Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Randy Pitchford: Dostaliśmy mnóstwo maili od fanów rozkochanych w Duke Nukem Forever

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Od premiery Duke Nukem Forever minęło już kilka dłuższych miesięcy, a Randy Pitchford nadal utrzymuje, że fani obdarzyli grę miłością. Mówi też, że lepiej nie włączać jej do żadnych badań rynku.

Przeczytaj cały tekst "Randy Pitchford: Dostaliśmy mnóstwo maili od fanów rozkochanych w Duke Nukem Forever" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie broni i ilość amunicji do zmniejszacza to były największe błędy DNF. Fajnie było w końcu nie kombinować z bossami tylko walić ile wlezie. Po prawdzie to chyba dinozaury recenzenckie miały zbyt wielkie oczekiwania mając w pamięci poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 18:41, razor4026 napisał:

Ograniczenie broni i ilość amunicji do zmniejszacza to były największe błędy DNF. Fajnie
było w końcu nie kombinować z bossami tylko walić ile wlezie. Po prawdzie to chyba dinozaury
recenzenckie miały zbyt wielkie oczekiwania mając w pamięci poprzednie części.


A mi się wydaje, że to była nowa krew zakochana w Call of Duty (błeeee...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He? Przecież Serious Sam 3 bije na głowę Duke Nukem Forever pod każdym względem. Co ja piszę, DNF nawet do pięt nie sięga Samowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie nie posluchalem ogolnego narzekania na gre i ostatnio skonczylem DNV. Jak dla mnie jeden z najlepszych FPS ostatnich lat. Mial byc pastisz i byl pastisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tych komentarzach nie chcialo mi sie gra w DNV,ale kiedy zagralem w niego u taty to wzroku od niego nie oderwalem.nie patrzcie na komentarze tylko grajcie w to co chcecie (polecam DNV!!!!!!:):):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że ludzie nie patrzą na to jaka gra jest pod względem graficznym, babolków i innych... tylko tutaj patrzyli na to, że jest to Duke. Można mówić, że SS3:BFE był lepszy niż DNF (bo moim zdaniem też był...), ale tutaj zadziałali fani DN3D, którzy takiej gry potrzebowali i czekali na nią bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować