Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Mass Effect 3

81 postów w tym temacie

Premierowy zwiastun poprzedniczki, czy nawet drugiej części Wieśka zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu. Tu jest niby wszystko na miejscu, nawet ciarki na plecach, zachęca do zagrania... ale opadu szczeny nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, muzyka od Two Steps From Hell, więc już trailer jest uber osom. Scena łóżkowa też jest, więc mają +10 do sprzedaży.
No, to by było na tyle hejtu. Osobiście ME ani mnie ziębi, ani grzeje. Wystarczyło mi przejście jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 18:58, Sad_Statue napisał:

Premierowy zwiastun poprzedniczki, czy nawet drugiej części Wieśka zdecydowanie bardziej
przypadły mi do gustu. Tu jest niby wszystko na miejscu, nawet ciarki na plecach, zachęca
do zagrania... ale opadu szczeny nie ma.


Będzie akcja "ratujmy naszą planetę", więc teoretycznie powinno być epicko. Zagram na sto procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, trailer BARDZO mi się podoba. Czuję się jak dziecko na gwiazdkę, tyle tylko, że Mikołaj w marcu zawita. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, ale na BSN zaczyna się powoli shitstorm, bo ludzie wiedzą o grze i o tym co zawiera dzięki torrentom i dzięki samemu EA, które wysłało w kosmos parę kopii gry w ramach kampanii marketingowej. Byli tak naiwni, by wierzyć, że gracze będą przestrzegać NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączylem w połowie. Nie żeby mi się nie podobało, ale nie chce widzieć za dużo scen z ME3 :P Ale co tu dużo mówić, nie mogę się doczekać zakończenia trylogii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:22, KamyK_84 napisał:

Ale co tu dużo mówić, nie mogę się doczekać zakończenia trylogii :)

Oj, doczekasz się. Mogę Cię zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze będzie to wyglądać tak: "Rozpoczyna się gra w postaci tego zwiastuna a potem na koniec pojawia się tekst - To start the adventure, buy the dlc" :) Ou yeah baby ! Tak jak koledzy napisali wyżej, powodzenia na szlaku Classic albo 2 za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:35, vegost napisał:

W grze będzie to wyglądać tak: "Rozpoczyna się gra w postaci tego zwiastuna a potem na
koniec pojawia się tekst - To start the adventure, buy the dlc" :)

DLC rozgrywających się po zakończeniu gry nie będzie. Bioware już o tym wspomniało w jednym z wywiadów i

Spoiler

gdybyś czytał spoilery, to wiedziałbyś, że dalsze przygody Sheparda w tym uniwersum są już praktycznie niemożliwe. Ekipy tak naprawdę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:58, Henrar napisał:

DLC rozgrywających się po zakończeniu gry nie będzie. Bioware już o tym wspomniało w
jednym z wywiadów i

Spoiler

gdybyś czytał spoilery, to wiedziałbyś, że dalsze przygody Sheparda
w tym uniwersum są już praktycznie niemożliwe. Ekipy tak naprawdę również



Ale ja nie mówiłem o DLC, które mają wpływać na wątek fabularny po zakończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupy to ten trailer nie urywa("jak na epickie zakończenie, epickiej przygody"), muzyka lepsza była w zwiastunie do dwójki. Ta jakoś mi się z Trzema Muszkieterami kojarzy...w sumie nie wiem dlaczego. Swoją drogą szkoda, że już są nominacje do Złotych Malin bo Shepard za te swoje "niby" wzruszające teksty powinien mieć co najmniej nominację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BATTLEFIELD W KOSMOSIE uuuhuu!!! Mam nadzieje ze beda wybory w cut scenkach jak w 1 np. uratowac rade lub statek matka quarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować