Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - wiemy kim jest główny bohater! Prezentujemy szczegóły z zapowiedzi Game Informera

115 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 11:56, DambialkoX napisał:

IMO nie pasuję, do asasyna.


Bo było nadane normalnemu chłopcu a nie dziecku z Zakonu Assassynów. Connor dopiero w trakcie gry do niego dołączy. Desmond też ci nie pasuje na Assassyna?

Dnia 03.03.2012 o 11:56, DambialkoX napisał:

Assassin - Zabójca, skrytobójca - skryty zabójca.


Zagraj w AC 1 jeszcze raz to się dowiesz że to nie są skrytobójcy i czemu. Assassyni zabijali otwarcie, tak żeby jak najwięcej ludzi widziało że ktoś został skazany przez nich na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:28, Michal_Mielcarek napisał:

Nie no, nie mogę przestać się z tego śmiać :D Poza tym, imiona Altair i Ezio znaczyły
"orzeł" o ile dobrze kojarzę. A Connor?


To z irlandzkiego "Ukochany Wilków". :) Więc jak widać, i tym razem dobrano imię mające znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.""Tym razem to już nie tylko historyczne budynki, ale także historyczne wydarzenie" - opisuje dziennikarz Game Informera" A panowanie Aleksandra VI, wojny krzyżowe, itp. to nie wydarzenia historyczne?
3. "W grze pojawią się różnego rodzaju kluby i grupy pragnące, by główny bohater do nich dołączył. Można od nich uzyskać zlecenia na zadania dodatkowe, traktowane oddzielnie od systemu misji." czyli rozbudują frakcje? Fajnie, trochę głupio było w AC: R, gdzie dla każdej frakcji robiliśmy po 2 zadania i koniec.
2."W Assassin''s Creed III ponownie pojawi się pełna synchronizacja, jednak doczeka się licznych zmian w stosunku do tego, z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Za wypełnienie zadania zgodnie z wszelkimi zaleceniami gracze otrzymają znaczące wynagrodzenie." Nareszcie. Robienie n razy tej samej misji, bo raz nas ktoś skaleczył (a mieliśmy się nie dać) dla samej satysfakcji jest fajne, ale trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:56, DambialkoX napisał:

> > Connor ? Co to za imię OMG ;p.
>
> Najnormalniejsze w życiu angielskie imię.

IMO nie pasuję, do asasyna.


Nie imię czyni z ciebie Assassina, lecz wiara w ludzkość i poświęcenie w walce o jej wolność.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:30, NemoTheEight napisał:

1.""Tym razem to już nie tylko historyczne budynki, ale także historyczne wydarzenie"
- opisuje dziennikarz Game Informera" A panowanie Aleksandra VI, wojny krzyżowe, itp.
to nie wydarzenia historyczne?


Nie zrozumiałeś, w AC 1 nie widzieliśmy żadnych wydarzeń z wojen krzyżowych, one sobie istniały gdzieśtam w tle. Tak samo czas papiestwa Aleksandra VI. W tym przypadku najprawdopodobniej bezpośrednio zobaczymy podpisanie Deklaracji Niepodległości, I i II Kongres, bitwy z Wojny Rewolucyjnej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:28, Nagaroth napisał:

> IMO nie pasuję, do asasyna.

Bo było nadane normalnemu chłopcu a nie dziecku z Zakonu Assassynów. Connor dopiero w
trakcie gry do niego dołączy. Desmond też ci nie pasuje na Assassyna?


Desmond również nie wiedział, że jest asasynem, bo sam na początku serii mówi, że jest zwykłym barmanem, a nie żadnym asasynem. Zresztą, nie dyskutujemy o Desmondzie tylko o Connorze.

Dnia 03.03.2012 o 12:28, Nagaroth napisał:


> Assassin - Zabójca, skrytobójca - skryty zabójca.

Zagraj w AC 1 jeszcze raz to się dowiesz że to nie są skrytobójcy i czemu. Assassyni
zabijali otwarcie, tak żeby jak najwięcej ludzi widziało że ktoś został skazany przez
nich na śmierć.


10 razy narazie mi wystarczy :D. Asasyn zresztą najpierw musiał się dowiedzieć się o swoim celu, zlokalizować i przystąpić do zgładzenia swojej ofiary, a nie wbieganie na "chama" i rozpierniczenie każdego, a później naszego celu. Uwierz mi, ale to też zalicza się do rozmyślanych i cichszych wykonań zlecenia. Możliwe, że mówisz prawdę ja nie zaprzeczam, ale wyrażam swoją opinię i myślę, że jeśli mieliby atakować na frontach, otwarcie byliby bardziej do tego przystosowani i argh... rozpisałem się, a gadam już bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Assassyni zabijali otwarcie, tak żeby jak najwięcej ludzi widziało że ktoś został skazany przez

Dnia 03.03.2012 o 12:28, Nagaroth napisał:

nich na śmierć.


Skoro tak to dlaczego większość questów w grze polega na załatwieniu po cichu i oddaleniu się bez alarmów? Tylko dlatego że twórcy tak chcięli?
I pomimo tego że "zabijali otwarcie" jest o nich tak mało wiadomo jako o organizacji w ogóle. Zabijali otwarcie powiadasz... Tylko dlaczego w takim razie społeczeństwo nie wiedziało o ich istnieniu oraz wojny z Templariuszami?
Bo to nie była powszechna wiedza... Tak więc jak dla mnie asasyni działali właśnie po cichu, za kulisami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spełnią wszystkie te obietnice, odszczekuję wszystko co napisałem wcześniej, oprócz tego, że miejsce akcji i okres mi się nie podoba. Cała reszta (100 żołnierzy na ekranie - hell yeah) zapowiada się ok. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo platnych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 13:52, Sareth14 napisał:

Ojj tak, silnik wygląda na poprawiony, wkońcu


Gameplaya jeszcze nie było, więc tak na prawdę to jeszcze nic nie wygląda ;)
ciekawe, kiedy udostępnią jakiś filmik z rozgrywki, lub zwiastun gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 13:55, lis_23 napisał:

> Ojj tak, silnik wygląda na poprawiony, wkońcu

Gameplaya jeszcze nie było, więc tak na prawdę to jeszcze nic nie wygląda ;)
ciekawe, kiedy udostępnią jakiś filmik z rozgrywki, lub zwiastun gry?.


Albo po niedzieli albo tradycyjnie na E3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:41, Ostrowiak napisał:

to jakim cudem przekazali synu identyczną strukturę twarzy dwóch niespokrewnionych przodków


Odpowiedź jest prosta... Animus wzorował twarz przodka na twarzy objektu... Dlatego obaj wyglądali jak Desmond. Zauważ że w Revelations już każdy z nich wygląda inaczej i zapewne tak wyglądali na prawdę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech no jeszcze tylko Valve dołączy do grona z ogłoszeniem tytułów "3"... jeśli będzie choć jeden to Max, AC, Diablo, ME... pozamiatany rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko jedna rzecz. Wszystko nadal na tym samym silniku tylko "nieco" ulepszonym. Zapewne twarz Desmonda ponownie będzie wyglądała jak nie jego i to samo z Ezio gdzie na filmiku początkowym w AC:R wyglądał świetnie a w samej grze znacznie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 13:55, lis_23 napisał:

> Ojj tak, silnik wygląda na poprawiony, wkońcu

Gameplaya jeszcze nie było, więc tak na prawdę to jeszcze nic nie wygląda ;)
ciekawe, kiedy udostępnią jakiś filmik z rozgrywki, lub zwiastun gry?.

screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czemu znowu historia w stylu: "muszę się zemścić"? I w dodatku w przypadku tej samej serii... I jeszcze ledwo po ukończeniu zbliżonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować