Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra tygodnia: Assassin`s Creed III

14 postów w tym temacie

AC3 jako gra tygodnia to było oczywiste

co do oczekiwania na grę.. czuje się jak między E3 a gamescom i toki games show i informacjami o PS VITA :) nie mogę się doczekać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ACB i ACR naprawdę można traktować jako osobne tytuły?
Ja je widzę bardziej jako jedną ogromną grę podzieloną na 3 epizody. I szczerze? Wysoka cena jest w porządku gdy każdy "epizod" starcza na ok. 20 godzin, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:29, Viking93pl napisał:

Jak tylko wejdzie na rynek od razu zamawiam na PS3.



po co czekać złóż pre-ordera :) ja czekam aż dadzą edycję specjalną w cenie zwykłej [jak zwykle]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:51, ShaunHastings napisał:

Czy ACB i ACR naprawdę można traktować jako osobne tytuły?
Ja je widzę bardziej jako jedną ogromną grę podzieloną na 3 epizody. I szczerze? Wysoka
cena jest w porządku gdy każdy "epizod" starcza na ok. 20 godzin, nie sądzicie?

A dodatkowo każdy wprowadza jakieś mniejsze lub większe poprawki i dodatki do gameplayu, a nie po prostu jest pakietem dodatkowych misji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:51, ShaunHastings napisał:

Ja je widzę bardziej jako jedną ogromną grę podzieloną na 3 epizody. I szczerze? Wysoka
cena jest w porządku gdy każdy "epizod" starcza na ok. 20 godzin, nie sądzicie?

Jak dla mnie dwa pierwsze odcinki "dwójki" to grubo ponad 30 godzin, ACR już o jakąś 1/3 krótsza, ale każda z tych gier daje więcej zabawy niż niejedna produkcja, więc nie żałuję zakupów w premierowych wydaniach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza długim i ciekawym singlem jeszcze pozostaje multi na kolejne wiele godzin zabawy :) Czekam z niecierpliwością znacznie większą niż ta, kóra towarzyszyła mi przed premierą Revelations (a i tak była duża :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa gra tygodnia... ostatnia część powaliła mnie zapachem odgrzewanego kotleta. Wcześniejsze były bardzo ciekawe, jednak ostatnia wcale mnie nie wciągnęła. Mam nadzieje, iż nowy bohater i czasy będą znacznie ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu kupiłem dla klanowych rozgrywek w multi, bo sama gra w singlu nie powalała...
Mam nadzieję, że AC III miło mnie zaskoczy.

Ale, żebym na nią czekał jakoś specjalnie?
Nie. Będzie, to będzie, ot kolejna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować