Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Mass Effect 3

81 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 20:41, Bulkers86 napisał:

Możecie jęczeć i bluzgać na EA, BioWare, ale seria Mass Effekt to legenda gatunku RPG
czy wam się to podoba czy nie.

Gdybyś dał trollface''a na dole, to byłbyś wiarygodny. Mass Effect cRPGiem nigdy nie był, nie jest i nigdy nim nie będzie. Nawet Bioware o tym mówiło. Pomijam już fakt, że tej serii daleko do legendy.*


*Ok, ME3 stworzy legendę. Legendę o Bioware Social Network i wielkim banhammerze Prestleya i Woo karzących niewiernych po premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trailer świetny ale mie nie zachwycił. 6 marca premiera a już na torrentach mażna ściągnąć " Mass Effect 3 N7 Digital Deluxe Edition" w wersj English a piraci czekają tylko na CRACKA i spolszczenie napisów kture pewie wypłynie po Polskiej premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 20:41, Bulkers86 napisał:

Możecie jęczeć i bluzgać na EA, BioWare, ale seria Mass Effekt to legenda gatunku RPG
czy wam się to podoba czy nie.


Po pierwsze, Mass Effect to action-RPG a nie cRPG. Różnica spora.
Po drugie, nie, legendą nie jest. Ale prawdę mówiąc będzie, tak jak teraz wspominamy Baldur''s Gate tak za 15 lat będzie wspominane ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Mass Effect jest najlepszą serią jaka kiedykolwiek wyszła do produkcji !!

i mówi to osoba wychowana na Baldurs Gate Planscape Toment a potem Kotorach itd.

Mass Effect 3 będzie nesamowity i ciesze sie że wyszedł przed końcem świata w grudniu tego roku !! Po zagranie w ME3 mogę odejść w spokoju !! :)

PS - moze nie jest to najlepszy RPG (może nie jest RPG w ogóle) - ale gra i tak jest niesamowita dzięki świetnej narracji i historii.

Chyba szykuje się urlop chorobowy w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:14, kesik93 napisał:

Teraz to już nawet dobry Launch Trailer nic nie pomoże... BW to skopało...


Jeszcze 2 tygodnie temu twierdziłeś, że już nawet samo demo zasługuje na GOTY 2012, co się zmieniło przez ten okres, że tak znacząco zmieniłeś zdanie? A preordera też odwołałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 20:58, Angmir napisał:

Seria Mass Effect jest najlepszą serią jaka kiedykolwiek wyszła do produkcji !!

i mówi to osoba wychowana na Baldurs Gate Planscape Toment a potem Kotorach itd.

Mass Effect 3 będzie nesamowity i ciesze sie że wyszedł przed końcem świata w grudniu
tego roku !! Po zagranie w ME3 mogę odejść w spokoju !! :)

PS - moze nie jest to najlepszy RPG (może nie jest RPG w ogóle) - ale gra i tak jest
niesamowita dzięki świetnej narracji i historii.

Chyba szykuje się urlop chorobowy w pracy ;)


Dzięki EA Polska raczej u nas to będzie niesamowity shit a nie niesamowita gra :) Albo coś się wydaję ciągiem albo tylko w jednym języku. Nie widzę sensu tego kupować bo szkoda sobie psuć smak z ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabizna... typowa dla BW taandetna i przesadzona epickość. Gdyby gra nie miala być okrzyknięta już za kilka dni (kolejnym) ''cRPG dekady'' (albo i lepiej wieku) to bym spokojnie to olal i bawił sie przy tej arcade''owej strzelance. Ale wobec tego, że już teraz buduje sie wokół hype jak przy poprzednich częściach ME lub DA, trace dobre dość nastawienie. I zapewne skończy się to tak samo jak przy wymienionych juz projektach... wiele hałasu i mizerna jakość samej gry, a mimo to finansowy hit, na fali czego obwołany zostanie kolejnym objawieniem.

Btw, kiedy zacznie się ''Tydzień z ME''? Czekam jakiejż to wspaniałości redaktorzy tym razem odkryją, by rozreklamowac ten produkt w artykułach n]iesponsorowanych. Była recenzja dema DA, moze recenzja trailera ME? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystkich, którzy już twierdzą, że "BW to skopało" itp. A nawet jeszcze nie zagrali w gre, tylko w krótkie demo (jeżeli w ogóle). A ja mam już zamówione do 3 m-cy i nie moge się doczekać. Ale opinię sobię wyrobię PO zagraniu i skończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także wychowałem się na Baldurze, KOtORach, Icewind Dale, Deus Ex''ach, Newerwinter Nights, Bioshock''ach, System Shock''ach i o czym tylko myślicie a wgry komputerow gram od czasów Atari, Commodore 64 a bardzo poważnie to od IBM PC AT. I powiem wam jedno, nie wiem czy Mass Effect to najlepsza seria w historii gier komputerowych (dla mnie jest) ale na pewno dla mnie to najlepsza gra tego roku. I to nawet jak wyjdzie Diablo 3. Ostatnio tak czekałem na Arkham City tylko. A dodanie multi tylko wydłuży znacznie jej żywotność. Pomysł Hordy z GoW, w realiach ME - nawet w demo przy jednym typie przeciwników i 2 mapach zabrało mi już ponad 30 godzin gry.
Ale jak wam się nie podoba to nie grajcie, z tego co pamiętam to nie ma przymusu grania w jakąkolwiek grę w tym kraju.
Do zobaczenia w multi ME3.
A trailer rządzi BTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten trailer. Nie wiem, co im się stało od poprzedniego roku ale poziom ich zwiastunów spadł na łeb na szyję. Synchro leży, dobranie muzyki też, wychodzenie na zasadzie tło/pierwszy plan również leży i kwiczy. A to podstawy. Muzykę również dobrali nijaką, niby klimat i napięcie próbuje do budować ale na poziomie "Zmierzchu", rozwiązanie i punkt kulminacyjny jeszcze ujdzie. Trailer to typowy średniak, ale średniak początkującego. Widziałem wiele lepszych. Jedynie końcówka była dobra.

Tak więc, ostatecznie drogie EA, fani, jeśli chodzi o trailery ME3, was pokonali. Złoty medal dla fanowskich trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:35, Kreek napisał:

Jeszcze 2 tygodnie temu twierdziłeś, że już nawet samo demo zasługuje na GOTY 2012, co
się zmieniło przez ten okres, że tak znacząco zmieniłeś zdanie? A preordera też odwołałeś?


W samym demku nie widać jeszcze fuszerki, która objawia się dopiero w pełnej wersji. Gra sama w sobie pewnie będzie bardzo dobra ale żałosne zakończenie i większość decyzji BW odnośnie tego co zobaczymy w grze sprawia, że ocena finału trylogii jest raczej marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować