Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy teaser God of War IV już jest!

27 postów w tym temacie

A ja bym chciał, żeby dali całą serię na PSP. Niby jest Chains of Olympus i Ghost of Sparta, ale chciałbym zagrać we wszystkie, a nie kupię PS3 dla jednej serii. 1. Bo to ciut nie rozsądne, 2. Bo nie mam kasy, a muszę nowego kompa kupić i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wypowiadali się przecież, że kończą serie i będą tworzyć coś nowego w tym uniwersum, które już stworzyli (z kratosem gdzieś w tam tle). Oczywiście mogliby zmienić zdanie, ale c''mon! GoW ''4'' przecież to tak paskudnie wygląda i brzmi. W dodatku wolę i wierze, że lepiej zakończyć serie z przytupem niż ciągnąc ją aż się wypali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Vader na początku gada:P

A tak w ogóle to żal mi ludzi którzy są gotowi zniszczyć własne dzieło byleby zdobyć jeszcze trochę pieniędzy...

GoW to seria zakończona i naprawdę nie ma już sensu tego ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę,a ja miałem jeszcze jakąś nadzieje,że jakiś deweloper zakończy swoją serię z godnością. Ale nie,trochę kaski jeszcze potrzeba,co Sony?

Przestaje wierzyć w oryginalne gry i nie-pazerność twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 20:34, Tomoya-kun napisał:

> Jakby kogoś interesował co mówi narrator, który jest

Spoiler

bratem Kratosa - Deimos

.

>
Spoiler

Brother.
> The phoenix has been drinking your blood, full of your anger, your strength, and
during
> her rebirth, she has also let you in life.
> Now I ask you, what are you going to do … would you leave me here in hell?

> Kratos, wake up, wake up !


To mogło by też wskazywać że jest szansa na nowe Ghost of Sparta tylko tym razem na Vita.
A warto by było bo ta część to chyba moja ulubiona z całej sagi, nie jest aż tak przegięto
pompatyczna i ukazuje bardziej ludzką stronę i motywy działania Kratosa.


Nie, wszystko wskazuje na faktyczne God of War IV na PS3 z trybem co-op (Kratos & Deimos), ale pewnie w niedługiem czasie później dostaniemy i coś na Vitę (kurna, nie chcę jej kupować!!!X\). Twórcy zatrudniali jakiś czas temu ludzi do pracy nad kodem sieciowym. Poza tym w nazwie jest "IV", więc do gra na duże konsole.

Ale z drugiej strony, trochę szkoda, że dalej to ciągną. Pięć odsłon dotychczasowych przygód Kratosa idealnie zamykało jego historię, a sam chętnie zobaczyłbym zupełnie nowy system walki (choć ten jest jednym z moich ulubionych, najbardziej miodnym i nigdy mi się nie nudzącym) i - tak jak wielu - zupełnie inną mitologię, najlepiej Wikingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować