Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - wiemy kim jest główny bohater! Prezentujemy szczegóły z zapowiedzi Game Informera

115 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ostatnie dni to okres pełen wrażeń dla fanów serii Assassin's Creed. Apogeum nadeszło dzisiaj - najpierw pokazaliśmy Wam pierwsze screeny z "trójki", teraz przedstawiamy masę szczegółów!

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III - wiemy kim jest główny bohater! Prezentujemy szczegóły z zapowiedzi Game Informera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D


Któryś z potomków Alaira wyemigrował do Włoch - stąd Ezio, z kolei któryś z jego potomków wyjechał do Anglii i tam się osiedlił, stąd ojciec Connora który nie jest "czystym" Indianinem. Jego matka była z plemienia Mohawk a ojciec, jak wspomniałem, Angielskim kolonistą. Wcale nie jest to takie nie wyobrażalne, gdybyś sam prześledził swoje korzenie setki lat w przeszłość najprawdopodobniej byś się zdziwił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Najbardziej mnie interesuje, jak im wyjdzie wprowadzanie nowych elementów, np. jak sprawdzą się w praktyce te wielkie bitwy, których świadkiem ma być bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D


Każde pokolenie wstecz względem danej jednostki to kolejna potęga 2, zatem, przyjmując, że pokolenie = 30 lat i pomijając "nakładanie się" przodków, osoba w XXI wieku ma 2^27 przodków, co daje zawrotną liczbę 134 mln. Nie mam pojęcia jaki procent z tego to "nakładający się" przodkowie, ale nawet jeśli przyjmiemy, że 99% to zostaje nam 1,34 mln różnych przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D

Bohater trójki ma rodziców z dwóch różnych kontynentów, więc dlaczego Desmond niemógłby mieć przodków sprzed setek lat rozsianych po różnych kontynentach? Sprawdź skąd są twoi dziadkowie z XII i XVI wieku, możliwe, że się zdziwisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ostatni punkt pozwala odetchnąć z ulgą. Przynajmniej na razie. Np. taki Revelations wyrazie stracił na fabule bo gra była robiona w pośpiechu, a Brotherhood z kolei pokazał niedopracowane miasto, więc super że teraz wszystko robiło się na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę taka powtórka z rozrywki ? W AC II też mieliśmy pokazane życie Ezio i losy jego rodziny. Jego miłości i w końcu śmierci. Fakt faktem, że będzie to całkowicie inny bohater i zupełnie inna historia, ale czy w ten sposób nie odświeżają swoich pomysłów na nowo w starym stylu ? :p Ah i jeszcze jedno pytanie.. Czy AC III został tworzony przez 2 - 3 lata czy w ciągu roku ? Bo skok między AC1 a AC II był tak widoczny, że szok. Tutaj możemy być rozczarowani i podejściem Ubika jak w przypadku CoDa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:51, Nagaroth napisał:

Któryś z potomków Alaira wyemigrował do Włoch - stąd Ezio, z kolei któryś z jego potomków
wyjechał do Anglii i tam się osiedlił, stąd ojciec Connora który nie jest "czystym" Indianinem.


Nie masz racji. Altair i Ezio nie są ze sobą spokrewieni (Ezio nie jest praprapra(pra?)wnukiem Altaira). Wyjątkowość Desmonda polega na tym, że ma on w sobie dwie ''linie'' DNA Mentorów Zakonu (i ich przodków - czyli również Tych, Którzy Byli Przed Nami) i łączą się one właśnie w nim tworząc kombinację niezbędną do bycia kozakiem, który uratuje świat (ah ten patos!). Krótko mówiąc - jeden jest przodkiem matki Desmonda, drugi ojca.

Co do nowego bohatera, to również nie musi przecież być spokrewniony z poprzednimi bohaterami - jeśli np. jest przodkiem Desmonda od strony matki, to w identyczny sposób jak na ojca/matkę drzewo dzieli się na (pra-/prapra-/itd.)dziadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D


Póki co luz, jeszcze będzie Ukrainiec, Japończyk i Murzyn z Kongo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy AC III został tworzony przez 2 -

Dnia 03.03.2012 o 00:10, vegost napisał:

3 lata czy w ciągu roku ? Bo skok między AC1 a AC II był tak widoczny, że szok. Tutaj
możemy być rozczarowani i podejściem Ubika jak w przypadku CoDa :)


Prace nad grą trwały ponoć ponad trzy lata a silnik jest też ponoć nowy lub mocno ulepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D

Jego przodkowie czytaj "starzy , starych" nie mieli problemów z trójkątami. Nie obce im to chyba było a i pewnie często w nich brali udział.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 00:10, vegost napisał:

Trochę taka powtórka z rozrywki ? W AC II też mieliśmy pokazane życie Ezio i losy jego
rodziny. Jego miłości i w końcu śmierci.

A nie wiesz co to spoiler ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować