Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: I Am Alive - recenzja

12 postów w tym temacie

Szkoda, że gra lekko rozczarowuje. Gdy pierwszy raz o niej usłyszałem liczyłem na wielki hit, a tu klops.

Przy okazji nie lepiej by było gdyby recenzja była od razu w newsie na głównej, a nie bawić się w klikanie belki za każdym razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spisałem tą grę na straty po tym jak parę miesięcy temu zobaczyłem nowy trailer, ale widze że jednak jest lepiej niż przewidywałem. :o Szkoda tylko, że gra jest liniowa, był potencjał na coś bardziej otwartego. Aj, nawet stronę wizualną jestem w stanie wybaczyć - jeśli elementy survival''owe i fabuła są na poziomie, to nie będę się czepiał. No i w sumie niespecjalnie to drogie, więc myślę, że po premierze na PSN gra wyląduje na moim twardym dysku. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zobaczyłem parę minut to miałem małe wrażenie jakbym oglądał jakiś mod do AC, tylko z paroma dodatkowymi smaczkami i w innej scenerii... ale w sumie to szkoda że gra nie wyszła na PC, bo miałem naprawdę na nią ochotę. Sam temat końca świata zawsze mnie interesował... może też dlatego polubiłem Fallout''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Survival? Dziwne, w jednej recenzji czytam, że go właściwie nie ma, a sama gra to zwykła zręcznościówka, a tutaj jest to plusem. Tak czy siak można było się tego spodziewać. Ta gra powinna być pełnoprawną wysokobudżetową produkcją w pudełku. Tutaj widzę jedynie zmarnowany potencjał w zręcznościowej gierce. Sprawdzę z ciekawości demo, ale wątpię, że się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pytanie, kupić to czy dodatki do Mass Effect 2 :)

Chyba i na to i na to się skuszę, bo podoba mi się ta gra z zapowiedzi, a skrypty mi nie przeszkadzają, nie lubię szukać na siłę drogi do nastepnego checkpointa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Survival" i "gry dla niedzielnych (czyli dzisiejszych; target tak zwany) graczy" to coś wzajemnie się wykluczającego. Coś jak mieć ciastko i zjeść ciastko. Chyba.
Generalnie chcieli stworzyć coś niemożliwego i im się nie udało.
Survival wymaga uświadomienia graczowi, że będzie ciężko jesli nie będzie kombinował aby przetrwać. To może przestraszyć znaczną część niedzielnych graczy.
Także - NOPE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewanie się współczesnej grafiki AAA w grze arcade jest śmieszne. Z tego co do tej pory widziałem, jak na swoją kategorię cenową prezentuje się znakomicie, a ocena 7 w ogólnym rozrachunku wydaje się być fair i adekwatnie oddawać jakość gry, średnia, jak na tytuł z górnej półki, dobra patrząc na całe spektrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 12:56, SpecShadow napisał:

"Survival" i "gry dla niedzielnych (czyli dzisiejszych; target tak zwany) graczy" to
coś wzajemnie się wykluczającego. Coś jak mieć ciastko i zjeść ciastko. Chyba.
Generalnie chcieli stworzyć coś niemożliwego i im się nie udało.
Survival wymaga uświadomienia graczowi, że będzie ciężko jesli nie będzie kombinował
aby przetrwać. To może przestraszyć znaczną część niedzielnych graczy.
Także - NOPE.

Przecież mamy grę z punktami zapisu w której można zginąć (i jest za to kara). To wg. mnie jest jedna z bardziej hardcorowych action-adventure na konsole ;) Przecież recenzent napisał, że mapa za mało dokładna (a strzałka gdzie iść chociaż jest?) i, że śmierć jest karana - nie jest to takie casualowe bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować