Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły screeny z Assassin`s Creed III

59 postów w tym temacie

>Toż to będzie jak bieganie po obrzeżach Rzymu..

Nie całkiem , bo obrzeża Rzymu były łąkami, a w ACIII wygląda na to, że będą lasy, góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DambialkoX
Co to byłby za asasyn bez hidden blade?! :-)
Asasyn bez ostrza to jak chłop bez ogórka xD
Ma ostrze ale tylko jedno (w końcu to nie Ezio, master assassin).

@Garetto
A co ty chcesz od jego ciuchów? Jest IMHO bardzo charakterystyczny dla asasyna. Biały i z kapturem, tak jak w poprzednich częściach.

@Nagaroth

Skąd wiesz kim byli rodzice?

Back to the topic... Zapowiada się naprawdę nieźle. Zmiana scenerii i epoki, dodanie zwierząt (w BH było na wsi słychać szczekanie i tyle.. Tak jak w W2).
Zmiana uzbrojenia bohatera... Zamiast miecza i sztyletu jest tomahawk, zamiast hidden guna jest pistolet, zamiast kuszy mamy łuk... Co prawda są to podrasowane screeny ale wyglądają spoko. Mam nadzieję że efekt końcowy będzie zadowalający :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wybrali dość ciekawie. Za dużo gier w czasach Amerykańskiej Wojny o Niepodległość nie ma - właściwie przypominam sobie tylko Empire Totall War (choć na pewno Lucas z Myszastym wyciągną za chwilę jakąś turówkę z drugiej połowy XIV wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:01, Bambusek napisał:

To zaraz wyjdzie, że Waszyngton też był asassinem i w ogóle cała rewolta wypaliła tylko
dzięki tej organizacji (oczywiście Brytole byli sterowani przez Templariuszy, bo jakże
by inaczej).


Wiesz, w AC II, jeśli odkrywało się prawdę, dostawało się świetną historię o budowie świata, J.F.K. był assassynem dla tego był zlikwidowany, Hitler Templariuszem itd. Na to kim był Waszyngton też jest odpowiedź zawarta :D Dlatego uważam, że AC II jest najlepszą częścią, przez odkrywanie prawdy (po której było wiadomo jak zakończy się AC II a w następnych częściach nie było nic nowego bo wszystkie odpowiedzi już były już wcześniej, właśnie w tej prawdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:08, woko27 napisał:

Mam nadzieję, że nie ograniczą się do Nowej Anglii i będzie można zawędrować na Dziki
Zachód. ;)

Niestety, będzie jedynie Boston, Nowy Jork i teren między nimi - tzw. "frontier", odpowiednik Królestwa z pierwszej części. Według twórców ma to być "zminimalizowana wersja wschodniego wybrzeża o wielkości ok. 1,5 mapy z Brotherhooda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny prezentują się wyśmienicie (może poza tym przy ognisku). Nigdy mnie nie ciągnęło do AC - nie dla mnie zabawa w zabójcę. Jednak przy tej okazji trudno będzie mi się oprzeć, z uwagi na czas i miejsce akcji gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem całą Prawdę i miałem niezły ubaw, że średnio co druga znana postać z historii albo była po którejś ze stron albo miała Fragment Edenu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:03, Sanders-sama napisał:

@Nagaroth

Skąd wiesz kim byli rodzice?

Pewnie z informacji które zostały już umieszczone na zagranicznych stronach poświęconych grom i od 23:30 na gram.pl: http://www.gram.pl/news_8AngJOq6_Assassins_Creed_III_wiemy_kim_jest_glowny_bohater_Prezentujemy_szczegoly_z_zapowiedzi_Game_Informera.html

Co do screenów to jak ja tęskniłem za grą w której będę miał od dyspozycji łuk<Thief się kłania :)>. Kusza jest ok ale zabawa w cichą eliminację wroga za pomocą strzało-miota<takie moje własne określenie łuku> i to w plenerze<lesie>....mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już tylko brakuje Assassina na Filipinach i w Burkina Faso ... Parodia jedna wielka, Asasyn powinien siedzieć w Europie, a nie pomagać w promocji Gwiaździstego Sztandaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A możesz to jakoś uzasadnić czy tak tylko gadasz od rzeczy? Bo argumentów przemawiających na twoją korzyść jest niewiele (raczej zero) a tych za opcją w czasach Rewolucji Amerykańskiej - wiele. No dawaj, nie wstydź się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:45, PinKee napisał:

No to już tylko brakuje Assassina na Filipinach i w Burkina Faso ... Parodia jedna wielka,
Asasyn powinien siedzieć w Europie, a nie pomagać w promocji Gwiaździstego Sztandaru.

Przyłączam się do prośby, kolegi wyżej. Na jakiej podstawie twierdzisz iż Assasyni to tylko w Europie skoro pierwsza i ostatnia wydana do tej pory część serii jest rozgrywana jest w Azji<Jedynka - Jerozolima, Revelations - Konstantynopol czyli dzisiejszy Stambuł>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie hit. Pierwsza część wręcz mnie odrzuciła, do dwójki podszedłem więc z ogromnym dystansem (ale za 20zł postanowiłem spróbować) i... wsiąkłem niemiłosiernie! Szykuje się niemała zmiana klimatu, dla mnie ekstra, bo choć Ameryka zdaje się być oklepanym tematem, to jednak czasy rewolucji nie są aż tak wyeksploatowane. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:54, MattStifler napisał:

Może spotkamy Tadeusza Kościuszko? :) W końcu pomagał amerykanom, to chociaż powinni
o nim wspomnieć.


Zakładam że o ile to te czasy i o ile się pojawi to będzie z asasynami trzymał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo mnie cieszy, że Ubi poszedł w tę stronę. Po części 1 i wszystkich "2" zmiana strefy klimatycznej (i budowlanej) wyjdzie grze na dobre. A do tego jeszcze łuk? <3 Tylko wolałbym możliwość samodzielnego celowania, ale patrząc na poprzednią część na to się nie zanosi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować