Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy teaser trailer Medal of Honor: Warfighter. Dokładna data premiery ujawniona

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Trwa blisko półtorej minuty, nie pokazuje zbyt wiele, ale klimat buduje - właśnie taki jest debiutancki teaser trailer Medal of Honor: Warfighter, który przy okazji zapowiada edycję limitowaną.

Przeczytaj cały tekst "Jest pierwszy teaser trailer Medal of Honor: Warfighter. Dokładna data premiery ujawniona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:39, RobsonAmbro napisał:

Ile razy można to samo walkować. Chce realia 2 Wojny Światowej.


O ironio xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten typek na jednym z kadrów wyglądał mi jak cpt. Price? A może to ja go tylko wszędzie widzę... tak czy inaczej jakoś na nowego MoH''a nie czekam... jakoś mnie on nie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD - Multi
Battlefield - Dla koneserów
MoH - Przebija kampanią wszystkie inne strzelanki. I chociaż jest to tylko 10 misji (w pierwszej części) to fabuła jest wciągająca i ciągła, a nie jest to zbiór randomowych misji które są stworzone bardziej dla pokazania różnych środowisk/terenów i wykorzystania map. Wczułem się w tą kampanię i chociaż multi tak nie wciąga, to jednak kampanię wraz z otoczką poświęconą tym żołnierzom mógłbym odczuwać non-stop ;) Powiem jedno: czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam jak inni na Groma. A w filmiku widzę kogoś podobnego do Price :)
Choć i tak pewnie

Spoiler

spieprzą

ten tytuł. Tyle szumów wokół poprzedniczki, a wyszła tylko średnia gra ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie pojawienia się napisu GROM pojawia się czerwona kropka w Iraku. W latach 90 GROM uwolnił tam amerykańskich agentów, podczas wojny w 2001 zabezpieczali platformy wiertnicze. Ciekawe czy ujrzymy to w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też widzę Price.A trailer wygląda efektownie i w końcu widzę tam nazwę Polskiej jednostki;D
Oby gra była robiona z myślą o pc-tach jak to było w przypadku BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 21:44, Bukcio napisał:

MoH - Przebija kampanią wszystkie inne strzelanki. I chociaż jest to tylko 10 misji (w
pierwszej części) to fabuła jest wciągająca i ciągła, a nie jest to zbiór randomowych
misji które są stworzone bardziej dla pokazania różnych środowisk/terenów i wykorzystania
map. Wczułem się w tą kampanię i chociaż multi tak nie wciąga, to jednak kampanię wraz
z otoczką poświęconą tym żołnierzom mógłbym odczuwać non-stop ;) Powiem jedno: czekam.

Dobrze prawi, sypnąć mu golda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubiana gra, najbardziej realna gra pod względem oddziałów Tier 1 wysłać zniszczyć, żadnych pierdoł jak w innych grach bardzo lubie z 2010 a to kontynuacja i G.R.O.M sie pojawił i dwa rodzaje broni jakich używamy he chyba ze coś Amerykance nam dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować