości. Np z wieżowca. Bardzo niemiłe i dziwne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mniewam koszmarów, jedyny sen jaki mnie przestraszył to był taki:
Siedzie znudozny na lekcji, nagle zamek wybcha i wpad SWAT moje koleżanki okazały się terrystkami i zaczęłą się strzelanina, dostałem w ramie i bałem się że nie preżyłe, nagle na moje kolana upadła koleżnaka (o dżizis) bez głowy (SWAT odszczlił jej głowe) i wtedy to się normalnie przestraszyłem wziąłem AK 47 mojej koleżanki, orzwaliłem cały oddział SWAT (nie wiem jakim cudem). Wychodze ze szkoły i patrze a tam policja obstawiła szkołe i zaczełi do mnie szczelać kiedy oberwałem w klatke piersiową obudziłem się cały zlany potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:18, Feno napisał:

Często miałem też sny, że spadam z dużej wysokości. Np z wieżowca. Bardzo niemiłe i dziwne
uczucie...


Hehe,mnie też sie takie sny zdarzają.Skaczę z jakiegoś wierzowca,ale nie uderzam w ziemię.Uczucie jest zarąbiste.Raz takie miałem gdy grałem w UT2k3 na mapie Facing Worlds ]I[ i skoczyłem z góry tych grobowców (?),które są bazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim najgorszym koszmarem był taki podwójny sen :P Najpierw śniła mi sie wojna w stylu Age of Empires i ja w niej uczestniczyłem.A potem mi sie śniła druga wojna światowa,niemcy,Hittler...iid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:49, cybekziom napisał:

Moim najgorszym koszmarem był taki podwójny sen :P Najpierw śniła mi sie wojna w stylu Age
of Empires i ja w niej uczestniczyłem.A potem mi sie śniła druga wojna światowa,niemcy,Hittler...iid.


Mi się śniło coś takiego:(jest to związane z tymi snami o ,,alternatywnej rzeczywistości" (Silent Błażowa,hehehe))niedaleko mnie toczy się wojna,Niemcy atakują,pojawia się Tygrys,ja się chowam w trawach,a tu idą jacyś japońscy medycy (!) z noszami (!!) i ciągle idą za mną !!! I nie mogę ich zgubić,w jakimś lesie odnajduję partyzantów,ale oni nie pomagają mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:06, Skywalker560 napisał:

Mi się śniło coś takiego:(jest to związane z tymi snami o ,,alternatywnej rzeczywistości" (Silent
Błażowa,hehehe))niedaleko mnie toczy się wojna,Niemcy atakują,pojawia się Tygrys,ja się chowam
w trawach,a tu idą jacyś japońscy medycy (!) z noszami (!!) i ciągle idą za mną !!! I nie mogę
ich zgubić,w jakimś lesie odnajduję partyzantów,ale oni nie pomagają mi...

Za dużo ET. Na wojnie medycy to nie klony Rambo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać tutaj zabójczy wpływ gier i gram.pl :)
Ja miałem taki sen, choć jestem pewien, że to nie był sen, wytłumaczę.
Leżałem i patrzyłem w ścianę. Nagle pojawiło się dziwne światło - o dziwo nie mogłem się poruszyć - paraliż jakby mnie ktoś przywiązał. Światło poszło do drugiego końca pokoju, potem zawisło przedemną i ... krótko mówiąc - wpłynęło we mnie - anielskie, ale też straszne uczucie - wtedy mogłem się już ruszać. Jestem pewien, że wtedy się nie obudziłem, tylko byłem ciągle świadomy... Co to było ? Nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ,,klasyczny" sen, jak nagle pojawiło się coś groźnego(wąż? Nie pamiętam), wszyscy uciekają, a ja z ledwością potrafię się ruszyć, kilkanaście(!) razy miałem tego typu sen, tylko w innych sytuacjach. Spadanie z wysokości(w moim przypadku z mostu) to również standard. Miałem sen z egzekucją, byłem z kilkoma gościami i czekalim na ścięcie głowy toporem. Ja miałem być ostatni. Egzekucję pozostałych były obrzydliwe. Gdy doszło do mnie, obudziłem się. To na szczęście ten przytrafiło się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się te sny o alternatywnej rzeczywistości śnią co jakiś czas i co najgorsze do tej pory mimo wielu lat od pierwszego takiego snu wszystko dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie lubie snow, gdy po obudzeniu mysle, ze to byla prawda... a ostatnio mialem wlasnie taki sen i dotyczyl on mojego przyjaciela (jak nie najlepszego) mianowicie mojego kuzyna... Sen byl o tym, ze z nie wyjasnionych przyczyn zahorowal i umar... i w snie nikt oprocz mnie sie tym nie przejmowal... mialem takie cos jak depresja w snie... i dopiero po 5 sek po obudzeniu sie kapnolem, ze to tylko sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować