Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft oficjalnie zapowiada Assassin`s Creed III. Jest pierwszy zwiastun!

60 postów w tym temacie

Yay, Im soo excited xD
Nie teraz na poważnie ;-)
Fajnie to wszystko wygląda, tylko którą ręką on strzelił z pistoletu?, skoro w jednej miał tamahawk a w drugiej sztylet...
Oraz klasyczny już skok na wroga w zwolnionym tępie, nigdy się nie nudzi i chyba w każdym trailerze do AC już był...
Nawet logo "PC" się pojawia xD i to chyba pierwszy raz w pierwszym trailerze któregokolwiek AC. Czyżby to znaczyło że wydadzą 31 października także na piece? Trochę głupio byłoby grać w grę o końcu świata po jego końcu xD Ale to w końcu Ubisoft... Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego Assasyna przeszedłem z ekscytacją, choć byłem troszkę znudzony pod koniec. AC II sprawiło mi mnóstwo frajdy. AC BH również choć nie było tam wiele nowego. W Revelations jeszcze nie grałem i nie bardzo mi się śpieszy. Ale to... to wygląda nieziemsko. Ja już czuję klimat! Gra dołącza do mojej listy must have 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wiedziałem, że po serii deklaracji bojkotu produktów Ubisoftu z powodu ich zabezpieczeń, wszyscy zapomną o swoich deklaracjach, gdy wyjdzie nowy Assassin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 18:26, Sanders-sama napisał:

Nawet logo "PC" się pojawia xD i to chyba pierwszy raz w pierwszym trailerze któregokolwiek
AC. Czyżby to znaczyło że wydadzą 31 października także na piece? Trochę głupio byłoby
grać w grę o końcu świata po jego końcu xD Ale to w końcu Ubisoft... Czas pokaże.


Mimo wszystko bym się nie łudził. Stawiam na co najmniej dwutygodniowy poślizg.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanders-sama mi sie wydaje ze on właśnie tomahawkiem wystrzelił z pistoletu widać taki ruch :) ja przeszedłem wszystkie części i mam zajawkę na ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:36, NeroNarmeril napisał:

Dlaczego wiedziałem, że po serii deklaracji bojkotu produktów Ubisoftu z powodu ich zabezpieczeń,
wszyscy zapomną o swoich deklaracjach, gdy wyjdzie nowy Assassin? ;)


X360 i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:36, pepsi napisał:

Mimo wszystko bym się nie łudził. Stawiam na co najmniej dwutygodniowy poślizg.

Dokładnie, dlatego premiera jest 30.10, a nie tak jak zawsze ~24.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narobili takiego apetytu, że nie wiem. W tej chwili jest to dla mnie zdecydowanie najbardziej wyczekiwana gra roku. Nie wiem tylko jeszcze czy złożyć pre-order na PC czy PS3. Wolę grać na PC ale z Ubi nigdy nie ma pewności czy nie przełożą premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuć tutaj klimat, który, mam nadzieję, zagości w nowym dziele Ubisoftu. Nie podoba mi się jedynie animacja twarzy postaci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:37, Yarek91 napisał:

Sanders-sama mi sie wydaje ze on właśnie tomahawkiem wystrzelił z pistoletu widać taki
ruch :) ja przeszedłem wszystkie części i mam zajawkę na ta :D

To strzał ze strzelby. Tej Brytola na której bagnet został nabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:46, Yarek91 napisał:

logray tak tylko pytanie było jak on z niej wystrzelił :)

Dobre :) Na filmie widać tylko ruch toporka. Ciekawe jak mu się udało jego machnięciem odpalić broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"schedę głównego bohatera po Ezio przejmie, który znajdzie się w samym centrum konfliktu między asasynami i templariuszami - to wszystko" jak ładnie po polskiemu napisane. Kto przejmie schedę po Ezio nie jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:51, wojcio102 napisał:

Tak przy okazji: na pewno będzie kolekcjonerka, Ubi potwierdziło. Szczegóły pod koniec
marca. Źródło:
http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/productID.247038500

Na dole, czerwonym drukiem :)


Tak przy okazji: "Francuski gigant ogłosił, że Assassin''s Creed III ukaże się także w edycji kolekcjonerskiej. Jej skład nie jest na razie znany, ale gdy tylko zostanie ogłoszony, z pewnością przeczytacie o tym na naszych łamach."

Fragment newsa, początek trzeciego akapitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować