Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Brothers in Arms: Hell's Higway

179 postów w tym temacie

bia i bia:earned in blood to bardzo dobre, dobrze przemyślane gry wojenne mogące spokojnie konkurowac z seria call of duty.Miejmy nadzieje ze hell'' s highwey okaze sie godnym nastepca serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część i dodatek bardzo mi się spodobały. Proste jak drut kierowanie drużyną (nawet dwoma), realistyczna rozgrywa... Słyszałem, że w nowej części można kierować aż trzema drużynami. Jak narazie widziałem tylko pare screenów i muszę powiedzieć, że grafika wymiata.
Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugą część skończyłem jestem w trakcie pierwszej czekam na trzecią ;] świetna seria może nie od razu CoD ale lepsze od MoH

zauważyłem że w tej części także będziemy prowadzili naszą starą grupą ;] wstawiam screena z Red''em ;] każdy kto gra to pewnie zna tę twarz i skąd miał tę ohydną bliznę

20070527215849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super jestem wielki fanem BIA.W tym BIA będzie aż 4 drużyny: drużyna wsparcia,drużyna szturmowa,drużyna z karabinami maszynowymi,i dwóch ludzi z bazuką BIA wymiata!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:29, Altair05 napisał:

bia i bia:earned in blood to bardzo dobre, dobrze przemyślane gry wojenne mogące spokojnie
konkurowac z seria call of duty.Miejmy nadzieje ze hell'' s highwey okaze sie godnym nastepca
serii.


jak dla mnie to CofD czy MoH nie mają co knkurować z BiA - te dwie pierwsze to typowsze strzelanki - BiA to inny wyznacznik gatunku jak dla mnie ( planowanie itd . - jak poprawią kilka błędów typu hit boxy itd. będzie super )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:28, scott napisał:

jak dla mnie to CofD czy MoH nie mają co knkurować z BiA - te dwie pierwsze to typowsze strzelanki
- BiA to inny wyznacznik gatunku jak dla mnie ( planowanie itd . - jak poprawią kilka błędów
typu hit boxy itd. będzie super )

Zgadzam się, tylko wszystkie są tak samo brane pod uwagę przy jakimś ocenianiu, np. FPS wojenny 2007 roku.
I tu myślę, że będzie niezła rywalizacja pomiędzy nowym BiA a MoH. Ciekawe co z tej dwójki wyjdzie zwycięsko. Jak na razie to obie gry zapowiadają się wręcz idealnie. Zobaczymy po pierwszym demku, jak wogólę się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Widziałem wczoraj grę na Hyperze na UbiDays :) Zapowiada się przepysznie i przesmacznie. Grafika jest po prostu zmielona!!! Efekt havoku i ragdolllu też oszałamia. Otoczenie jest niszczone niczym arbuz 10 kg młotem! Można zniszczyć prawie wszystko. Rozkazy wydawane drużynie są po prostu bezbłędne a wogóle to tej grze na takim etapie na jakim została zaprezentowana nie można nic zarzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza by trochę odkopać temat.
Oglądałem parę filmików BiA: HH i widać na nich, że będzie można w niej stosować trick z Rainbow Six: Vegas - czyli chowanie się za przeszkodami. Widok zmienia się wtedy na TPP, możemy się trochę porozglądać i oczywiście strzelać. Fizyka będzie... jak to Unreal 3 Engine... zarąbista. Kiedy Niemcy chowają się za drewnianym płotem wystarczy wyciągnąć Thompsona i puścić serię po płocie - deski będą pięknie się dziurawić, odlatywać, Niemcy stracą osłonę i zostaną wybici - miód, cud i orzeszki - czekam na premierę i zbieram na lepszy sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać ale ciężko się doszukać od razu tej gry na forum, ponieważ jest z błędem wpisana w tytule i wyszukiwarka nie znajduje: Brothers in Arms: Hell''s Highway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i BiA już niedługo pojawi się na rynku,

zapowiada się na prawdę ciekawa pozycja, tym bardziej że w nowym BiA tym razem będzie mniej taktyki a więcej strzelania, konkurencja ma pozamiatane :D COD 3 i MoH idą w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 02:03, crazyfox22 napisał:

no i BiA już niedługo pojawi się na rynku,

zapowiada się na prawdę ciekawa pozycja, tym bardziej że w nowym BiA tym razem będzie
mniej taktyki a więcej strzelania, konkurencja ma pozamiatane :D COD 3 i MoH idą w odstawkę.

Mniej taktyki? Obyś nie miał racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:58, Miśkov napisał:

Mniej taktyki? Obyś nie miał racji.

Bo jej nie ma... Gra ma być bardziej dynamiczna, ale nie stanie się tam kosztem możliwości taktycznych, opracowanych w poprzednich częściach. HH będzie mozna przejść nawet ani razu nie pociągając za spust, od tego przecież są podwładni graczowi żołnierze.
W czasie imprezy Ubidays (którą widziałem w całości na stronie Ubisoftu ;P) pułkownik Antal, który jest konsultantem i projektantem gry, stwierdził iż najważniejsze w nowej odsłonie Brothers in Arms mają być realizm, efektowność i przyjemność płynąca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała. Dzisiaj zaczynam granie w Brothers In Arms: Earned In Blood. Według mnie seria Brothers In Arms może śmiało konkurować z Call Of Duty o tytuł najlepszego wojennego FPS''a. Tym bardziej wyczekuję świetnie zapowiadającego się Brothers In Arms: Hell''s Higway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie pojawiły sie nowe informacje co do premiery BiA:HH. Została ona (znowu) przesunięta. Tym razem na 23 września. Dłużej poczekamy, ale chłopaki z Gearbox starają sie jak najlepiej dobracować nowe BiA. I dobrze :) Pojawiły się też informacje, o edycji limitowanej. W niej, oprócz gry i instrukcji znajdziemy plany operacji Market Garden, pierwszą część komiksu Brothers In Arms oraz figurkę Matt''a Baker''a. Całość można już zamawiać w pre-orderach na amazon.com Wersja PC kosztuje 59,99$ a 69,99$ wersja PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem sobie dużą poprzeczkę jeśli chodzi o tą grę. Najbardziej przyciągał mnie do niej dramatyzm, jak na prawdziwej wojnie, to jest coś czego nie było w serii CoD i MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować