Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect poważnym kandydatem do tytułu Gry Roku - przegląd ocen

107 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2012 o 15:58, dark_master napisał:

@Head
sorry, ale to ty pierwszy wyskakujesz z argumentem-inwalidą typu "ME2 ma dobrą historię"
a potem nie umiesz go obronić :P

To była moja subiektywna opinia a nie argument. Nie musiałem jej bronić, tym bardziej, że Twoja odpowiedź była bez sensu, bo mówiła o "większości", której nie ma jak zmierzyć. Poza tym pisząc "ty pierwszy" nie przeczysz, że trochę cię chyba jednak ponosi z tą większością.

Dnia 07.03.2012 o 15:58, dark_master napisał:

Ok, TOBIE się podobała, ale skoro tych którym ona nie
leżała jest mniejszość, to gdzie te mityczne głosy "dawajcie wiecej gier o historii jak
ME2"?

To że nie słyszysz jakichś "mitycznych głosów", nie jest jeszcze dowodem na istnienie jakiejś wyimaginowanej większości.

Dnia 07.03.2012 o 15:58, dark_master napisał:

nawet osoby które lubią ME przyznają, że fabuła
dwójki jest cienka jak dupa węża,

Jeśli nie potrafisz dowieść że WSZYSTKIE osoby które lubią ME tak przyznają, to nie uogólniaj. Bo równie dobrze ja mogę napisać, że forumowicze trollują.

Dnia 07.03.2012 o 15:58, dark_master napisał:

a takich z nicka to nawet z tego forum ci mogę kilkanaście
wymienić..

Co dalej nie znaczy, że jest ich "większość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę tym wszystkim recenzjom. Na metacritics jest ponad 300 negatywnych opinii użytkowników nie wiem jaka gra jeszcze miała tyle;P Boję się trochę o ta część ale zobaczymy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra roku ?, żarty jakieś czy co ?. Fatalna grafika - co my teraz mamy 2005 rok ? , tragiczna fabuła - żniwiarze atakują, ale nie pomożemy wam jak nie zrobicie nam przysługi... och jakie to logiczne. Fabuła przewidywalna do bólu, na dodatek chamskie wyciąganie pieniędzy od graczy,chcesz wszystko kup DLC w dniu zakupu, które jest dosyć ważne dla fabuły. Gdybym miał oceniać dałbym 1/10, no niech będzie 2/10 za fajne trailery :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest UE3, a i tak ładną grafikę przedstawia ME3. Fabuła mimo swojej prostoty, jest bardzo dobra i epicka - nic tego nie zmieni. Sama "trójka" - jest najslabsza, mimo wszystko przedstawia, że ta trylogia była jedną z najlepszych w historii gier. BioWare prawdopodobnie zrobi Update/DLC z porządnym zakończeniem - na Twitterze był pewien wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze zrobiłem nie spiesząc się do ME3. Gra na pewno nie jest denna bo gdyby była choćby na poziomie ME2, to już na GOTY może zasłużyć (to zależy od tego co rzuci konkurencja). Na pewno nie jest też idealna bo idealnych rzeczy nie ma. Nic nie stracę jeżeli poczekam jeszcze 2-3 lata aż wyjdzie zbiorcza wersja ze wszystkimi DLC z półki. Nie wyjdzie - pech EA. Jeżeli chcą sprzedawać, to muszą sprzedawać produkt przyjazny klientowi. W końcu to oni potrzebują kasy, żeby się wykazać zyskiem przed grubasami napchanymi forsą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 12:18, Basboy83 napisał:

Nie wierzę tym wszystkim recenzjom. Na metacritics jest ponad 300 negatywnych opinii
użytkowników nie wiem jaka gra jeszcze miała tyle;P Boję się trochę o ta część ale zobaczymy
jutro:)


Jak negatywne opinie użytkowników są na poziomie tej od OLLO dwa posty wyżej, to ja bym się nie bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w kieszeń trafiła...

Gra jest całkiem solidna, ale żadna rewelacja. Podobnie jak cała seria. Dobrze opowiedziana historia, prosty gameplay, w zasadzie gra na raz, nie widzę potrzeby by do niej wracać w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować