Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w marcu - najciekawsze premiery miesiąca

32 postów w tym temacie

Powiedziałbym, że czekam na Yakuza: Dead Souls, ale już dawno przeszedłem japońską wersję. Generalnie najsłabsza część cyklu, ale i tak przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z marcowych premier byłbym zainteresowany tylko dwoma tytułami - I Am Alive oraz Mass Effectem.

Problem w tym, że ten pierwszy nie ma wersji PCtowej, a drugi wymaga Origina. Tak więc portfel w tym miesiącu będzie bezpieczny (przynajmniej przed nowościami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko expansion pack do "Shoguna 2: Total War" jest IMHO coś warty oraz dwie premiery na PC, o których poniżej... Te premiery to pominięte w tym zestawieniu gry: "Alan Wake" oraz "Rayman Origins" (29 marzec)! Poprawcie to, dorga redakcjo. W kwietniu dopiero czeka nas "Risen 2". A tak to "bida z nędzą", nic ciekawego... aż do maja/czerwca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się Mass Effect 3, na to grę wyczekuje.

A tak po za artykułem w planach Alan Wake w wersji pudełkowej co ma mieć premierę w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste mało urodziwy ten marzec ale to normalne w tej części roku. Trzeci i czwarty kwartał za to obfituje zazwyczaj w wiele dobrych tytułów. Może tak będzie i w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 10:28, Moooras napisał:

Wydaje mnie się, że FFXIII-2 już od dawna jest w sklepach


To torrenty oferują sprzedaż elektroniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twisted Metal - chętnie zagram kiedyś, jak stanieje
I Am Alive - również
Mass Effect 3 - też, jakoś nie mam parcia na tę grę ;)

BŁĄD:
Ninja Gaiden 3 jest RÓWNIEŻ NA PS3. Też zagram jak stanieje.

I pytanie - gdzie Alan Wake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill HD <-- nie kupiłbym gdyby moje ps 2 nie zaliczyło zgonu, szkoda że jedynki nie dają ale co zrobić.
Silent Hill Downpour <-- Inny team ale może dadzą radę, gorzej niż w Origins i Homecoming chyba nie będzie.

I tyle dla mnie w tym miesiącu. Przykro mi EA ale pociętych nasiąkniętych epickością gniotów nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake już miał premierę, Rayman Origins wychodzi teraz dodatkowo na PC, gra już wyszła na konsolę, wspominaliśmy o nich we wcześniejszych artykułach z tego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Journey,ME3,Ninja Gaiden 3-W to na pewno zagram w tym miesiącu, a reszta gier może poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi czekać na końcówkę kwietnia i Risen 2, bo w marcu nic ciekawego dla mnie nie ma.
No i Diablo 3, ale to dopiero może w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest błąd przy królu Arturze 2.Piszę, że gra wyjdzie na XBOXA I PS3, a będzie tylko na pc o ile mi wiadomo.A tak ogólnie to nie ma nic ciekawego jak dla mnie.W tej chwili najbardziej oczekuje dodatku do Starcrafta 2.Mam nadzieję, że gra zadebiutuje w czerwcu, a jak nie to najpózniej w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:10, Harpen napisał:

Alan Wake już miał premierę,


Tak samo jak Król Artur II. Wyraźny brak konsekwencji.

Dodatek do Shoguna przede wszystkim, ME 3 tylko z ciekawości, bo zapowiada się wielki fabularny fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować