Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Brothers in Arms: Hell's Higway

179 postów w tym temacie

Intel pentium IV 3.0 GHZ, 1gb RAM, GF8600 gt 256. I do tego momentu śmiga aż miło na średnich detalach. Stery instalowałem nowe do graficznej, a patcha nie moge nigdzie znalezc. Jest w ogole do tej gry juz jakis patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 11:21, Gen_Radius napisał:

Intel pentium IV 3.0 GHZ, 1gb RAM, GF8600 gt 256. I do tego momentu śmiga aż miło na
średnich detalach. Stery instalowałem nowe do graficznej, a patcha nie moge nigdzie znalezc.
Jest w ogole do tej gry juz jakis patch?


Z tego co wiem to jest,ale spróbuj "pobawić" się ze sterami możliwe że nie tyle co nowsze a...starsze musisz zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 11:23, NecroVisioneR napisał:

> Intel pentium IV 3.0 GHZ, 1gb RAM, GF8600 gt 256. I do tego momentu śmiga aż miło
na
> średnich detalach. Stery instalowałem nowe do graficznej, a patcha nie moge nigdzie
znalezc.
> Jest w ogole do tej gry juz jakis patch?

Z tego co wiem to jest,ale spróbuj "pobawić" się ze sterami możliwe że nie tyle co nowsze
a...starsze musisz zainstalować.


Spróbuję, dam znać i dzięki za chęć pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2009 o 11:23, NecroVisioneR napisał:

Z tego co wiem to jest,ale spróbuj "pobawić" się ze sterami możliwe że nie tyle co nowsze
a...starsze musisz zainstalować.



Już wszystko działa. Jednak przeinstalować sterowniki musiałem jeszcze raz. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ściągnąłęm grę, zainstalowałem, próbuje uruchomić i za każdym razem taki komunikat mi wyskakuje, wie ktoś co powinienem zrobić?
Mam Viste 64

20090720161558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:16, azur65 napisał:

Mam problem, ściągnąłęm grę,

Ściągnąłeś ?
>wie ktoś co powinienem zrobić?
Kupić oryginał.
A jakbyś miał minimalną wiedzę o komputerach i języka angielskiego, to byś wiedział co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:31, NecroVisioneR napisał:

Gdybyś sie uważniej przyjrzał screenowi widziałbyś że on ściągnął tą grę z steam''a....

To niech napisze o tym na początku, ja nie będę się gapił na jego pulpit (poza komunikatem o braku bibliotek direct x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Black Friday. Mam Radeona HD3850 i na tej misji gra zaczyna strasznie klatkować, znikają tekstury a w najgorszym wypadku resetuje się komputer. Miał ktoś taki prbolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 12:41, Gordon92 napisał:

Mam problem z misją Black Friday. Mam Radeona HD3850 i na tej misji gra zaczyna strasznie
klatkować, znikają tekstury a w najgorszym wypadku resetuje się komputer. Miał ktoś taki
prbolem?


Tak,to znany problem na Ati zwłaszcza w tej misji,jakie masz sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 12:44, NecroVisioneR napisał:

> Mam problem z misją Black Friday. Mam Radeona HD3850 i na tej misji gra zaczyna
strasznie
> klatkować, znikają tekstury a w najgorszym wypadku resetuje się komputer. Miał ktoś
taki
> prbolem?

Tak,to znany problem na Ati zwłaszcza w tej misji,jakie masz sterowniki?

Jakieś CCC 8.10 z tego co pamiętam były one robione pod Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 13:05, NecroVisioneR napisał:

Hmmm....nie pamietam o jakie konkretnie stery chodziły,ale mógłbys spróbować zainstalować
8.11?[albo wyższe]

Zainstalowałem najnowsze 9.10 i teraz śmiga jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:11, Gordon92 napisał:

> Hmmm....nie pamietam o jakie konkretnie stery chodziły,ale mógłbys spróbować zainstalować

> 8.11?[albo wyższe]
Zainstalowałem najnowsze 9.10 i teraz śmiga jak należy :)


I bardzo dobrze,miłej gry życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze styczności z tą serią, ale lubię klasyczne strzelanki (czyli nie sci-fi) CoD, Call of Juarez i w ogóle gry osadzone w okresie II wojny światowej (Company of Heroes=król RTSów). Pytanie mam takie, czy warto kupić zestaw wszystkich 3 części za 55 zł, czy lepiej tylko Hell''s Highway za 33 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:03, damlon napisał:

Nie miałem jeszcze styczności z tą serią, ale lubię klasyczne strzelanki (czyli nie sci-fi)
CoD, Call of Juarez i w ogóle gry osadzone w okresie II wojny światowej (Company of Heroes=król
RTSów). Pytanie mam takie, czy warto kupić zestaw wszystkich 3 części za 55 zł, czy lepiej
tylko Hell''s Highway za 33 zł?

Lepiej już kup i przejdź wszystkie bo 20 zł dopłaty za 2 dodatkowe części to nie tak dużo a to porządne wojenne fps. No i dzięki temu lepiej zrozumiesz historie w Hell''s Highway(tu się ona naprawdę liczy). No i pamiętaj że ta seria jest trochę inna od tych co wymieniłeś bo jest bardziej taktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:03, damlon napisał:

Nie miałem jeszcze styczności z tą serią, ale lubię klasyczne strzelanki (czyli nie sci-fi)
CoD, Call of Juarez i w ogóle gry osadzone w okresie II wojny światowej (Company of Heroes=król
RTSów). Pytanie mam takie, czy warto kupić zestaw wszystkich 3 części za 55 zł, czy lepiej
tylko Hell''s Highway za 33 zł?

Jak masz dobrego kompa to kup hell highway, bo optymalizacja jest kiepska. Co do dwóch pierwszych części gra jest straaaasznie monotonna. Te same ziemne umocnienia non stop i ta sama taktyka ostrzał/flanka. W HH jest podobnie, ale tereny/budynki są bardziej urozmaicone. Jeśli nie przeszkadza Ci kiepska jak na tamte czasy grafika (stary Unreal engine, chyba 2) i interesujesz się historią IIWŚ to w pierwszych częściach do odblokowania są ciekawe zdjęcia i filmy o II WŚ, ale monotonia zabija tę grę. Inna sprawa to beznadziejne AI kompanów... Ja kupiłem całą kolekcję WWII Ubisoftu za 50/60PLN na Steamie. Łącznie a Silent Hunterami, Blazing Angelami, Sturmovikiem i kolekcją CoH. Przeszedłem pierwszą część, drugą sobie darowałem. W HH sobie pogram co jakiś czas, ale mnie nie ciągnie. Zresztą gram w MW2, zainstalowałem World at War i Company of Heroes czeka na instalkę :) Jeśli spodobała Ci się pierwsza część CoJ to polecam bardzo Dark Messiaha. Jedna z moich ulubionych gier obok CoJa. Co prawda nie ma strzelania, ale i tak jest za***iscie :) Właśnie mi się przypomniała ta laska z tej gry. Muszę to przejsć jeszcze raz niedługo :) Gdyby nie to, że zawaliłem semestr na studiach przez te gry :(
BTW Do kupienia jest teraz pack 10 years of Medal of Honor jak nie grałeś może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować