Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rebellion wyjaśnia: Misja z Hitlerem w Sniper Elite V2 po to, by zainteresować graczy

31 postów w tym temacie

To teraz Pepsi weź mi wytłumacz wszystkie te amerykańskie gry które żerują na Iraku i Afganistanie. Więc nawet nie na ponurej historii tylko na ponurej rzeczywistości.
I weź mi nie powiedz że nigdy w życiu nie myślałeś co by się stało jak byś się przekradł do III Rzeszy i nie posłał kulki temu psychopacie.
Teraz masz okazję to sprawdzić :P
Tak samo jakoś nie widziałem komentarzy tego typu jak Amerykanie próbowali użyć strzelankę American''s Army jako sposób na werbowanie żołnierzy która otwarcie mówiła że na froncie będziesz mógł sobie postrzelać do ludzi tak jak w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kolejnej przeróbki najbardziej znanego fragmentu filmu "Upadek" w której główny zainteresowany powie co o tym myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 12:01, Fang napisał:

Już się nie mogę doczekać kolejnej przeróbki najbardziej znanego fragmentu filmu
"Upadek" w której główny zainteresowany powie co o tym myśli :D

Dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi ze średniowiecza? Jeszcze gorzej. Głupi jest Twój komentarz i tyle. Sorry Winnetou. A Ty pewnie w gram.pl pracujesz za darmo? A sama gra nie potrzebuje większego zainteresowania. Każdy, kto lubi dobre gry o snajperach (nie taki syf jakim jest Ghost Warrior) to i tak ją kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 12:21, TobiAlex napisał:

pepsi ze średniowiecza? Jeszcze gorzej. Głupi jest Twój komentarz i tyle. Sorry
Winnetou. A Ty pewnie w gram.pl pracujesz za darmo? A sama gra nie potrzebuje większego
zainteresowania. Każdy, kto lubi dobre gry o snajperach (nie taki syf jakim jest Ghost Warrior) to i tak
ją kupi.

Wiadomo, że gra nie będzie raczej zwalona... ;) Szkoda tylko, że nadal nie ma dystrybutora, a wersję PC jak na razie można zamawiać tylko w Amazon.co.uk. Troszkę to dziwne na 2 miesiące przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersja pomoże sprzedać grę, to niewątpliwe. Tylko głupio zrobili przyznając się od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyższe wartości i przesłanie, sorry ale czegoś takiego w żadnej grze z najwyższej półki nawet nie uświadczysz. Zresztą czym różni się posunięcie Rebellion od promocji Call of Duty ze słynną masakrą na lotnisku czy "pseudo" skandalem w BF3 z zabijaniem policjantów. Jakoś nie przypominam sobie też żeby ktokolwiek robił wielkie halo z uśmierceniem Fidela w Black Ops czy Saddama w Desert Storm. W dodatku w popkulturze nie ma wielu podobnych przypadków zupełnie jakby zbrodniarze czy dyktatorzy byli objęci jakimś tabu, lub po prostu udaje się że nie istnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 12:29, Os0 napisał:

Kontrowersja pomoże sprzedać grę, to niewątpliwe. Tylko głupio zrobili przyznając się
od razu :P


A mnie się podoba, że są szczerzy. To rzadkość w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zrobią zabicia Kadafiego facet jedzie do was z białą flagą, a ty strzelasz do niego.
Może też z całą kampanią z rozstrzelaniami czarnymi mieszkańcami po przejęciu władzy, lub też nakierowanie bombardowania na supermarket.
Pomysł z Hitlerem jest trochę oklepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kujot2 no i co, że szedł z białą flagą. Dla takich ludzi nie ma czegoś takiego jak biała flaga. Co ja chrzanię, przecież to nawet nie są ludzie a biała flaga jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 13:45, NemoTheEight napisał:

Kurczę, afera. W którymśtam Wolfensteinie też był Hitler. I w Metal Slugu chyba. I nikt
nie miał pretensji,

Wolfenstein 3d wyszedł 20 lat temu. Wtedy ludzie nie mieli takiej obsesji na punkcie poprawności politycznej. Dzisiaj nawet Captain America walczy z Hydrą, zamiast z nazistami. Ekipa Hitlera robi za statystów w filmie osadzonym w czasie drugiej wojny światowej, bo najwyraźniej ktoś mógł by się obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 14:02, Crask napisał:

Wolfenstein 3d wyszedł 20 lat temu. Wtedy ludzie nie mieli takiej obsesji na
punkcie poprawności politycznej. Dzisiaj nawet Captain America walczy z Hydrą, zamiast z nazistami.
Ekipa Hitlera robi za statystów w filmie osadzonym w czasie drugiej wojny światowej,
bo najwyraźniej ktoś mógł by się obrazić.

Ale na Zachodzie mimo poprawności politycznej można używać sformułowania "polskie obozy koncentracyjne" lub "nazistowska Polska"? Kurczę, co za hipokryzja.... Trzeba mieć tylko nadzieję, że takie postępowanie to nie spisek pewnej dosyć znanej nacji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 14:01, TobiAlex napisał:

kujot2 no i co, że szedł z białą flagą. Dla takich ludzi nie ma czegoś takiego jak biała
flaga. Co ja chrzanię, przecież to nawet nie są ludzie a biała flaga jest dla ludzi.


Co on zrobił bo jakoś nie słyszałem? Dał społeczeństwo zyski z ropy. Wykształcił ich, dał mieszkania, zgromadził wielką ilość pieniędzy na przyszłość, która podczas "rewolucji" wyparowała.
Wiem, że dla ludzi biała flaga dla, ludzi którzy mordowali cywili, może nic nie znaczyć ale tu podobno jest cywilizacja.
No chyba że jesteś z tych, co wieżą propagandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować