Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły screeny z Assassin`s Creed III

59 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 19:59, vegost napisał:

Chociaż nie będę tego od ciebie wymagał bo nie uczysz się na błędach. Po raz kolejny z resztą..


Vice versa, vide analogiczny temat na forum na temat jednego z pierwszych przecieków gdzie wywiązała się wyborna dyskusja na temat architektury amerykańskiej XVIIIw. gdzie to rzucono argumenty powalające na ziemię (takie jak pomylenie się o wiek-dwa, ale mniejsza z tym).

Szczerze polecam zaprzestać siania fermentu, bo AC3 to pierwsza gra z tej serii przedstawiająca konkretny, dynamiczny kawałek dziejów w klimatycznym, bo niezwykle rzadko wykorzystywanym settingu. Gnojenie go za każdym razem za pomocą półsłówek i zgrzebnych aluzji tak tu pasuje, jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:58, Guli88 napisał:

Hmmm... Ciekawe jak w języku rdzennych mieszkańców Ameryki jest Orzeł... ; D


Jako że bohater jest Mohawkiem, słownik podaje a:kweks jako wymowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie. Umiejscowienie akcji absolutnie nietypowe. Nie pamiętam żadnej gry dziejącej się w okresie Rewolucji Amerykańskiej. Szykuje się naprawdę rewolucyjna część. Oby tylko asasyn nie stracił ze swojej "dyskrecji" bo jak wiadomo w tym okresie używano już broni palnej. Osobiście wolałbym feudalną Japonię, ale walczenie przeciwko Brytolom też mi się podoba. Jeżeli akcja będzie dziać się w NY to będę żałować, że wtedy jeszcze nie było wieżowców. Powspinałbym się na Empire State Building :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2012 o 19:39, MisioKGB napisał:


Czasy Rewolucji Amerykańskiej czyli prawie sto lat wcześniej niż Wojna Secesyjna, oddzielenie
się części kolonii od tych pod panowaniem Wielkiej Brytani, więc osadnicy amerykańscy
przeciwko armii brytyjskiej. Będzie CIEKAWIE!


Czyli mw. czasy w których toczy się akcja filmu " Patriota " z Melem Gibsonem
czyli jest szansa na Assassyna / partyzanta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś powiew świeżości w serii. Jednak ciągłe wypuszczanie tych samych schematów każdemu może się znudzić... Być może trójką się bardziej zainteresuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła, nowe realia, drzewa zamiast ścian, błech, dla mnie najważniejsza walka:
Fajnie, że wprowadzają detekcję kolizji zamiast autocelowania, za to głupio, że do roboty zaprzęgają inteligentną kamerę. Za to kontekstowe działania na wrogach i pomysł wzorowania się na systemie starć z Batman Arkham Asylum może wypalić. Tak samo możliwość płynnego wycofania się ze starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ciekawie chociaż ten biały strój kompletnie nie pasuje mi do tych czasów. Brak charakterystycznego kapelusika czy reszty stroju typowego co widać np na screenie z żołnierzem, który unosi dłoń do naszego bohatera, który swoją drogą w biały dzień paraduje z łukiem i strzałami na plecach... please. Tak czy siak czekam, bo chcę czegoś nowego, a liczę, że AC3 będzie właśnie tym czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 20:36, Ziomal_Tomal napisał:

Następca Ezia ma mnóstwo elementów indiańskich w stroju, plus ten zdobiony łuk i tomahawk.
Czyżby nowy assassin był czerwoną twarzą??


Mieszańcem, ojciec Anglik, matka Mohawk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:18, Mikmro napisał:

Czyli co? Konkwistadorzy? ;)

Konkwistadorzy nosili napierśniki i takie dziwne hełmy nie zakrywające twarzy, z czymś w rodzaju stalowego grzebienia przez całą długość i czymś podobnym do stalowego ronda.Jak zobaczysz takiego to mi powiedź.
P.S. Dobra, to było trochę wredne. Nie. To czasy z trzy setki lat później. Czyli równie blisko im do Kolumba, co do nas, tylko w drugą stronę.

Dnia 02.03.2012 o 19:18, Mikmro napisał:

> Następca Ezia ma mnóstwo elementów indiańskich w stroju, plus ten zdobiony łuk i
tomahawk.
> Czyżby nowy assassin był czerwoną twarzą??

Mieszańcem, ojciec Anglik, matka Mohawk. :)

Metysem raczej. Mieszaniec to trochę bardziej pasuje do ras psów, czy innych zwierząt domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zaraz wyjdzie, że Waszyngton też był asassinem i w ogóle cała rewolta wypaliła tylko dzięki tej organizacji (oczywiście Brytole byli sterowani przez Templariuszy, bo jakże by inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 19:31, Niflheim napisał:

Nooo, klimacik jest. Oby tylko gra nie nudziła tak jak dwójka, bo nawet jedynka bardziej
mnie wciągnęła.


Ty serio? AC1 to była tak nudna gra. Non stop ten sam motyw, który z początku bawił, potem nudził. AC2 było lepsze od AC1 o kilka długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:02, Smooqu napisał:

Ty serio? AC1 to była tak nudna gra. Non stop ten sam motyw, który z początku bawił,
potem nudził. AC2 było lepsze od AC1 o kilka długości.


Serio serio. :> AC miało świetny klimat, ciekawszą historię (choć pojawiało się w niej mniej ciekawych postaci) i okres historyczny. Wspominam go milej niż (powszechnie uważaną za lepszą i bardziej rozbudowaną) dwójkę, którą to przeszedłem na chybcika, bardziej żeby dowiedzieć się o losach głównego bohatera niż dla czystej przyjemności grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - jak dla mnie to wgl nie wygląda.Bieganie z tomahawkiem?Łuk?I do tego broń palna taka długa?Nie no prośba...Zresztą seria AC opiera się na skakaniu po budynkach a z tego co tu widzę nie jest za różowo...Toż to będzie jak bieganie po obrzeżach Rzymu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy to widzi inaczej. Dla mnie istotą AC zawsze były teorie spiskowe, konspiracje i historia. Bieganie po ścianach było dodatkiem. Ale dla innych, którzy nie lubią fabuł i historii to czemu nie? To pewnie najważniejszy punkt AC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować