Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaki byłTwój najgorszy i najstraszliwszy koszmar jaki Ci się kiedykolwiek przyśnił?.

185 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 22:06, Pyton01 napisał:

ja miałem super koszmar;) byłem bohaterem z gry Manhunt:D szczegułów chyba nie musze zdradzać:P:P:P

No to ja zgaduję. Wziełeś ich na herbatkę i zaczeliście recytować wiersze;P. A miałem sny z Predatorami i Alienami(oddzielne), ale wrażenia z sedziby Predów znajdującej się w pokoju ojca(!) bezcenne. I te ryglowania się we własnym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam na prawdę okropny sen. Pewnej nocy śniło mi się , że samolot uderza w... Pałac Kultury. Może i teraz to się nie wydaje straszne (dla niektórych wręcz przeciwnie) , ale wtedy, gdy się obudziłam, byłam przerażona. To była tylko chwila, ale pamiętam ten sen do dziś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc miałem parę złych znów a oto niektóre, które pamiętam:

1. Mając 7 lat śniły mi dość często duchy ( nie wiedzieć czemu, a najgorsze było to że one na koniec snu zawsze wnikały w moje ciało, dziwne prawda, a gdy to robiły odczuwałem jakbym spadał z dużej wysokości. Tak więc śniło mi się raz że w telewizji śniła się jakaś trasmisja i nagle jakaś dziennikarka mówi:
-Informuje każde dziecko aby teraz schowało głowy, ponieważ do każdego z was przyjdzie teraz duch.
No i żeczywiście, z firanki nagle wyfruwa duch i rozgląda się. Ja przypadkowa za bardzo wyjżałem i on mnie zauważym i wniknął.
Zastanawiające jest że te sny sniły mi się wtedy, kiedy obudziłem się koło 00:00

2. Inny przykład: Oglądamy telewizje z rodziną, aż tu nagle jakiś duch łapię mnie za nogą i wciąga do ciemnego pokoju. Ja prosze rodzinę aby mi pomogła, ale oni jak głusi nie słyszą.

3. Ostatni przykład: wracam z kolegom z pizzerni a tu nagle duch wyfruwa mi przed twarzą, sprawdza czy nie mam medalika albo różańca i we mnie wnika.

Zapene myślicie że to jakiś świr z obsesją na punkcie duchów, ale to nie moja wina że w dzieciństwie miałem takie sny. A i nie myślcie że tylko duchy były moimi koszmarami, raz miałem taki sen w którym któs ucinał mi głowę.
Życzę dobrej nocy:) (szyderczy śmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły nie mam jakichś normalnych lęków, więc i sny mam nieco skrajnie dziwaczne. Przeważnie są to sny o końcu świata, czyli o tym, co przeraża mnie najbardziej.

1. Siedzę u siebie w pkoju, natomiast na balkonie mój młodszy brat myje okno. Po chwili woda dostaje się na balkon, sięgająć memu bratu do pasa. Ja zdziwiony patrzę, jak robi się ciemno, wychodzę na balkon i widzę OGROMNĄ falę wody, tak wysoką, że zasłoniła słońce. Zbliża się do mego domu i się budzę..

2. Jem śniadanie na drugim, większym balkonie. Po chwili widzę potężny grzyb atomowy, słyszę wybuchy, nagle nad mym domem przelatuje kilka myśliwców, obok mego domu przepływa potężny okręt bojowy, a po niebie zaczynają latać dość dziwne maszyny, wyglądające jak latające torpedy z kierownicami jak od motocykla, których trzymali się ludzie (nie siedzieli na tych "torpedach", jakby byli przez nie "ciągnięci").

3. Bardzo dziwny sen. Błyskawicznie robi się bardzo szaro i ponuro. Słyszę grzmoty. Patrzę, a przed mym oknem przesuwa się w mym kierunku POTĘŻNA ściana z chmur. Nagle ta się zatrzymuje, a z niej wysuwa się... hmm... ciężko to opisać - jakby wielki majestatyczny ołtarz, złożony z kilku wielkich posągów przedsatwiających anioły, a na środku tego ołtarza unosi się wielka kula. Wszystko się zatrzymuje lewitując w powietrzu, aby po chwili owa kula otworzyła się jak.. hmm tak jak kwiat kwitnie, jednak wyglądało to tak, jakby była pocięta na tysiące pasków, które właśnie w ten sposób się "rozłożyły". Jednak nie pamiętam co w tej kuli było ukryte...

4. Krótki sen. Siedzę przy komputerze, nagle słyszę głośny huk. Patrzę, a za moim oknem widzę ogromny grzyb atomowy. Koniec snu :P.

Niektóre sny z wymienionych przeze mnie są nieco prawdopodobne... cholernie ich nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jeden straszny sen (wymienie tu ten najstraszniejszy). siedze w swoim pokoju w nocy, słychać tylko pojękiwanie jakiś ludzi. spoglądam przez okno... a tu nagle widze że jakieś zakrwawione trupy na pół z poobdzieraną skórą włażą do mego budynku (mieszkam na samej górze). mama nie wiedząc co się dzieje karze mi skoczyć po mąke do babci (na samym dole- na ironię). ide... a tu trupy, przypominających trochę moich sąsiadów, lecz całkowicie krwawi i prawie bez skóry. docieram do babci (nie napotykam żywych trópów), wchodzę i.... światło gaśnie.... przez chwilę żarówka migneła.... zobaczyłem cień.... myślałem że to babcia w pokoju na przeciw, ale wchodzę i widzę ...... babcie-trupa obracam się zamykam oczy i słycze babski głos nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! (to się często zdarza w snach). budzę się
WYDARZENIE PRZEDSTAWIONE W POWYŻSZYM TEKŚCIE JEST ORGINALNE. ZABRANIA SIĘ GO KOPIOWAĆ.
to najstraszniejszy sen. może na świecie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie dziś w nocy śniło, że przyjechała moja nieznośna kuzynka i zaczęła mi rozwalać cały pokój(najgorzy był widok popekanych oryginalnych płyt na które wydałem duuuużo kasy). A rodzice na to ,, Naprawi się:P". A później śniło mi się, że jest III Wojna Światowa i mnie do Auschwitz wzięli. Ciekawe co przynieśie dzisiejsza noc:(Brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, ja nie mam prawie w ogóle snów! koszmar ostatni miałem chyba w podstawówce.. nie wiem czym to spowodowane, moze powinienem zacząć jeść na noc...
ale pamiętam, że jak już coś mnie przeraziło, to nie było nic literackiego, określonego, zawsze jakiś lęk sam nie wiem przed czym... także zombie, duchy czy zły matematyk odpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgorsze koszmary jakie mnie kiedykolwiek nękały to te, w których moja dziewczyna mnie zdradza... :(
ale jaką ma się ulgę kiedy się po takim śnie budzi, a moja ukochana śpi sobie słodko obok mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 23:44, Vasilli napisał:

Może przerażała Cię myśl, ze dostaniesz jedynkę i rodzice dadzą Ci kare na komputer??


nie miewałem takich problemów;) (tzn jedynki były, ale kar ni huhu:D) nie no tak naprawdę to rzadko śni mi się cokolwiek, więc kwestia koszmarowa to u mnie rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zwykle śnią się jakieś dziwne rzeczy. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miał przyjemny sen. Jeśli chodzi o te nocne wizje, to najczęściej nie powodują u mnie przerażenia. Raczej... fascynację. Kiedy się budzę po takim śnie, zastanawiam się jak mógł powstać w mojej głowie. Na jawie chyba bym takich rzeczy nie potrafił wymyśleć. Przykład (naprawdę mi się to śniło!): Akcja dzieje się w sądzie. Ja jestem tylko widzem. Oskarżonymi są zaś... dwa demony... Przynajmniej tak moe je określić. Ale nie wyglądają jak jakieś typowe diabły. Ich ciała zbudowane są z płynnej krwi, która cały czas się przelewa i krąży, tworząc zarys ich postaci. Po chwili ktoś mówi, że przynosi dowody zbrodni, po czym na salę wjeżdża inwalidzki wózek, na którym siedzi człowiek. Nie ma on twarzy, a ręce ma odarte z ciała, widać tylko kości. Dalszej częsci nie pamiętam, bo chyba się krótko potem obudziłem. Takie dzziwaczne sny zdarzają mi się dość często i zawsze mam je rano, tuż przed przebudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:18, Blackgoat napisał:

No to ja zgaduję. Wziełeś ich na herbatkę i zaczeliście recytować wiersze;P.


to miało być śmieszne? bo było żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:08, Pyton01 napisał:

> No to ja zgaduję. Wziełeś ich na herbatkę i zaczeliście recytować wiersze;P.

to miało być śmieszne?

Nie, to miało być straszne, w końcu to temat o koszmarach;P.
>bo było żałosne.
Niejaki Blackgoat też tak sądzi.
Dyskusje na ten temat uważam za zamkniętą i na wszelką krytykę odpowiem milczeniem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Bardzo sie balem po obejrzeniu muminkow ze statkiem widmo ;) Pol nocy nie spalem z tego powodu a jak zasnolem to snily mi sie straszne rzeczy z udzielm tych poschizowanych muminkow :/ Do dzisiaj mam uraz do tej bajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:29, Makus89 napisał:

No nie wiem... Bardzo sie balem po obejrzeniu muminkow ze statkiem widmo ;) Pol nocy nie spalem
z tego powodu a jak zasnolem to snily mi sie straszne rzeczy z udzielm tych poschizowanych
muminkow :/ Do dzisiaj mam uraz do tej bajki ;)

powiem ci że ja też ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować