Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Mass Effect 3

81 postów w tym temacie

Ja tam sobie odpuszczam oglądanie. Przynajmniej do czasu aż ukończę grę. Wtedy przynajmniej nie będę się przejmował spoiler festem jaki BW zawsze urządza w swoich trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:15, TraenMD napisał:

Uwielbiam wszystkich, którzy już twierdzą, że "BW to skopało" itp. A nawet jeszcze nie
zagrali w gre, tylko w krótkie demo (jeżeli w ogóle). A ja mam już zamówione do 3 m-cy
i nie moge się doczekać. Ale opinię sobię wyrobię PO zagraniu i skończeniu gry.


I wywaleniu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:27, TraenMD napisał:

Ja także wychowałem się na Baldurze, KOtORach, Icewind Dale, Deus Ex''ach, Newerwinter
Nights, Bioshock''ach, System Shock''ach i o czym tylko myślicie a wgry komputerow gram
od czasów Atari, Commodore 64 a bardzo poważnie to od IBM PC AT. I powiem wam jedno,

Ha, i tu się wkopałeś! Żaden szanujący się fan (padnij) Commodore (powstań) nie dotknął by się plugawego pomiotu Atari nawet przy pomocy kija 3 m długości. Reasumując, wypisujesz bajki.

Atarowca wal z gumowca! Z g*wna i stali powstało Atari! :-P

PS Ja za to hakowałem Z3, łamałem Enigmę na Colossusie i wymieniałem lampy w ENIACu ale takiej przereklamowanej chały jak seria ME w jeszcze nie widziałem. Wiązanie tego ''produktu'' w jakikolwiek sposób z RPG to bluźnierstwo profanacja i powinna być karana ukrzyżowaniem, ukamienowaniom lub spaleniem na stosie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:19, BigM napisał:

Jeszcze 6 dni...


Albo 4. Zależy kiedy dostaniesz i co zrobisz z proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer robi wrażenie. Zastanawiam się tylko, na ile twórcy będą w stanie utrzymać taki dramatyzm i napięcie podczas kilkudziesięciu godzin gry ;) Oczywiście cudów nie oczekuję - w końcu spokojniejsze momenty też się muszą zdarzać. Tak się tylko podśmiechuję odrobinę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow...to dajcie mi znać, jak wyjdzie jakaś kolekcja wszystkich części z wszystkimi DLC do nich, jakieś Ultimate Trilogy czy cuś. Wtedy może pomyślimy o zakupie.

Może...

Przy okazji - któryś z gramowiczów pokusił się o wywalenie kasy w błoto, wydając 870$ na DLC do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest przesadzona. Raz, że nie wszystkie możemy dostać dla Polski, dwa, że niektóre DLC się powtarzają. Trochę bujda z tym legendarnym 870$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 00:17, Angmir napisał:

Ja mam wszystkie DLC do ME2 anwet ubranka i weapn packi :)

razem an gre wydalem z 500 zł - było warto

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - tylko 4 rzeczy pozostały dobre po tej grze = wykorzystanie muzy z two steps from hell, człowiek iluzja(świetny martin sheen jak i ogólnie postać - mega klimatyczna), joker no i garrus dodają klimatu :D
Jedynie dla tych 3 ostatnich bohaterów zagram w to i zakupie jak będzie kasa(czyli prawdopodobnie w kietniu) ale szczerze znacznie bardziej licze na risena 2(jak większość pewnie - imho on musi być RPG roku, jak ktoś da RPG roku dla mass effect 3 to nie wiem co zrobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj ja już widzę że pewnie człowiek iluzja dzięki mega technologii zbieraczy czy ją zostawiliśmy wymyślił pewnie coś mega na żniwiarzy bo nie wierze że by zostawli taki nic nie znączący wybór pod koniec ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun świetny, najlepsze co widziałem przed premierą.

Ale oglądałem ten zwiastun pop polsku i powiem szczerze ze wszystkiego nie da się przeczytać i zarazem szybko zrozumieć. Te napisy strasznie szybko znikają i są przy małe.
Ciekawe czy po premierze coś z tym zrobią, dlatego wstrzymuje sie z zakupem. 1-2 tygodnie po premierze zakupie ale czekam na patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować