Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły screeny z Assassin`s Creed III

59 postów w tym temacie

Graficznie ładnie się prezentuję póki co, ale ma być lepiej. I asasyn z łukiem ? jakiś tomahawk zamiast ukrytego ostrza czy jestem ślepy ? OMG chociaż żeby postać była interesująca i jego fabuła, bo póki co Ezio króluje :D. Pierwszy screenshot skojarzył mi się z Piratami z Karaibów. Chociaż misje w lesie mogłybyć ciekawe, bo wtedy asasyn może działać po cichu między liściami i drzewami. Wszystkiego jestem ciekaw, pójdę się smażyć w piekle po śmierci ale cóż, nie co dziennie powstaje seria "Assassin''s Creed". Mam nadzieję, że zmiany będą wielkie, bo powoli nuży ten system poruszania. Chcę rewolucji i nie tylko amerykańskiej. Myślę, że się nie zawiodę. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:18, Mikmro napisał:

Czyli co? Konkwistadorzy? ;)


Chyba raczej Wojna Secesyjna.

1. Łuk jest cichszy w działaniu niż kusza(dobry do lasu), a kusza bardziej poręczna w nagłych sytuacjach(wyprawy na miasto, gdzie jest głośno). Dobre rozwiązanie
2. Osobiście nie podoba mi się ten uniform assasina choć trzeba przyznać że w tych czasach nie ma co spodziewać sie "fajerwerków". Wolę ten Ezio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:35, Garetto napisał:

Chyba raczej Wojna Secesyjna.


Tyle, że ACIII nie będzie się dział w czasach Wojny Secesyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:37, kesik93 napisał:

> Chyba raczej Wojna Secesyjna.

Tyle, że ACIII nie będzie się dział w czasach Wojny Secesyjnej...


Czasy Rewolucji Amerykańskiej czyli prawie sto lat wcześniej niż Wojna Secesyjna, oddzielenie się części kolonii od tych pod panowaniem Wielkiej Brytani, więc osadnicy amerykańscy przeciwko armii brytyjskiej. Będzie CIEKAWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, już mi się nie podoba :) Brakuje tylko Napoleona. A tak na poważnie to trzeba poczekać na coś konkretnego, choć widać, że będzie to zupełnie inny AC niż dotąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciekły, tylko zostały solidnie i celowo dozowane.

@vegost - po raz kolejny błysnąłeś ignorancją, to są mundury lojalistów, nie napoleończyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:44, Ostrowiak napisał:

@vegost - po raz kolejny błysnąłeś ignorancją, to są mundury lojalistów, nie napoleończyków.


Chyba nie wiesz co to żart, ale spoko :) Następnym razem, weź przeczytaj mój post uważnie i w całości. OK ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:45, vegost napisał:

Chyba nie wiesz co to żart, ale spoko :) Następnym razem, weź przeczytaj mój post uważnie
i w całości. OK ? :)


W pełnej rozciągłości rozumiem ideę, formę i zastosowanie żartu.

Ble, już mi się nie podoba :) Brakuje tylko Napoleona. - cytat dosłowny.

Mundur francuski z czasów Napoleona przypominać mógł mundur brytyjski chyba tylko tym, że oba miały kurtki, buty, guziki czy paski od spodni.

http://www.dobroni.pl/foto_galeria/pict0004_x3629.jpg - ba, link dam do oględzin. Współczesny marsz w kabatach wzorowanych lub też autentycznie z epoki.

Post edytowałeś później, dodając A tak na poważnie to trzeba poczekać na coś konkretnego, choć widać, że będzie to zupełnie inny AC niż dotąd :(. Jeżeli za "poważność" można brać zwyczajną ignorancję, to jestem trefniś Stańczyk gdy akurat w kuchni nie siedział.

Reasumując - kiepski to żart, jeżeli nie śmieszy, kiepska to ironia, jeżeli nie ma drugiego dna, kiepska to aluzja, gdy jest łatwo ripostowalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się wyczytać na forach to będą 2 miasta - Boston, Nowy Jork oraz ogromnyr teren pozamiejski (lasy, góry itd) i tam chyba również trochę małych miasteczek. Zapowiada się bardzo ciekawie, widać, że bedzie się różnić od poprzendich odsłon ale sam najważniejszy element AC pozostanie. Pojawią się również zmieniające się warunki pogodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tego żartu nie rozumiesz, ale to już nie moja wina, że taki jesteś. Pretensję miej do kogoś innego. A edytowałem post bo jak zwykle gram.pl nie działa na pełnych obrotach i nie dodało mojego postu w całości. Więc jak nie wiesz to nie gadaj bzdur ok ? Chociaż nie będę tego od ciebie wymagał bo nie uczysz się na błędach. Po raz kolejny z resztą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować