Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - wiemy kim jest główny bohater! Prezentujemy szczegóły z zapowiedzi Game Informera

115 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 01:48, Nagaroth napisał:

> Ezio nie jest potomkiem Altaira.

No cóż, popełniłem błąd za co przepraszam. Ale prawda jest taka że wcale nie było by
to jakieś bardzo dziwne gdyby był jego potomkiem. (nie rzucam żadnych głupich teorii,
mówię o zwykłej migracji ludności).

Żaden tam błąd, większość z nas tak pewnie myślała. I ja byłem przekonany, że są oni z jednej prostej linii krwi, dopóki tego filmu od Ubi nie obejrzałem. Nie ma za co przepraszać a teoria o migracji jest faktycznie sensowna, sam taką sobie ułożyłem kiedyś, żeby wytłumaczyć pochodzenie Ezio od Altaira. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje korzenie sięgają szlachty węgierskiej (mam herb)... a z tego co się jakiś czas temu dowiedziałem to moi przodkowie, sięgając jeszcze dalej, zamieszkiwali stepy Mongolii (i mieli pod sobą zastępy zbrojnych, a nie jakieś pastuchy) ;P

Dlatego taki rodowód Desmonda to żaden ewenement ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 10:14, thorin49 napisał:

Moje korzenie sięgają szlachty węgierskiej (mam herb)...

Cicho lepiej siedź. Raz w liceum powiedziałem, że jestem szlachcic, to mnie przez trzy lata o Targowicę obwiniali. :P

Edit: Tyle że rodowód Desmonda daje mu poza zaszczytem pewne zdolności. Twoi dziadkowie raczej nie przekazali ci w spadku zdolności skoku do stogu siana z ponad 50 metrów i wyszukiwania w tłumach celów misji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 10:16, TheAbsurd napisał:

> Moje korzenie sięgają szlachty węgierskiej (mam herb)...
Cicho lepiej siedź. Raz w liceum powiedziałem, że jestem szlachcic, to mnie przez trzy
lata o Targowicę obwiniali. :P

Edit: Tyle że rodowód Desmonda daje mu poza zaszczytem pewne zdolności. Twoi dziadkowie
raczej nie przekazali ci w spadku zdolności skoku do stogu siana z ponad 50 metrów i
wyszukiwania w tłumach celów misji. :)


Ja mam przodków na kresach więc u mnie to wschód bardziej :), dalej to się nie zagłębiałem, ale faktycznie pewnie bym się zdziwił. Fajny temat się utworzył, nikt nikogo nie hejtuje tylko żywa historia na temat AC III oraz jego przodków oraz swoich! Taka akcja mi się podoba ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 10:16, TheAbsurd napisał:

Cicho lepiej siedź. Raz w liceum powiedziałem, że jestem szlachcic, to mnie przez trzy
lata o Targowicę obwiniali. :P

Współczuję :P

Dnia 03.03.2012 o 10:16, TheAbsurd napisał:

Edit: Tyle że rodowód Desmonda daje mu poza zaszczytem pewne zdolności. Twoi dziadkowie
raczej nie przekazali ci w spadku zdolności skoku do stogu siana z ponad 50 metrów i
wyszukiwania w tłumach celów misji. :)

Niestety nie, aczkolwiek bieganie po dachach i cały ten parkour byłby również mile widziany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pochodzę z rodziny szlacheckiej, która niegdyś była w posiadaniu teraźniejszego "Starego Miasta" w Zielonej Górze (Lubuskie). Niestety majątek utracono bo musieli rozpić i roztrwonić, więc specjalnie dumny ze swoich pra-pra-pra dziadków nie jestem. Dalej moje korzenie zmierzają na Węgry, Rumunię i Rosję, ale tego już mi się zwyczajnie nie chciało śledzić - może kiedyś przeczytam całość, gdyż sytuacja z utratą majątku mnie zwyczajnie zniesmaczyła.

Przyznam szczerze, że również myślałem jakoby Altair i Ezio byli w jednej linii ;) Dzięki za sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 23:40, Kubusko1 napisał:

Tylko nadal mnie dziwi że Desmond ma przodków jako włocha ,indianina ,i izraelitę :D


Altair jest Syryjczykiem, a nie Izraelitą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Connor ? Co to za imię OMG ;p. Kusza pasuję IMO lepiej do asasyna. Jeśli łuk będzie szybszy to się przyzwyczaję. Tomahawk akurat podoba mi się. Zrobiony w kształcie znaku asasynów, fajna koncepcja. Mam nadzieję, że nie zabraknie cichych skrytobójczych misji, ponieważ mimo wszystkich części najbardziej tajemnie i po cichu można było grać w "jedynce" mimo, że była monotonna, ale gdyby nie ona dzisiaj nie patrzyliśmy by na te screeny i nie czytalibyśmy tego tekstu. Żebym się na zawiódł. Najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:44, DambialkoX napisał:

Connor ? Co to za imię OMG ;p.


Najnormalniejsze w życiu angielskie imię.

Dnia 03.03.2012 o 11:44, DambialkoX napisał:

Mam nadzieję, że nie zabraknie cichych skrytobójczych misji, ponieważ
mimo wszystkich części najbardziej tajemnie i po cichu można było grać w "jedynce" mimo,


Z tym że Assassyni to nie skrytobójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:51, Nagaroth napisał:

> Connor ? Co to za imię OMG ;p.

Najnormalniejsze w życiu angielskie imię.


IMO nie pasuję, do asasyna.

Dnia 03.03.2012 o 11:51, Nagaroth napisał:

Z tym że Assassyni to nie skrytobójcy.


Assassin - Zabójca, skrytobójca - skryty zabójca. Chodzi, mi o grę w stylu "Zabij, po cichu, odejdź, schowaj się", a nie "Wysiekaj połowę strażników" i nie czepiaj się słówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:44, DambialkoX napisał:

Connor ? Co to za imię OMG


Jak " Nieśmiertelny " ;)

tak się zastanawiam ... skoro nasz assassyn spotka na swojej drodze Bena Franklina, to czy będzie On pełnił tu podobną rolę, co Da Vinci w przygodach Ezio?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 01:43, TheAbsurd napisał:

Ezio nie jest potomkiem Altaira. Connor pewnie też nie pochodzi od tamtych dwóch.
Byłem w szoku, ale na YT jest wideo z twórcami, wszystko ładnie wytłumaczone, mnie się
teraz nie chce. W skrócie: Desmond jest niezwykły dlatego, że w nim skupia się wiele
linii krwi, m.in. Ezio i Altaira właśnie.


A nie możesz pewnie zapodać linka do tego filmiku? Ja też byłem święcie przekonany że Ezio i Altair są spokrewnieni ze sobą i Desmondem (obaj asasyni wyglądali z twarzy jak Desmond itp). Nawet modern day assassins odnosili się do tej dwójki jako przodkowie Desmonda... Czyli co? Skupia się wiele linii krwi i niekoniecznie z nim spokrewnionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się epicko,ale podróże do Ameryki Południowej to też było by coś. Pochodzić sobie w lasach tropiklanych oraz zbadać ruiny Azteków,Majów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:56, DambialkoX napisał:

Assassin - Zabójca, skrytobójca - skryty zabójca. Chodzi, mi o grę w stylu "Zabij, po
cichu, odejdź, schowaj się", a nie "Wysiekaj połowę strażników" i nie czepiaj się słówek
:D


Nonsens, asasyn powinien się naćpać a potem z pianą na gębie rzucić z mieczem w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:04, lis_23 napisał:

> Connor ? Co to za imię OMG

Jak " Nieśmiertelny " ;)

tak się zastanawiam ... skoro nasz assassyn spotka na swojej drodze Bena Franklina, to
czy będzie On pełnił tu podobną rolę, co Da Vinci w przygodach Ezio?.


"Gracz napotka postacie historyczne: pierwszego prezydenta Stanów Zjednoczonych Jerzego Waszyngtona (relacje z nim są jednym z najważniejszych motywów całej gry), Benjamina Franklina, który jednak nie będzie wierną kopią Leonardo Da Vinciego z poprzednich części"

Z tego można wywnioskować, że prawdopodobnie będzie naszym ziomkiem, ale raczej nie będzie nic dla nas robił. Było też napisane, że wraz z grą gracz sam będzie ulepszał siebie i swoje wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:06, Sanders-sama napisał:

A nie możesz pewnie zapodać linka do tego filmiku? Ja też byłem święcie przekonany że
Ezio i Altair są spokrewnieni ze sobą i Desmondem (obaj asasyni wyglądali z twarzy jak
Desmond itp).


Przodkowie Desmonda i geneaologia Assassinów, którymi kierujemy w grach.
http://www.youtube.com/watch?v=46FRp7dIn80

Od 1:24 jest dokładnie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Głównym bohaterem Assassin''s Creed III jest Connor/Ratohnhake:ton (zapis wymowy w języku angielskim przedstawia się następująco: Ra-doon-ha-gay-doo)."

FUS RO DAH!!

Nie no, nie mogę przestać się z tego śmiać :D Poza tym, imiona Altair i Ezio znaczyły "orzeł" o ile dobrze kojarzę. A Connor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować