Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Unit 13 - recenzja

17 postów w tym temacie

Dobrze wiedzieć że Unit 13 nie zawodzi, czekałem na tą gierkę:)

P.S. Granie w cokolwiek na PSP było torturą jak dlamnie, brak drugiego sticka był najgorszą decyzją jaką Sony kiedykolwiek podjęło, dobrze że naprawili ten bląd (cholernie późno co prawda) w Vicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejscie przez CoD na psp było torturą, nie można było podpisac sobie celowania pod grzybek trzeba bylo sie klawiszami bawic, natomiast w MohH 1 i 2 całkiem sie przyjemnie grało. wracajac do unit 13 chyba musze sobie zapisac ta gre do listu gier ktore sobie kupie jak bede mial Vite :d. Dialogi mnie rozbawily xD. Hej Knicz jest tam takich więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy ktos wie kiedy zestaw ztartowy na Vite bedzie dostepny na gram.pl??? Z gory dzieki ;-D A co do Vity to nie moge sie doczekac jej w moich rekach ;-DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:52, Mariusz178 napisał:

Dialogi mnie rozbawily xD. Hej Knicz jest tam takich więcej?

Tak - praktycznie wszystkie rozmówki terrorystów są humorystyczne, ale określenie "zabawne" to za dużo, choć to może być kwestia mojego poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt... bo graniu w samego MGS''a to trochę nerwów zjadłem celując... ale jeżeli na Vicie są dwie gałeczki to nie ma problemu, trochę ogrania z tym wszystkim i można śmigać. Podobnie miałem na konsoli większej: przyzwyczaiłem się to i autoaim mi przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje możliwości rozglądania się (celowania) poprzez ekran dotykowy (tak jak to jest iOS''ach). Granie w TPP / FPP na padzie (w tym przypadku druga gałka) to jakiś absurd a tak przynajmniej można by od razu przycelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem recenzję, bo zobaczyłem, że traktuje o taktycznej strzelance, nie znałem tytułu wcześniej w ogóle. Wchodzę, patrzę na screeny, myślę sobie - całkiem fajna gierka. Dopiero jak przeczytałem, ze to gra na handhelda, to mi szczena opadła :) Takie gry na Vitę to ja rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:16, MrGregorA napisał:

To kwestia screenow czy grafika jest koszmarna?

Gra wygląda tak jak na screenach, ale musisz na nie patrzeć przez pryzmat świetnego ekranu Vity, który ma świetny wynik jeśli chodzi o ilośc pikseli na jeden cal kwadratowy i piękne barwy. Ogólnie - musisz je trochę zmienijszyć, najlepiej tak, zeby obrazek na twoim monitorze odpowiadał rozmiarowo ekranowi handhelda.

Jak pisałem - gra najładniejsza nie jest, ale stwierdzenie, że jest brzydka to też przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:05, Kondi001 napisał:

Czesc, czy ktos wie kiedy zestaw ztartowy na Vite bedzie dostepny na gram.pl???

Rozmawiałem z handlem - będzie tak szybko, jak tylko hurtownia Sony uzupełni swoje zapasy w centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czesc, czy ktos wie kiedy zestaw ztartowy na Vite bedzie dostepny na gram.pl???


Rozmawiałem z handlem - będzie tak szybko, jak tylko hurtownia Sony uzupełni swoje zapasy w centrali.

Super dzieki za info ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować