Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - ruszyła przedsprzedaż w sklepie gram.pl!

30 postów w tym temacie

Obiecałem sobie, że trójkę kupię sobie w Edycji Kolekcjonerskiej więc jeszcze nie zamawiam. No albo przynajmniej jakieś specjalnej edycji jak Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem revelations w edycji kolekcjonerskiej ze względu na dodatkową zawartość elektroniczną ale myślałem też, że z czasem pojawią się jakieś ciekawe dlc do tego, a tu pojawiły się 4postacie do multi i 3 nowe mapy do tego płatne, a do singla wydali dlc, za które trzeba zapłacić chociaż to część fabuły gry, która powinna być wliczona w cenę. Teraz mają zamiar wydać nową edycję gry czyli Ottoman, która ma zawierać wszystkie wydane do tej pory dlc i okazuje się, że gracze, którzy kupili grę na premierę mają być gorsi od tych co kupią grę teraz bo nie dostaną tych dodatków za darmo. AC3 kupię ale poważnie zastanowię sie czy wartko kupić edycję kolekcjonerską bo w tej chwili staram się wyprzedać elementy z poprzednich dwóch części, ponieważ zależy mi jedynie na zawartości elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, nigdy nie wiadomo jak to będzie. Nie chciałbym sytuacji gdzie okazuje się, że jest za mało egzemplarzy, bo coś tam i pierwszeństwo mają tylko Ci, który zamówili najwcześniej. Jakby co zwyczajnie da się anulować czy zmienić na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 10:41, ardiano1 napisał:

okazuje się, że gracze, którzy kupili grę na premierę mają być gorsi od tych co kupią
grę teraz bo nie dostaną tych dodatków za darmo.

Mylisz sie. Gracze co kupia teraz maja gorzej, bo Ci co kupili wczesniej juz dawno grali. Zreszta tak jest ze wszystkim. Kupujesz nowke auto z salonu i juz przy wyjezdzie tracisz ''x'' procent wartosci pojazdu. Gry trafiaja do tanszych serii. Narty z rocznika 2011 sa tansze niz te z rocznika 2012 (nawet jesli kupione w tym samym sklepie i rozniace sie praktycznie jedynie kolorem). Albo sie kupuje wczesniej i placi wiecej, albo czeka z mozliwoscia gry na pozniejszy okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trochę tak ale np. ja kupiłem tą kolekcjonerkę za 200zł i teraz mam kupić dlc do singla, które zawiera to za co zapłaciłem przy kupnie kolekcjonerki (misje,postacie) oprócz tych mini misji fabularnych więc musiałbym zapłacić dwa razy za to samo. To trochę chore nie uważasz. Oczywiście nie mam zamiaru nie kupować gry tylko dlatego, że oni tak pogrywają z graczami ale no nie podoba mi sie to tak jak i innym fanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zobaczę, czy dodadzą coś fajnego do kolekcjonerki.
P.S. Nie jest trochę nie do końca fortunnie pisać opis gry, której zapowiedź ma być za 3 dni? Wtedy będzie można powiedzieć o niej więcej niż to co jest na okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 11:46, ardiano1 napisał:

no trochę tak ale np. ja kupiłem tą kolekcjonerkę za 200zł i teraz mam kupić dlc do singla,
które zawiera to za co zapłaciłem przy kupnie kolekcjonerki (misje,postacie) oprócz tych
mini misji fabularnych więc musiałbym zapłacić dwa razy za to samo. To trochę chore nie
uważasz. Oczywiście nie mam zamiaru nie kupować gry tylko dlatego, że oni tak pogrywają
z graczami ale no nie podoba mi sie to tak jak i innym fanom.

Mnie się to średnio podoba. Nie jest to jeszcze poziom BW, ale jest trochę nie fajne. Ewidentne trzepanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 10:41, ardiano1 napisał:

Teraz mają zamiar wydać nową edycję gry czyli Ottoman, która ma zawierać wszystkie wydane do tej pory dlc
i okazuje się, że gracze, którzy kupili grę na premierę mają być gorsi od tych co kupią
grę teraz bo nie dostaną tych dodatków za darmo.


Jest jeszcze gorzej... Na razie wersja GotY trafi tylko na.... Zgadniesz? xD Konsole!!! Tak, zgadza się :-)
Po raz kolejny Ubi pokazuje gdzie ma graczy PCtowych. ACR najpierw wyszło na konsole, póżniej PC, teraz GotY też najpierw na konsole a ani słychu o PC :-/
Nie ma tu oczywiście paniki, skoro wydali Revelations w ogóle na PC to pewnie OE pojawi się też ale ileś tam czasu później... Z początku byłem wkurzony ale teraz mi to wisi. Mam tyle gierek do ogrania że nie pali mi się w klona multi zagrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 16:12, ManweKallahan napisał:

> za moich czasów gry robiono co dwa, trzy lata

Assassin''s Creed - 2007
Assassin''s Creed II - 2009
Assassin''s Creed III - 2012

A Revelations i Brotherhooda to się zjadło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować