Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Mass Effect 3 - najważniejsze postacie ze świata Mass Effect

41 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 13:28, ww3pl napisał:

Co nie zmienia faktu, że nikt go nie lubi.


Nie zmienia to również faktu, że mogłeś opisać więcej postaci, a nie tylko te, które Tobie wydają się odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajny skrócony opis ale... właśnie ale, GDZIE Garrus (jedna z najciekawszych postaci), Miranda, Grunt i no nie wiem ja tu bym wszystkich członkow drużyny dał + najważniejsi NPC (którzy akurat są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mówić o postaciach w przypadku niezbyt lotnej kalki osobowościo...

osobowość i mass effect

charakt...

charakter i mass effect

pięciu na krzyż dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:58, NeroNarmeril napisał:

Zagraj kobietą, miej z nim romans w ME2 i zobacz co wywinie w ME3.

Moja pani komandor miała romans bodajże z Alenko, choć nie pamiętam już jak poprowadziłem ten wątek w ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:37, Sandro napisał:

Moja pani komandor miała romans bodajże z Alenko, choć nie pamiętam już jak poprowadziłem
ten wątek w ME2.


Spoiler

Jak dobrze pamietam, skonczylo sie tylko na innej animacji podczas spotkania w ktorejs z zaatakowanych kolonii


Moze czyms rzuca w ME3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacob - Ha ha, święta racja :D To chyba jeden z najbardziej żałosnych tworów, jakie spotkałem w grach. Bez charakteru, bez jaj, do tego maksymalnie sztuczny i irytujący. Kurde, tak w sumie to mogłem go zabić w dwójce, ale już za późno. Ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu tylko Mordina, dlatego że to on stworzył genofagium, przez co miał wpływ na całą rasę Krogan i wygląd uniwersum. Choroba stworzona przez naukowca powstrzymała Rebelie Krogańskie, a gdyby rodacy Wrexa wtedy wygrali, to wszechświat ME na pewno wyglądałby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 16:16, Pawciu45 napisał:

Brakuje mi tu tylko Mordina, dlatego że to on stworzył genofagium, przez co miał wpływ
na całą rasę Krogan i wygląd uniwersum. Choroba stworzona przez naukowca powstrzymała
Rebelie Krogańskie, a gdyby rodacy Wrexa wtedy wygrali, to wszechświat ME na pewno wyglądałby
inaczej.


Mordin nie stworzył genofagium, tylko je zmodyfikował. Genofagium powstało ładnych parę setek lat przed akcją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 16:19, NeroNarmeril napisał:

Mordin nie stworzył genofagium, tylko je zmodyfikował. Genofagium powstało ładnych parę
setek lat przed akcją gry.


A no tak, rzeczywiście. Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Widocznie coś źle zrozumiałem w czasie gry.
Ale z nowych informacji. Zespół Mordina został powołany, bo Kroganie zaczęli naturalnie przezwyciężać genofagium i konieczne było zmodyfikowanie genofagium, aby Kroganie się tak szybko nie rozmnażali. Gdyby rasa Wrexa poradziła sobie z chorobą, to mogłoby dojść do kolejnych wojen z Kroganami, co wpłynęłoby na całą galaktykę, więc osoba Mordina dalej jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten tekst jest na serio wysokich lotów "-jakby co to był sarkazm. A ten żart z Jacobem ale super , poprostu widać poziom autora tego artykułu, który dodatkowo dał postacie obecne tylko w jednej części a nie we wszystkich, najwyraźniej napisał ten temat dlatego że chciał coś napisać , byle tylko to zrobić. Ta stronka ma na serio super recenzantów którzy nawet nie grali w recenzowane przez nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Opis Harbingera jest dosc slaby.
> >

Spoiler

Jaki generał zbieraczy? O co chodzi? Wyjasnione jest w samej grze, ze zbieracze
> to
> > proteanie po wieloletnich genetycznych modyfikacjach. A Harbinger to po prostu jedne
>
> > z Reaperów.


>
>
Spoiler

Chodzi chyba o to, że Generał Zbieraczy nie posiadał własnej osobowości i służył jedynie
> za megafon Harbringera. De facto Zwiastun był Generałem, bo bez jego wpływu wspomniany
> był tylko jednym z Collectorów. Autor namieszał.


>
> Btw. takie mieszanie czasów przeszłego i teraźniejszego, jak we fragmentach o Harbringerze,
> Sarenie i Shadow Brokerze jest dość koślawe stylistycznie. Zmieńcie kurektę, bo ta was
> oszukuje.


To lepiej zagrajcie jeszcze raz.. Zwiastun trzyma kontrole nad dowodca caly czas (oddaje mu ja dopiero na koniec) przez co moze "ulepszac zbieraczy" Co do postaci brakuje wiele osob.. Liara Miranda Garrus Legion Mordin i krogagin z drugiej czesci(hmm nie pamietam jak sie wabil);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej - Jacob może nie zasłużył sobie, żeby być na tej liście, ale ja go lubiłem (grałem Shepardem facetem)...

A Shep - gdyby go umieścić na tej liscie, to a) trzeba by opowiedzieć niemal całą historię z gry, b) chamsko spojlerować tym którzy do trylogii dopiero się zabierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Opis Harbingera jest dosc slaby.
> > >

Spoiler

Jaki generał zbieraczy? O co chodzi? Wyjasnione jest w samej grze, ze zbieracze
>
> > to
> > > proteanie po wieloletnich genetycznych modyfikacjach. A Harbinger to po prostu
> jedne
> >
> > > z Reaperów.


> >
> >
Spoiler

Chodzi chyba o to, że Generał Zbieraczy nie posiadał własnej osobowości i służył
> jedynie
> > za megafon Harbringera. De facto Zwiastun był Generałem, bo bez jego wpływu wspomniany
>
> > był tylko jednym z Collectorów. Autor namieszał.


> >
> > Btw. takie mieszanie czasów przeszłego i teraźniejszego, jak we fragmentach o Harbringerze,
>
> > Sarenie i Shadow Brokerze jest dość koślawe stylistycznie. Zmieńcie kurektę, bo
> ta was
> > oszukuje.
>
>
> To lepiej zagrajcie jeszcze raz.. Zwiastun trzyma kontrole nad dowodca caly czas (oddaje
> mu ja dopiero na koniec) przez co moze "ulepszac zbieraczy" Co do postaci brakuje wiele
> osob.. Liara Miranda Garrus Legion Mordin i krogagin z drugiej czesci(hmm nie pamietam
> jak sie wabil);p
Krogonanim z drugiej części nazywa się Grunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować